PANAV PV027H

  • 2018
  • ŠEDÁ

VINTKPPVC24MJ0000243

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 23:03 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TKPPVC24MJ0000243

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
PANAV
Model
PV027H
Typ
PXXYYD-P3
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
10. 9. 2018
Datum 1. registrace v ČR
10. 9. 2018
Barva
ŠEDÁ
Kategorie
O4 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 28. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
153 768 km
při prohlídce 28. 5. 2025
stav v některé prohlídce nižší než dříve
1
Vlastník v registru
TS Valašské Meziříčí s.r.o.
od 10. 9. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 9. 2018 První registrace TS Valašské Meziříčí s.r.o. (IČO 26814463) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 202020212022202320242025 9. 9. 2019: 30 342 km8. 9. 2020: 65 316 km8. 6. 2021: 88 336 km8. 6. 2022: 111 756 km30. 5. 2023: 229 055 km29. 5. 2024: 138 035 km28. 5. 2025: 153 768 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 5. 2026 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) – způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
28. 5. 2027
28. 5. 2025 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 153 768 km způsobilé
1 lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
28. 5. 2026
29. 5. 2024 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 138 035 km nižší než dříve způsobilé
2 lehké
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
29. 5. 2025
30. 5. 2023 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 229 055 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 1.1.9.1.1 Povrchová koroze / oxidace vzduchojemu, která nemá vliv na jeho těsnost nebo spolehlivost. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
30. 5. 2024
8. 6. 2022 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 111 756 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 4.11.1.1 Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení. lehká
  • 6.1.5.1.1 Nosič náhradního kola poškozený, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo spolehlivost. lehká
8. 6. 2023
8. 6. 2021 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 88 336 km způsobilé bez závad 8. 6. 2022
8. 9. 2020 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 65 316 km způsobilé bez závad 8. 9. 2021
9. 9. 2019 Pravidelná STK Valašské Meziříčí (č. 3817) 30 342 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
9. 9. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel TS Valašské Meziříčí s.r.o. (IČO 26814463)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2019
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2020 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-19-09-0042
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 9. 2021 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-20-09-0043
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2022 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-21-06-0033
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2023 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-22-06-0023
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2024 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-23-05-0133
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 5. 2025 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-24-05-0140
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2026 · stanice: Palackého 220, 757 01, Valašské Meziříčí · protokol CZ-3817-25-05-0111
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2027 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 763 02, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-26-05-2359
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (48)

Identifikace

Tovární značka
PANAV
Obchodní označení
PV027H
Typ
PXXYYD-P3
Varianta
PV027SRRAX
Verze
MK2A660NX
Typ kód
PXXYYD-P3
VIN
TKPPVC24MJ0000243
PČV
15388280
Druh vozidla
PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
Druh vozidla 2. ř.
DB PŘÍVĚS
Kategorie vozidla
O4
Výrobce vozidla
PANAV A.S., SENICE NA HANÉ, ČR
Rok výroby
2018
Datum 1. registrace
10. 9. 2018
Datum 1. registrace v ČR
10. 9. 2018
Druh (typ)
08 NOSIČ KONTEJNERU
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
3/ 0
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
100

Emise a spotřeba

Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
9290/ 2550/ 1200
Rozvor [mm]
3190+1320
Provozní hmotnost
4270
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
27000/ 24000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
9000/ 8000
9000/ 8000
9000/ 8000
/
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
245/70 R 19.5 141/140 J (2)/ 19.5 x 7.5
245/70 R 19.5 141/140 J (2)/ 19.5 x 7.5
245/70 R 19.5 141/140 J (2)/ 19.5 x 7.5
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
PANAV A.S., SENICE NA HANÉ, ČR
Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA E
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
1. 1. 8854
ES/EU
e8*2007/46*0096*00
Číslo TP
UJ005603
Číslo ORV
UAP075655
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
102
Doplňkový text na TP
29.04.2026 OPRAVA DAT
Další záznamy
ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA PODLE HOMOLOGACE TYPU ES E8/2007/46*0096*
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
*SZ: TŘÍDA S-OKO 40 MM
VOZIDLO JE V PROVEDENÍ ADR TYP FL.SCHVÁLENO ROZHODNUTÍM MD ČR Č.J. 1687/2016-150-SCH2/1 ZE DNE 8.11.2016 A PŘIDĚLENÉ SCHVALOVACÍ ČÍSLO JE ADR 8 23.A070.
31.8.2018 NOVÝ JIČÍN

Další ověření (externí odkazy)