STS PRUNÉŘOV
- 2005
- MODRÁ-TMAVÁ
VINTK9SPF3245PSP4001
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:45 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TK9SPF3245PSP4001
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2005. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- STS PRUNÉŘOV
- Typ
- STS PRUNÉŘOV . SPF 324 / SPF 324
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 2005
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Kategorie
- O4 – NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Václav Řezníček (IČO 45971447) od 17. 10. 2005
- Provozovatel: Václav Řezníček (IČO 45971447) od 17. 10. 2005
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 17. 10. 2005 | První registrace | ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) | Registr silničních vozidel |
| 17. 10. 2005 | Nový vlastník a provozovatel | Václav Řezníček (IČO 45971447) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 2. 2026 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 9933) | – | způsobilé | bez závad | |
| 19. 11. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 19. 11. 2026 |
| 17. 10. 2024 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké
| 17. 10. 2025 |
| 17. 5. 2024 | Technická silniční kontrola | Praha (č. 7701) | – | způsobilé | bez závad | |
| 25. 10. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 10. 2024 |
| 21. 10. 2022 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 21. 10. 2023 |
| 22. 10. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 22. 10. 2022 |
| 19. 10. 2020 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 19. 10. 2021 |
| 25. 10. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 10. 2020 |
| 29. 10. 2018 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké
| 29. 10. 2019 |
| 6. 10. 2017 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 4 lehké
| 6. 10. 2018 |
| 7. 10. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 1 lehká
| 7. 10. 2017 |
| 7. 10. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3729) | 7 km | způsobilé | bez závad | 7. 10. 2016 |
| 25. 9. 2014 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 25. 9. 2015 |
| 25. 9. 2013 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 4 lehké
| 25. 9. 2014 |
| 25. 9. 2012 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 3 lehké
| 25. 9. 2013 |
| 26. 9. 2011 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 4 lehké
| 26. 9. 2012 |
| 14. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 1 lehká
| 14. 1. 2011 |
| 27. 9. 2010 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké
| 27. 9. 2011 |
| 30. 9. 2009 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3622) | – | způsobilé | 2 lehké
| 30. 9. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)Nový vlastník a provozovatel Václav Řezníček (IČO 45971447)
-
Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 9. 2012 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2013 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2014 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2015 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2016 · stanice: HULÍNSKÁ 2383/3, 767 01, KROMĚŘÍŽ
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 10. 2017 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 10. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-17-10-0400
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2019 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-18-10-1755
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2020 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-10-1742
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-20-10-1168
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 10. 2022 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-10-1696
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 10. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-22-10-1436
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 10. 2024 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-23-10-1763
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Na Baních 1535, 156 64, Praha · protokol CZ-7701-24-05-0191
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2025 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-24-10-1099
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2026 · stanice: SEMTÍN 100, 533 54, PARDUBICE · protokol CZ-3622-25-11-1125
-
Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 110 15, PRAHA · protokol CZ-9933-26-02-0002
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (43)
Identifikace
- Tovární značka
- STS PRUNÉŘOV
- Typ
- STS PRUNÉŘOV . SPF 324 / SPF 324
- Typ kód
- SPF 324
- VIN
- TK9SPF3245PSP4001
- PČV
- 7112626
- Druh vozidla
- NÁVĚS NÁKLADNÍ
- Druh vozidla 2. ř.
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Kategorie vozidla
- O4
- Výrobce vozidla
- STS PRUNÉŘOV, A.S., ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2005
- Datum 1. registrace
- 17. 10. 2005
- Datum 1. registrace v ČR
- 17. 10. 2005
- Druh (typ)
- NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
- Zařazení vozidla
- RSV
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 3/ - 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 90
Emise a spotřeba
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 9100/ 2550/ 3130
- Rozvor [mm]
- T 518 + 1420 + 1420
- Provozní hmotnost
- 8700
- Hmotnosti zatížení SZ
- 12000
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- T
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 39000/ 39000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 385/55 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/55 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/55 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- FORNAL TRADING, KOTOJEDY, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- TK9SPF3245PSP4001
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Spojovací zařízení - druh
- C 50-X
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3526-046-00
- Číslo TP
- UG201939
- Číslo ORV
- UAV121704
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- Alternativní provedení vozidla:
44,45,46: 22,5 X 11,75; 385/65 R 22,5 160J.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TK9SPF3245PSP4001
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.