MOLČÍK

  • 2009
  • STŘÍBRNÁ

VINTK9MTS3189DPM6021

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 12:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TK9MTS3189DPM6021

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
MOLČÍK
Typ
MOLČÍK . MTS3 / MTS3
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
22. 6. 2009
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2009
Barva
STŘÍBRNÁ
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 16. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
19 186 km
při prohlídce 19. 7. 2010
3
Vlastníci v registru
AMK Trans s.r.o.
od 27. 3. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 6. 2009 První registrace Václav Munzar (IČO 40190854) Registr silničních vozidel
10. 4. 2017 Nový vlastník REALTECHNIK s.r.o. (IČO 24190071) Registr silničních vozidel
10. 4. 2017 Nový provozovatel GEOSTAVBY s.r.o. (IČO 29010501) Registr silničních vozidel
27. 3. 2026 Nový vlastník a provozovatel AMK Trans s.r.o. (IČO 28362365) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
16. 6. 2026 Pravidelná STK Mělník (č. 3202) – způsobilé bez závad 16. 6. 2027
16. 6. 2025 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) – způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
16. 6. 2026
21. 5. 2024 Pravidelná STK Kralupy nad Vltavou (č. 3215) – způsobilé
1 lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
21. 5. 2025
2. 2. 2023 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) – způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
2. 2. 2024
12. 4. 2021 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
12. 4. 2022
16. 3. 2020 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 3. 2021
25. 3. 2019 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
25. 3. 2020
9. 4. 2018 Pravidelná STK Roudnice nad Labem (č. 3513) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
9. 4. 2019
10. 4. 2017 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3501) – způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
10. 4. 2018
16. 8. 2013 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3501) – způsobilé bez závad 16. 8. 2014
3. 9. 2012 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3501) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
13. 8. 2013
13. 8. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3501) – dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 5.2.3.3.1 Pneumatiky na téže nápravě se vzájemně liší označením výrobce pneumatiky. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
12. 9. 2012
12. 8. 2011 Opakovaná STK Ústecký kraj (č. 3501) – způsobilé bez závad 3. 8. 2012
3. 8. 2011 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3501) – nezpůsobilé
3 nebezpečné
  • 2011 Vozidlo nedosáhne předepsaného brzdného účinku, aniž by byla překročena nejvyšší přípustná ovládací síla (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2021 Účinek brzd na protilehlých kolech téže nápravy (kterékoli) není souměrný; rozdíl brzdných sil na obvodu těchto kol je větší než 30% (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
  • 2081 Některé z kol vozidla ovládané parkovací brzdou nedosáhne požadovaného účinku (orientační popis podle staršího předpisu) nebezpečná
19. 7. 2010 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3227) 19 186 km způsobilé bez závad 19. 7. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Václav Munzar (IČO 40190854)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2011 · stanice: KOLOVRATSKÁ 2020, 25101, ŘÍČANY · protokol CZ-3227-10-07-0994
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-11-08-0158
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2012 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 8. 2012 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-11-08-0473
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2012 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2012 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-12-08-0360
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2013 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-12-09-0033
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2013 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2014 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-13-08-0483
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 8. 2014 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA
  8. Nový vlastník REALTECHNIK s.r.o. (IČO 24190071)
    Nový provozovatel GEOSTAVBY s.r.o. (IČO 29010501)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 4. 2018 · stanice: ALŠOVA 1075/7, 40746, KRÁSNÁ LÍPA · protokol CZ-3501-17-04-0316
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2019 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-18-04-0532
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 3. 2020 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-19-03-1551
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2021 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-20-03-0897
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 4. 2022 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-21-04-0356
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 2. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-23-02-0079
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2025 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-24-05-1035
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2026 · stanice: PŘEMYSLOVA 431, 27801, KRALUPY NAD VLTAVOU, MIKOVICE · protokol CZ-3215-25-06-0914
  16. Nový vlastník a provozovatel AMK Trans s.r.o. (IČO 28362365)
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2027 · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-26-06-1064
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (51)

Identifikace

Tovární značka
MOLČÍK
Typ
MOLČÍK . MTS3 / MTS3
Varianta
D
Verze
B
Typ kód
MTS3
VIN
TK9MTS3189DPM6021
PČV
5158682
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
MOLČÍK, S.R.O., VALTICE, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2009
Datum 1. registrace
22. 6. 2009
Datum 1. registrace v ČR
22. 6. 2009
Druh (typ)
10 SKLÁPĚCÍ VOZIDLO
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
80

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7240/ 2550/ 2552
Rozvor [mm]
4090+1360
Provozní hmotnost
5500
Hmotnosti zatížení SZ
1000
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
5000
Ložná šířka
2320
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22.5 160K/ 11.75 X 22.5
385/65 R 22.5 160K/ 11.75 X 22.5
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
MOLČÍK, S.R.O., VALTICE, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
STŘÍBRNÁ
Barva doplňková
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6731-001-00
Číslo ORV
UBM576264
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Přívěs je vybaven nápravami BPW HSF 9010-15 ECO-P s bubnovou brzdou
SN 4218, nápravy jsou pneumaticky odpružené.

Další ověření (externí odkazy)