HYUNDAI i 30
- 2013
- MODRÁ-METAL
- BA + LPG
- 1591 cm³
- 88 kW ≈ 120 k
VINTMAD281BAEJ019405
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 10:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMAD281BAEJ019405
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 20. 3. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HYUNDAI
- Model
- i 30
- Typ
- HYUNDAI I30 GDH B5 P3 1 M62 B Z 1 / GDH
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 25. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 2. 2013
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Palivo
- BA + LPG
- Zdvihový objem
- 1591 cm³
- Výkon
- 88 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 2. 1. 2025
- Provozovatel: Kosonsoy City s.r.o. (IČO 17418119) od 2. 1. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 11 let: 99–185 tis. km (medián 137 321 km, 1 178 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 25. 2. 2013 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 4. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | Petr Polák (IČO 49113429) | Registr silničních vozidel |
| 2. 11. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 8. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 8. 2022 | Nový provozovatel | Bukhara city s.r.o. (IČO 10887954) | Registr silničních vozidel |
| 21. 3. 2024 | Nový provozovatel | JAKELI s.r.o. (IČO 19285639) | Registr silničních vozidel |
| 1. 11. 2024 | Nový provozovatel | FAZO CARS s.r.o. (IČO 22004742) | Registr silničních vozidel |
| 2. 1. 2025 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 2. 1. 2025 | Nový provozovatel | Kosonsoy City s.r.o. (IČO 17418119) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 3. 2024 | Opakovaná STK | Praha (č. 3117) | 287 679 km | způsobilé | 2 lehké
| 20. 3. 2026 |
| 20. 3. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 410911) | 287 677 km | způsobilé | bez závad | 20. 3. 2026 |
| 10. 5. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3102) | 275 761 km | dočasně způsobilé | 4 vážné
| 9. 6. 2023 |
| 10. 5. 2023 | Měření emisí | Praha (č. 410936) | 275 757 km | způsobilé | bez závad | 10. 5. 2025 |
| 23. 8. 2022 | Evidenční kontrola | Strakonice (č. 3303) | 234 297 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 10. 2021 | Evidenční kontrola | Liberec (č. 3504) | 219 206 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Liberec (č. 3504) | 218 998 km | způsobilé | bez závad | 23. 4. 2023 |
| 18. 4. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Raspenava (č. 3526) | 179 926 km | způsobilé | 5 lehkých
| 18. 4. 2021 |
| 13. 4. 2017 | Pravidelná STK | Liberecký kraj (č. 3526) | 109 605 km | způsobilé | 1 lehká
| 13. 4. 2019 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2017 · stanice: FIKTIVNÍ, 99999, OBECNÍ ÚŘADYVybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 4. 2019 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 46401, RASPENAVA · protokol CZ-3526-17-04-0455
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 4. 2021 · stanice: FRÝDLANTSKÁ 772, 46401, RASPENAVA · protokol CZ-3526-19-04-0831
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2023 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-04-1019
-
Nový vlastník a provozovatel Petr Polák (IČO 49113429)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 46311, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-21-10-2080
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I · protokol CZ-3303-22-08-0900
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaNový provozovatel Bukhara city s.r.o. (IČO 10887954)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2023 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-23-05-0387
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 3. 2026 · stanice: PROSECKÁ 817, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3117-24-03-0657
-
Nový provozovatel JAKELI s.r.o. (IČO 19285639)
-
Nový provozovatel FAZO CARS s.r.o. (IČO 22004742)
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Kosonsoy City s.r.o. (IČO 17418119)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 5 (HYUNDAI i 30 2013 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 63,9 %
Srovnáváme s 1 708 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI i 30
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (62)
Identifikace
- Tovární značka
- HYUNDAI
- Obchodní označení
- i 30
- Typ
- HYUNDAI I30 GDH B5 P3 1 M62 B Z 1 / GDH
- Varianta
- F5 P3 1
- Verze
- M62 B Z 1
- Typ kód
- GDH
- VIN
- TMAD281BAEJ019405
- PČV
- 12553841
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- OSOBNÍ KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- HYUNDAI MOTOR M.C.NOŠOVICE ČR
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 25. 2. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 25. 2. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O., SLOVENSKO
- Typ motoru
- G4FG
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 88 / 6300
- Palivo
- BA + LPG
- Zdvihový objem [cm³]
- 1591
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 196 / 123 / 150
- Spotřeba předpis
- 566/2011J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.7 / 5.4 / 6.6
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3750
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4485/ 1780/ 1500
- Rozvor [mm]
- 2650
- Provozní hmotnost
- 1340
- Hmotnosti provozní Do
- 1475
- Hmotnosti zatížení SZ
- 60
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1820/ 1820
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 960/ 960
1050/ 1050
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 600/ 600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3120/ 3120
- Zatížení střechy
- 80
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET46
195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8145-022-00
- ES/EU
- e11*2007/46*0337
- Číslo ORV
- UBK845709
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- ME 02/2017, POHON NA ZKAPALNĚNÝ PLYN (LPG) POVOLEN
- Další záznamy
- PROVEDENA POVOLENÁ PŘESTAVBA VOZIDLA, MONTÁŽ A PROVEDENÍ ZAŘÍZENÍ PRO POHON VOZIDLA LPG.
TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST VOZIDLA SCHVÁLENA DNE 12.02.2013 HYNUDAI MOTOR CZECH S.R.O.
[Alternativní provedení vozidla:
*7: M62 D Z 1
*19: TŘÍDA A50-X]
* Číslo homologace typu ES e11*2007/46*0337*02
*23: 5
*35: 1 290 - 1 425
*36: 1 820/1 820
*37: 960/960; 1 050/1 050
*39: 1 300/1 300
*40: 600/600
*41: 3 120/3 120
*57: MAN
CO2: 196/123/150 g/km
ROZCHOD: 1 563/1 571
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 6.0J x 15 ET43; 195/65 R15 91H
6.5J x 16 ET50; 205/55 R16 91H
7.0J x 17 ET53; 225/45 R17 91V
4T x 15 ET30; T125/80 D15 95 M - náhradní kolo
4T x 16 ET30; T125/80 D16 97M - náhradní kolo.
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
*V.7: 199/128/154 g/km - při požití kol 6.5J x 16 ET50 s pneumatikami
205/55 R16 91H nebo 7.0J x 17 ET53 s
pneumatikami
225/45 R17 91V
*27: 8.8/5.5/6.7 - při použití kol 6.5J x 16 ET50 s pneumatikami
205/55 R16 91H nebo 7.0J x 17 ET53 s pneumatikami 225/45 R17 91V.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMAD281BAEJ019405
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.