PANAV

  • 2003
  • ŠEDÁ-SVĚTLÁ
  • 0 cm³

VINTKPPS217020407262

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 8:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TKPPS217020407262

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru 2× nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 175 dnů (13. 9. 2012 až 7. 3. 2013). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2003. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PANAV
Typ
PANAV . PS 2 17 / PS 2 17
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
26. 3. 2003
Datum 1. registrace v ČR
26. 3. 2003
Barva
ŠEDÁ-SVĚTLÁ
Zdvihový objem
0 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
O4 – Přívěs nákladní speciální
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
648 000 km
při prohlídce 10. 9. 2012
stav v některé prohlídce nižší než dříve
5
Vlastníků v registru
Alois Ondroušek
od 14. 8. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
26. 3. 2003 První registrace ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980) Registr silničních vozidel
26. 3. 2003 Nový provozovatel PROMT Modřice, a.s. (IČO 47676035) Registr silničních vozidel
17. 8. 2006 Nový provozovatel Silagra CZ, a.s. (IČO 26876761) Registr silničních vozidel
19. 7. 2010 Nový provozovatel NAVOS, a.s. (IČO 47674857) Registr silničních vozidel
13. 6. 2011 Nový provozovatel AFEED CZ, A.S. NÁDRAŽNÍ 563/60, 69301 HUSTOPECE Registr silničních vozidel
14. 6. 2011 Nový vlastník a provozovatel AFEED, a.s. (IČO 28167813) Registr silničních vozidel
12. 9. 2012 Nový provozovatel Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594) Registr silničních vozidel
13. 9. 2012 Nový vlastník a provozovatel Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594) Registr silničních vozidel
7. 3. 2013 Nový vlastník a provozovatel AGROTEC a.s. (IČO 00544957) Registr silničních vozidel
14. 8. 2013 Nový vlastník a provozovatel Alois Ondroušek (IČO 14620693) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

300 000400 000500 000600 000700 000 201020112012 10. 2. 2009: 520 000 km9. 2. 2010: 520 000 km8. 7. 2010: 640 000 km9. 2. 2011: 590 000 km10. 6. 2011: 363 000 km22. 2. 2012: 516 000 km10. 9. 2012: 648 000 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
29. 8. 2022 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé
4 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
29. 8. 2023
15. 2. 2021 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
15. 2. 2022
19. 6. 2019 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
7 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
19. 6. 2020
14. 5. 2018 Pravidelná STK Přerov (č. 3812) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.11.3.1 Závěsy bočnic jsou opotřebované, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost uchycení bočnic. lehká
14. 5. 2019
2. 5. 2017 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) – způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.2.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém obrysové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla) ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
2. 5. 2018
25. 4. 2016 Pravidelná STK Olomoucký kraj (č. 3812) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 7.13.2.1 Označení nebo nápisy na vozidle jsou částečně poškozené, avšak jsou čitelné a plní svoji funkci. lehká
25. 4. 2017
6. 8. 2013 Evidenční kontrola Olomoucký kraj (č. 3812) – způsobilé bez závad
14. 2. 2013 Opakovaná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 2. 2014
7. 2. 2013 Pravidelná STK Jihomoravský kraj (č. 3721) – dočasně způsobilé
3 lehké, 2 vážné
  • 0.2.2.1.2 Vozidlo uvedené do provozu v ČR od 1.1.2002 není vybaveno výrobním štítkem. vážná
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
9. 3. 2013
10. 9. 2012 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3827) 648 000 km způsobilé bez závad 10. 9. 2012
22. 2. 2012 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 516 000 km způsobilé
3 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 2. 2013
10. 6. 2011 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3827) 363 000 km nižší než dříve způsobilé bez závad 10. 6. 2011
9. 2. 2011 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 590 000 km nižší než dříve způsobilé
3 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4125 Některé spoje jsou uvolněné, avšak zatím neohrožují bezpečnost jízdy, chybí dorazy (omezovače pérování) (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 2. 2012
8. 7. 2010 Evidenční kontrola Moravskoslezský kraj (č. 3827) 640 000 km způsobilé bez závad 8. 7. 2010
9. 2. 2010 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 520 000 km způsobilé
2 lehké
  • 2132 V převodu provozní brzdy jsou vůle, které však ještě neohrožují jeho funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 2. 2011
10. 2. 2009 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3827) 520 000 km způsobilé
1 lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 2. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
    Nový provozovatel PROMT Modřice, a.s. (IČO 47676035)
  2. Nový provozovatel Silagra CZ, a.s. (IČO 26876761)
  3. Konec: vlastník ČSOB Leasing, a.s. (IČO 63998980)
  4. Nový provozovatel NAVOS, a.s. (IČO 47674857)
  5. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
  6. Nový provozovatel AFEED CZ, A.S. NÁDRAŽNÍ 563/60, 69301 HUSTOPECE
  7. Nový vlastník a provozovatel AFEED, a.s. (IČO 28167813)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2013 · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TĚŠÍNSKÁ 2868/37A, 74600, OPAVA - PŘEDMĚSTÍ
  10. Nový provozovatel Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594)
  11. Nový vlastník a provozovatel Logistics Solution, a.s. (IČO 64361594)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2013 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2014 · stanice: HYBEŠOVA 14, 69301, HUSTOPEČE
  14. Nový vlastník a provozovatel AGROTEC a.s. (IČO 00544957)
  15. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  16. Nový vlastník a provozovatel Alois Ondroušek (IČO 14620693)
    Vyřazení z provozu HRANICE
  17. Konec vyřazení z provozu HRANICE
    Vyřazení z provozu HRANICE
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 4. 2017 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV
  19. Konec vyřazení z provozu HRANICE
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 5. 2018 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-17-05-0016
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 5. 2019 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-18-05-0193
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 6. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-19-06-0334
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2022 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROV · protokol CZ-3812-21-02-0228
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2023 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-22-08-0288
  25. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 5. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
PANAV
Typ
PANAV . PS 2 17 / PS 2 17
Varianta
P
Typ kód
PS 2 17
VIN
TKPPS217020407262
PČV
9223060
Druh vozidla
Přívěs nákladní speciální
Druh vozidla 2. ř.
SKŘÍŇOVÝ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2003
Datum 1. registrace
26. 3. 2003
Datum 1. registrace v ČR
26. 3. 2003
Druh (typ)
SKŘÍŇOVÝ
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Zdvihový objem [cm³]
0
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 0
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
0 /
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7200/ 2550/ 3400
Rozvor [mm]
3200
Provozní hmotnost
4900
Hmotnosti provozní Do
4900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17000/ 17000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8500/ 8500
8500/ 8500
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
4890
Ložná šířka
2300
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R 22,5 160J/ 22,5 X 11,75
385/65 R 22,5 160J/ 22,5 X 11,75
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TKPPS217020407262
Barva
ŠEDÁ-SVĚTLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0 / 0 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
3163-356-01
Číslo TP
UD979521
Číslo ORV
UAL102764
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
RZ vylepena, leasing UKONČEN, DNE 14.8.2013 DOČASNĚ VYŘAZENO Č.J. OVV/3/242/13/KOL 01.12.2022 - VYŘAZENÍ VOZIDLA Z PROVOZU - Č.J. OVV/55439/22
Další záznamy
Dostavba musí být schváleného typu, nebo jednotlivě schválená.
[ Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA S-OKO 40 MM
Vozidlo plní ustanovení zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)