SVAN

  • 2012
  • ČERNÁ

VINTK9TCH24VC1SS5294

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 11:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TK9TCH24VC1SS5294

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
SVAN
Typ
SVAN TCH 18 M-17.5 TK9TCH18 / TCH24
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
19. 6. 2012
Datum 1. registrace v ČR
19. 6. 2012
Barva
ČERNÁ
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 3. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
3
Vlastníků v registru
PALDUS s.r.o.
od 8. 4. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 6. 2012 První registrace Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
19. 6. 2012 Nový provozovatel SMOLO CZ, s.r.o. (IČO 25355996) Registr silničních vozidel
31. 3. 2017 Nový vlastník SMOLO CZ, s.r.o. (IČO 25355996) Registr silničních vozidel
8. 4. 2026 Nový vlastník a provozovatel PALDUS s.r.o. (IČO 24167223) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 3. 2026 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé 2 lehké 5. 3. 2027
3. 3. 2025 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé 1 lehká 3. 3. 2026
19. 3. 2024 Opakovaná STK Karviná (č. 3811) – způsobilé bez závad 5. 3. 2025
6. 3. 2024 Pravidelná STK Karviná (č. 3811) – nezpůsobilé 1 nebezpečná
17. 2. 2023 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) – způsobilé 3 lehké 17. 2. 2024
23. 11. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3823) – způsobilé 1 lehká 23. 11. 2022
19. 6. 2020 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé 3 lehké 19. 6. 2021
21. 4. 2020 Technická silniční kontrola Praha (č. 9933) – dočasně způsobilé 1 vážná 2. 8. 2019
18. 7. 2019 TSK - Opakovaná Sviadnov (č. 3822) – způsobilé bez závad 20. 6. 2020
20. 6. 2019 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé 3 lehké 20. 6. 2020
19. 7. 2018 Opakovaná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé 3 lehké 20. 6. 2019
20. 6. 2018 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) – dočasně způsobilé 3 lehké, 1 vážná 20. 7. 2018
23. 6. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) – způsobilé 1 lehká 23. 6. 2018
29. 3. 2017 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3822) – způsobilé bez závad
23. 6. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) – způsobilé 2 lehké 23. 6. 2017
23. 6. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé bez závad 23. 6. 2016
23. 6. 2014 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé bez závad 23. 6. 2015
24. 6. 2013 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3814) – způsobilé 1 lehká 24. 6. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel SMOLO CZ, s.r.o. (IČO 25355996)
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2013 · stanice: NOVÉ VOZIDLO MĚSTSKÝ ÚŘAD TŘINEC
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2014 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-13-06-1637
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2015 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-14-06-1534
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2016 · stanice: U ŘEKY 660, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3814-15-06-2263
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2017 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-16-06-0275
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2017 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-17-03-0379
  7. Nový vlastník SMOLO CZ, s.r.o. (IČO 25355996)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 6. 2018 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-17-06-0272
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2018 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-18-06-0243
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2019 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-18-07-0200
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 6. 2020 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-06-0245
  12. Technická silniční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 2. 8. 2019 · stanice: NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY 12, 11015, PRAHA · protokol CZ-9933-19-07-0295
  13. Technická silniční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-07-0223
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2021 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-20-06-0279
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2022 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-21-11-0444
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2024 · stanice: VÍTKOVICKÁ 3258/9, 70200, OSTRAVA, MORAVSKÁ OSTRAVA · protokol CZ-3823-23-02-0342
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2024 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-24-53-0005
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2025 · stanice: BOHUMÍNSKÁ 1876/2, 73506, KARVINÁ - NOVÉ MĚSTO · protokol CZ-3811-24-03-0155
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-25-03-0007
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2027 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-26-03-0069
  21. Nový vlastník a provozovatel PALDUS s.r.o. (IČO 24167223)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (59)

Identifikace

Tovární značka
SVAN
Typ
SVAN TCH 18 M-17.5 TK9TCH18 / TCH24
Varianta
19
Typ kód
TCH24
VIN
TK9TCH24VC1SS5294
PČV
8586903
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Druh vozidla 2. ř.
NOSIČ KONTEJNERŮ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
SVAN, S.R.O., CHRUDIM, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
19. 6. 2012
Datum 1. registrace v ČR
19. 6. 2012
Druh (typ)
NOSIČ VÝMĚNNÝCH NÁSTAVEB
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ -0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9676/ 2380/ 1157
Rozvor [mm]
3709;1310
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
4480
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
6650
Ložná šířka
2380
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
265/70 R19.5 143/141J [2]/ 19.5 X 7.50
265/70 R19.5 143/141J [2]/ 19.5 X 7.50
265/70 R19.5 143/141J [2]/ 19.5 X 7.50
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
SVAN, S.R.O., CHRUDIM, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
ČERNÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
M-0004-002-00
Číslo ORV
UBN791736
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
8/4 2026 - VTP ZNEHODNOCEN A VRÁCEN*
Další záznamy
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)