PANAV PANAV PS2 17
- 1996
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
VINTKPPS2170T0406783
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 18:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TKPPS2170T0406783
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 145 dnů (28. 3. 2018 až 20. 8. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1996. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- PANAV
- Model
- PANAV PS2 17
- Typ
- PANAV PS2 17.13 / PS2 17
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1996
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Kategorie
- R3a – PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Lužanská zemědělská a.s. (IČO 25253042) od 20. 8. 2018
- Provozovatel: Lužanská zemědělská a.s. (IČO 25253042) od 20. 8. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 1. 1. 1996 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 30. 9. 1996 | Nový provozovatel | NYMBURK | Registr silničních vozidel |
| 11. 7. 1997 | Nový provozovatel | ZZN Polabí, a.s. (IČO 45148210) | Registr silničních vozidel |
| 9. 8. 2006 | Nový vlastník a provozovatel | ZD Křečhoř a.s. (IČO 00103926) | Registr silničních vozidel |
| 28. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Martin Kracík (IČO 73995517) | Registr silničních vozidel |
| 20. 8. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | Lužanská zemědělská a.s. (IČO 25253042) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 3. 2026 | Pravidelná STK | Hradec Králové (č. 6617) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 6. 3. 2030 |
| 16. 1. 2024 | Opakovaná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 4 lehké
| 10. 1. 2025 |
| 10. 1. 2024 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | nezpůsobilé | 4 lehké, 1 vážná, 1 nebezpečná
| |
| 19. 12. 2022 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 12. 2023 |
| 23. 11. 2021 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 23. 11. 2022 |
| 1. 10. 2020 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 1. 10. 2021 |
| 6. 9. 2019 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 10 lehkých
| 6. 9. 2020 |
| 14. 8. 2018 | Pravidelná STK | Jičín (č. 3615) | – | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 8. 2019 |
| 14. 3. 2018 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3615) | – | způsobilé | bez závad | |
| 14. 7. 2017 | Opakovaná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 9 lehkých
| 11. 7. 2018 |
| 13. 7. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 13. 7. 2017 |
| 3. 6. 2015 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 4 lehké
| 3. 6. 2016 |
| 2. 6. 2014 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | bez závad | 2. 6. 2015 |
| 5. 6. 2013 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 7 lehkých
| 5. 6. 2014 |
| 6. 6. 2012 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 2 lehké
| 6. 6. 2013 |
| 9. 6. 2011 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 6. 2012 |
| 11. 6. 2010 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3238) | – | způsobilé | 4 lehké
| 11. 6. 2011 |
| 9. 6. 2009 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3219) | – | způsobilé | 3 lehké
| 9. 6. 2010 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)
-
Nový provozovatel NYMBURK
-
Nový provozovatel ZZN Polabí, a.s. (IČO 45148210)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 3. 2007 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 28445, KUTNÁ HORA
-
Nový vlastník a provozovatel ZD Křečhoř a.s. (IČO 00103926)
-
Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 11. 8. 2006 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 6. 2009 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2010 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-09-06-0340
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 6. 2011 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-10-06-0471
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2012 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-11-06-0394
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2013 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-12-06-0172
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 6. 2014 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-13-06-0138
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 6. 2015 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-14-06-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 6. 2016 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-15-06-0221
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 7. 2017 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-16-07-0440
-
Konec vyřazení z provozu KOLÍN
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Konec vyřazení z provozu KOLÍN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 8. 2017 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-17-07-0358
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2018 · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-17-07-0579
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 3. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-03-0165
-
Nový vlastník a provozovatel Martin Kracík (IČO 73995517)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2019 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-18-08-0142
-
Konec vyřazení z provozu KOLÍN
-
Nový vlastník a provozovatel Lužanská zemědělská a.s. (IČO 25253042)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-19-09-0086
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 10. 2021 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-20-10-0006
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-21-11-0247
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 12. 2023 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-22-12-0201
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2024 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-01-0139
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1256, 50601, JIČÍN · protokol CZ-3615-24-01-0187
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 3. 2030 · stanice: ROUDNICE, PARC. Č. 161/18 A 161/1, 50327, LHOTA POD LIBČANY · protokol CZ-6617-26-03-0032
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Zprávy z registru
- PŘESTAVBA NA R3A
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- PANAV
- Obchodní označení
- PANAV PS2 17
- Typ
- PANAV PS2 17.13 / PS2 17
- Typ kód
- PS2 17
- VIN
- TKPPS2170T0406783
- PČV
- 3709433
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS TRAKTOROVÝ
- Druh vozidla 2. ř.
- PŘÍVĚS
- Kategorie vozidla
- R3a
- Výrobce vozidla
- .PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČR
- Rok výroby
- 1996
- Datum 1. registrace
- 1. 1. 1996
- Datum 1. registrace v ČR
- 1. 1. 1996
- Druh (typ)
- SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba předpis
- ČSN
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 0 / 0 / 0
- Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
- 0 /
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 0/ 0
- Za jízdy
- 0
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2650
- Rozvor [mm]
- 3200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 0/ 0
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 425/65 R 22,5 165K/ 22,5 X 13,00
425/65 R 22,5 165K/ 22,5 X 13,00
***********************************/
***********************************/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČR
- Výrobní číslo karoserie
- TKPPS2170T0406783
- Barva
- ŽLUTÁ-ZÁKLADNÍ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / 0 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- D50-X; ZÁVĚSNÉ OKO 40 MM
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 1898-0195-87
- Číslo ORV
- UBM489091
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- VYŘAZENÍ 850/2015 DEPOZIT Č. 653/2016 716/2017 DNE 29.4.2026 PŘESTAVBA NA TRAKTOROVÝ PŘÍVĚS
- Další záznamy
- Přívěs je vybaven antiblokovacím zařízením typ 4S/3K
Přívěsy se dále vyrábějí s nástavky bočnic. Tím se mění následující
články: čl. 5 celková výška 2 600 mm
čl. 6 hmotnost pohotovostní 4 550 kg
užitečná hmotnost 12 450 kg
čl. 10 spojovací zařízení - závěsné oko průměr 50
Alternativně možno použít pneumatiky:
16R 22.5 165J ráfek 22.5 x 13.00
Dvojitá montáž pneu
11.00 R 20 149/145 K ráfek 8,0 - 20
11.00 - 20 149/145 K ráfek 8.0 - 20
10.00 R 20 146/143 K ráfek 7,5 - 20
Povoleny výjimky z ustanovení vyhlášky FMD č. 41/84 Sb. (par./odst.):
3/2 - vozidlo není schváleno podle všech předpisů EHK, splňuje směrnice EU
76/4 - nevyznačeny homologace dle EHK
13.7 2017 ADMINISTRTIVNÍ OPRAVA VIN TKPPS2170T0406783
-
DNE 29.4.2026 PŘESTAVBA NA TRAKTOROVÝ PŘÍVĚS. DOLOŽENO STK A SOUHLASEM VÝROBCE.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TKPPS2170T0406783
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.