PANAV PS
- 1998
- ŠEDÁ
- .
VINTKPPS2170W0407041
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 3. listopadu 2026 v 22:12 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TKPPS2170W0407041
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1998. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- PANAV
- Model
- PS
- Typ
- PANAV PS2 17 TKPPS217 / PS217
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 1998
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- .
- Kategorie
- Ra3 – PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FRAVLA, spol. s r.o. (IČO 25529871) od 22. 10. 2018
- Provozovatel: FRAVLA, spol. s r.o. (IČO 25529871) od 22. 10. 2018
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 12. 3. 1998 | První registrace | Družstvo Cementářů, družstvo (IČO 00028258) | Registr silničních vozidel |
| 1. 3. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 19. 3. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 22. 10. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | FRAVLA, spol. s r.o. (IČO 25529871) | Registr silničních vozidel |
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Družstvo Cementářů, družstvo (IČO 00028258)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2008 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSYPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2008 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-08-12-0454
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2009 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY · protokol CZ-3218-09-02-0042Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2009 · stanice: BOLESLAVSKÁ 1042, 29306, KOSMONOSY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2011 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-10-02-0451Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2011 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2012 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-11-02-0428Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 2. 2012 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2013 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad LabemPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 2. 2013 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-12-02-0564
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2014 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-13-02-0281Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2014 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad LabemPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-14-02-0382
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad LabemPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad LabemPravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2015 · stanice: K Milovicům 1921, 28922, Lysá nad Labem · protokol CZ-3240-15-03-0142
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-16-02-0132Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-16-02-0133Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské MeziříčíPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2017 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské MeziříčíEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2016 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 3. 2020 · stanice: LOVĚŠICE 258/III, 75013, PŘEROVVybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2018 · stanice: LUČNÍ ČTVRŤ 1824, 68303, STARÉ MĚSTO · protokol CZ-3719-18-03-0264
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 10. 2018 · stanice: Nejdecká 719, 691 44, Lednice · protokol CZ-3734-18-10-0586
-
Nový vlastník a provozovatel FRAVLA, spol. s r.o. (IČO 25529871)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 10. 2024 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-20-60-9134
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 10. 2028 · stanice: DOLNÍ CEREKEV 276, 58845, DOLNÍ CEREKEV · protokol CZ-6711-24-60-9163
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (51)
Identifikace
- Tovární značka
- PANAV
- Obchodní označení
- PS
- Typ
- PANAV PS2 17 TKPPS217 / PS217
- Typ kód
- PS217
- VIN
- TKPPS2170W0407041
- PČV
- 4494662
- Druh vozidla
- PŘÍVĚS NÁKLADNÍ TRAKTOROVÝ
- Kategorie vozidla
- Ra3
- Výrobce vozidla
- PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČESKÁ REPUBLIKA
- Datum 1. registrace
- 12. 3. 1998
- Datum 1. registrace v ČR
- 12. 3. 1998
- Druh (typ)
- SKLÁPĚCÍ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Palivo
- .
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -0
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 40
Emise a spotřeba
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 7140/ 2500/ 2650
- Rozvor [mm]
- 2780+3200
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 4550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 17000/ 17000
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 8500/ 8500
8500/ 8500
/
/ - Ložná délka
- 4890
- Ložná šířka
- 2300
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 425/65 R 22.5 165 K/ 22.5 X 13.00
425/65 R 22.5 165 K/ 22.5 X 13.00
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- PANAV, A.S., SENICE NA HANÉ, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- / /
- Spojovací zařízení - druh
- ZÁVĚSNÉ OKO 40
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3163-005-01
- Číslo TP
- UG134224
- Číslo ORV
- ZAA385583
- Druh RZ
- STD. ZVLÁŠTNÍ
- Varianta RZ
- 155
- Doplňkový text na TP
- 24.03.2016 PŘESTAVBA Z O4 NA Ra3.
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
7) Druhy kol.....................disková - dvojitá
Pneumatiky - přední-zadní.....11.00 R 20 149/145 K
10.00 R 20 146/143 K
Ráfky - přední-zadní..........8.00-20
7.5-20
10) Spojovací zařízení..............závěsné oko průměr 50 mm.]
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdější
změny a doplňků s výjimkami (§/odst.):
71/1 - není počítač ujeté vzdálenosti,
101/1- nevyznačeny homologace dle EHK.
24.03.2016 SCHVÁLENA PŘESTAVBA VOZIDLA,Č.J.ODSA/STPŘ/12299/6/2016/SV.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: TKPPS2170W0407041
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.