AGADOS VZ 31
- 2020
- HNĚDÁ
VINTKXV31227LABA3799
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 15:16 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TKXV31227LABA3799
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- AGADOS
- Model
- VZ 31
- Typ
- / O2B2
- Datum 1. registrace
- 8. 4. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 4. 2020
- Barva
- HNĚDÁ
- Kategorie
- O2 – PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Město Kadaň (IČO 00261912) od 8. 4. 2020
- Provozovatel: Město Kadaň (IČO 00261912) od 8. 4. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 4. 2020 | První registrace | Město Kadaň (IČO 00261912) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28. 5. 2026 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 28. 5. 2028 |
| 9. 4. 2024 | Pravidelná STK | Spořice (č. 3521) | – | způsobilé | bez závad | 9. 4. 2026 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Město Kadaň (IČO 00261912)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2024
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 4. 2026 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-24-04-0268
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 5. 2028 · stanice: Spořice 480, 43101, Spořice · protokol CZ-3521-26-05-1041
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (44)
Identifikace
- Tovární značka
- AGADOS
- Obchodní označení
- VZ 31
- Typ
- / O2B2
- Varianta
- V312CAB
- Verze
- V270G
- Typ kód
- O2B2
- VIN
- TKXV31227LABA3799
- PČV
- 16240848
- Druh vozidla
- PŘÍPOJNÉ VOZIDLO
- Druh vozidla 2. ř.
- DC PŘÍVĚS S NÁPRAV. UPROSTŘED
- Kategorie vozidla
- O2
- Výrobce vozidla
- AGADOS SPOL. S R.O., VELKÉ MEZIŘÍČÍ, ČR
- Datum 1. registrace
- 8. 4. 2020
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 4. 2020
- Druh (typ)
- 02 BOČNICE
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 0
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 130
Emise a spotřeba
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / /
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- / /
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4265/ 2040/ 1245
- Rozvor [mm]
- 2355+725
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 439
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 2700/ 2700
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1350/ 1350
1350/ 1350
/
/ - Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165 R13C 96N/ 5.00X13 ET30
165 R13C 96N/ 5.00X13 ET30
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 0 / /
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA B50-X
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 10389-00590
- ES/EU
- e8*2007/46*0071*
- Číslo TP
- UL188241
- Číslo ORV
- UAX958800
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 102
- Doplňkový text na TP
- VOZIDLO ZAŘAZENO DO IZS (HASIČI KADAŇ)
- Další záznamy
- G; +6KG PODPĚRNÁ NOHA 48MM S DRŽÁKEM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*16: TŘÍDA S-OKO 40MM
*N.1(1.)-N.2(2.): 4.50 X 12 ET30; 155/70 R12C 104N
*N.1(1.)-N.2(2.): 5.5 X 14 ET30; 185 R14C 104N
*N.1(1.)-N.2(2.): 5.50 X 13 ET30; 195/50 R13C 104N
*N.1(1.)-N.2(2.): 6.00 X 10 ET-4; 195/55 R10C 98N
PŘÍVĚS JE MOŽNO ALTERNATIVNĚ VYBAVIT VOLITELNÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM V RÁMCI SCHVÁLENÉ DOKUMENTACE DO VÝŠKY *13: MAX. 3200MM
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TKXV31227LABA3799
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.