PANAV

  • 2012
  • ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
  • 0 cm³

VINTKPPR018HB5000260

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 16:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TKPPR018HB5000260

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PANAV
Typ
PANAV . PR018H / PR018H
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
22. 2. 2012
Datum 1. registrace v ČR
22. 2. 2012
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
neuvedeno
1
Vlastník v registru
RenoFarma Troubky, a.s.
od 22. 2. 2012

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
22. 2. 2012 První registrace RenoFarma Troubky, a.s. (IČO 25357972) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 5. 2026 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
5. 5. 2027
9. 5. 2025 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 5. 2026
9. 5. 2024 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
9. 5. 2025
26. 6. 2023 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé bez závad 26. 6. 2024
8. 3. 2022 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
8. 3. 2023
8. 3. 2021 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
8. 3. 2022
4. 3. 2020 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
4. 3. 2021
5. 3. 2019 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 3. 2020
26. 2. 2018 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
26. 2. 2019
27. 2. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) – způsobilé
2 lehké
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
27. 2. 2018
24. 2. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) – způsobilé
1 lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
24. 2. 2017
24. 2. 2015 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) – způsobilé
1 lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
24. 2. 2016
24. 2. 2014 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) – způsobilé bez závad 24. 2. 2015
22. 2. 2013 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) – způsobilé bez závad 22. 2. 2014

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel RenoFarma Troubky, a.s. (IČO 25357972)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 22. 2. 2013
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2014 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2015 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2016 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 2. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-02-0447
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-02-0399
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-03-0079
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2021 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-20-03-0062
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-03-0187
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2023 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-22-03-0150
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 6. 2024 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-23-06-0388
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2025 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-24-05-0110
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2026 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-25-05-0131
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 5. 2027 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-26-05-0032
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
PANAV
Typ
PANAV . PR018H / PR018H
Typ kód
PR018H
VIN
TKPPR018HB5000260
PČV
7824658
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2012
Datum 1. registrace
22. 2. 2012
Datum 1. registrace v ČR
22. 2. 2012
Druh (typ)
návěs valníkový
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
12000/ 2550/ 4000
Rozvor [mm]
4990
Provozní hmotnost
2200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
18000/ 18000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 9000
9000/ 9000
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/55 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
385/55 R 22.5 160 J/ 22.5 X 11.75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TKPPR018HB5000260
Barva
ZELENÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3163-383-00
Číslo TP
UE277855
Číslo ORV
UAU727753
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)