SVAN
- 2013
- ŠEDÁ
VINTK9NCH39VC1SS5122
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 1:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TK9NCH39VC1SS5122
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 12 dnů (22. 2. 2024 až 5. 3. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- SVAN
- Typ
- / NCH20
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 28. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 2. 2013
- Barva
- ŠEDÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: your services s.r.o. (IČO 07461542) od 28. 5. 2025
- Provozovatel: your services s.r.o. (IČO 07461542) od 28. 5. 2025
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 2. 2013 | První registrace | STPA CZ s.r.o. (IČO 27180000) | Registr silničních vozidel |
| 22. 2. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | JBC Trans s.r.o. (IČO 04461002) | Registr silničních vozidel |
| 5. 3. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Eduard Čáp (IČO 46038671) | Registr silničních vozidel |
| 28. 5. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | your services s.r.o. (IČO 07461542) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. 6. 2026 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 3 lehké
| 1. 6. 2027 |
| 26. 5. 2025 | Pravidelná STK | Olomouc (č. 3818) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 5. 2026 |
| 12. 12. 2023 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 12. 12. 2024 |
| 9. 12. 2022 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 12. 2023 |
| 8. 12. 2021 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | 4 lehké
| 8. 12. 2022 |
| 23. 12. 2020 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | 4 lehké
| 23. 12. 2021 |
| 22. 8. 2019 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 8. 2020 |
| 11. 9. 2018 | Pravidelná STK | Kosmonosy (č. 3218) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 11. 9. 2019 |
| 21. 2. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 2. 2019 |
| 22. 2. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | 4 lehké
| 22. 2. 2018 |
| 26. 2. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 26. 2. 2017 |
| 4. 3. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | 4. 3. 2016 |
| 3. 3. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3218) | – | způsobilé | bez závad | 3. 3. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel STPA CZ s.r.o. (IČO 27180000)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2014Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2015 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-14-03-0020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2016 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-15-03-0118
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2017 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-16-02-0666
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2018 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-17-02-0480
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2019 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-18-02-0531
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2019 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-18-09-0166
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2020 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-19-08-0529
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 12. 2021 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-20-12-0616
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 12. 2022 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-21-12-0236
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2023 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-22-12-0285
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2024 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-23-12-0317
-
Nový vlastník a provozovatel JBC Trans s.r.o. (IČO 04461002)
-
Nový vlastník a provozovatel Eduard Čáp (IČO 46038671)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 5. 2026 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-25-05-0752
-
Nový vlastník a provozovatel your services s.r.o. (IČO 07461542)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2027 · stanice: HAMERSKÁ 883/58A, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3818-26-06-0005
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (52)
Identifikace
- Tovární značka
- SVAN
- Typ
- / NCH20
- Varianta
- 17,5
- Typ kód
- NCH20
- VIN
- TK9NCH39VC1SS5122
- PČV
- 12559338
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- SVAN, SLATIŇANY, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 28. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 2. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 1/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 13740/ 2550/ 4000
- Rozvor [mm]
- T8655
- Provozní hmotnost
- 4450
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 22000/ 22000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- T12000;10000/ 10000
/
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 13620
- Ložná šířka
- 2480
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 235/75 R 17,5 135/133 J /2// 17,5 X 6,75
235/75 R 17,5 135/133 J /2// 17,5 X 6,75
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- MARMONT, S.R.O., PRAHA, ČR
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA H50-X
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- M-0088-42
- Číslo ORV
- UBL845286
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- NÁVĚS PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
DOSTAVBA MUSÍ BÝT SCHVÁLENÉHO TYPU NEBO JEDNOTLIVĚ SCHVÁLENA.
NÁSTAVBA PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TK9NCH39VC1SS5122
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.