PANAV

  • 2007
  • ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ

VINTKPPS217070407364

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 22:22 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TKPPS217070407364

STK končí 27. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 19 dnů (12. 2. 2014 až 3. 3. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PANAV
Typ
PANAV . PS 2 17 / PS 2 17
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
3. 12. 2007
Datum 1. registrace v ČR
3. 12. 2007
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Kategorie
O4 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 23 dnů
platnost do 27. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
142 695 km
při prohlídce 29. 11. 2023
4
Vlastníci v registru
Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice
od 20. 7. 2015

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
3. 12. 2007 První registrace REMAT PLUS Zlín, s.r.o. (IČO 25304259) Registr silničních vozidel
12. 2. 2014 Nový vlastník a provozovatel Tomáš Beneděla (IČO 73820369) Registr silničních vozidel
3. 3. 2014 Nový vlastník a provozovatel Tomáš Beneděla (IČO 73820369) Registr silničních vozidel
20. 7. 2015 Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice (IČO 47673222) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 20092011201320152017201920212023 26. 11. 2008: 25 000 km4. 11. 2009: 54 491 km28. 11. 2013: 99 222 km20. 11. 2015: 127 283 km30. 10. 2017: 132 578 km30. 10. 2019: 136 240 km3. 11. 2020: 137 737 km24. 11. 2021: 139 312 km3. 12. 2021: 139 333 km24. 11. 2022: 141 155 km21. 11. 2023: 142 675 km29. 11. 2023: 142 695 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 11. 2025 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
27. 11. 2026
28. 11. 2024 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé
3 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová nebo denní svítilna. lehká
28. 11. 2025
29. 11. 2023 Opakovaná STK Sviadnov (č. 3822) 142 695 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
21. 11. 2024
21. 11. 2023 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 142 675 km nezpůsobilé
2 lehké, 1 nebezpečná
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 1.4.1.1.2 Žádné z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou není funkční. nebezpečná
24. 11. 2022 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 141 155 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
24. 11. 2023
3. 12. 2021 Opakovaná STK Sviadnov (č. 3822) 139 333 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
24. 11. 2022
24. 11. 2021 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 139 312 km nezpůsobilé
2 lehké, 3 vážné, 1 nebezpečná
  • 4.8.1.1.5 Deska zadního značení poškozená, deformovaná nebo barevně změněná tak (např. od slunce), že poškození zjevně negativně ovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost) nebo může způsobit zranění (ostré hrany). vážná
  • 4.8.2.1.1 Vozidlo není vybaveno některými předepsanými odrazkami stanovené třídy vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.6.4.1 Upevnění spojovacího zařízení vadné, uvolněné, nespolehlivé nebo upevnění spojovacího zařízení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30 %. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
3. 11. 2020 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 137 737 km způsobilé
2 lehké
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
3. 11. 2021
30. 10. 2019 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) 136 240 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.90.1.1 Poškození bočnice, čela valníkové karoserie. lehká
30. 10. 2020
29. 10. 2018 Pravidelná STK Sviadnov (č. 3822) – způsobilé
3 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
29. 10. 2019
30. 10. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) 132 578 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 10. 2018
16. 11. 2016 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) – způsobilé
2 lehké
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
16. 11. 2017
20. 11. 2015 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3822) 127 283 km způsobilé
2 lehké
  • 4.2.1.1.1 Nesvítí některá nepovinná (volitelná) obrysová svítilna. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
20. 11. 2016
20. 7. 2015 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3713) – způsobilé bez závad
7. 1. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) – způsobilé
5 lehkých
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 4.8.1.1.2 Deska zadního značení poškozená nebo částečně barevně změněná (např. od slunce), ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (viditelnost). lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.9.7.1 Netěsnost hydraulického zařízení. lehká
7. 1. 2016
28. 2. 2014 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3713) – způsobilé bez závad
28. 11. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 99 222 km způsobilé
1 lehká
  • 6.2.9.1.1 Některý upevňovací prvek výbavy je uvolněný, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost upevnění výbavy. lehká
28. 11. 2014
21. 11. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) – způsobilé bez závad 21. 11. 2013
10. 11. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) – způsobilé
2 lehké
  • 2171 Zdvihy pák klíčů brzd na vozidle nejsou stejně dlouhé, avšak žádný nepřesahuje přípustnou mez (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
10. 11. 2012
8. 11. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) – způsobilé
1 lehká
  • 6213 Některá svítilna brzdového světla je poškozena, avšak brzdové světlo svítí předepsanou barvou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
8. 11. 2011
4. 11. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 54 491 km způsobilé bez závad 4. 11. 2010
26. 11. 2008 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3713) 25 000 km způsobilé bez závad 26. 11. 2009

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel REMAT PLUS Zlín, s.r.o. (IČO 25304259)
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 11. 2012 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2013 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2014 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  5. Nový vlastník a provozovatel Tomáš Beneděla (IČO 73820369)
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  7. Nový vlastník a provozovatel Tomáš Beneděla (IČO 73820369)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 1. 2016 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  9. Nový vlastník a provozovatel Zemědělské družstvo vlastníků Nošovice (IČO 47673222)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 11. 2016 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2017 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-16-11-0227
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2018 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-17-10-0424
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2019 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-18-10-0408
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2020 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-19-10-0400
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2021 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-20-11-0034
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-11-0333
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2022 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-21-12-0047
  18. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2023 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-22-11-0339
  19. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-23-11-0252
  20. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2024 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-23-11-0363
  21. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2025 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-24-11-0359
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2026 · stanice: OSTRAVSKÁ 264, 73925, SVIADNOV · protokol CZ-3822-25-11-0345
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (50)

Identifikace

Tovární značka
PANAV
Typ
PANAV . PS 2 17 / PS 2 17
Typ kód
PS 2 17
VIN
TKPPS217070407364
PČV
5798584
Druh vozidla
PŘÍVĚS NÁKLADNÍ
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2007
Datum 1. registrace
3. 12. 2007
Datum 1. registrace v ČR
3. 12. 2007
Druh (typ)
SKLÁPĚČKOVÝ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Typ motoru
- POLOŽKA NEBYLA NAPLNĚNA
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 0
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
90
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
7140/ 2500/ 2650
Rozvor [mm]
3200
Provozní hmotnost
4280
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
17000/ 17000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
8500/ 8500
8500/ 8500
/
/
Ložná délka
4890
Ložná šířka
2300
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
385/65 R22,5 160J/ 22,5 X 11,00
385/65 R22,5 160J/ 22,5 X 11,00
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
ŠEDÁ-ZÁKLADNÍ
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA D50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3163-355-01
Číslo TP
UJ672224
Číslo ORV
UAO401315
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
ALIANZ 898057775, OD 3.12.07-DN KOOP 6302438208 OD 14.2.2014
Další záznamy
[ Alternativní provedení vozidla:
*42: TŘÍDA S-OKO 40 MM
Vozidlo plní ustanovení zákona č.56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)