HYUNDAI i 30

  • 2013
  • STŘÍBRNÁ-METAL
  • benzin (BA 95 B)
  • 1591 cm³
  • 88 kW ≈ 120 k

VINTMAD381BAEJ054741

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 10:36 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMAD381BAEJ054741

HYUNDAI I 30 – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Overlaet, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
HYUNDAI
Model
i 30
Typ
GDH
Datum 1. registrace
30. 12. 2013
Datum 1. registrace v ČR
30. 12. 2013
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem
1591 cm³
Výkon
88 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

  • Vlastník: DFH s.r.o. (IČO 26899752) od 30. 12. 2013
  • Provozovatel: DFH s.r.o. (IČO 26899752) od 30. 12. 2013
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 4. 12. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
259 221 km
při prohlídce 15. 12. 2025

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2013 při prohlídce v roce 2025: 99–189 tis. km (medián 138 282 km, 3 360 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
DFH s.r.o.
od 30. 12. 2013

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
30. 12. 2013 První registrace DFH s.r.o. (IČO 26899752) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2018202020222024 15. 12. 2017: 94 922 km12. 12. 2019: 143 825 km8. 12. 2021: 180 661 km9. 12. 2021: 180 736 km7. 12. 2023: 221 884 km15. 12. 2023: 222 173 km4. 12. 2025: 258 555 km4. 12. 2025: 258 556 km15. 12. 2025: 259 221 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 12. 2025 Opakovaná STK Valašské Klobouky (č. 3732) 259 221 km způsobilé bez závad 4. 12. 2027
4. 12. 2025 Pravidelná STK Valašské Klobouky (č. 3732) 258 556 km dočasně způsobilé
3 vážné
  • 1.1.14.1.2 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 1.1.14.4 Brzdový štít, je-li vyžadován, chybí nebo chybí jeho část nebo není spolehlivě uchycen nebo je poškozen tak, že neplní svoji funkci. vážná
3. 1. 2026
4. 12. 2025 Měření emisí Valašské Klobouky (č. 470508) 258 555 km způsobilé bez závad 4. 12. 2027
15. 12. 2023 Opakovaná STK Valašské Klobouky (č. 3732) 222 173 km způsobilé bez závad 7. 12. 2025
7. 12. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3732) 221 884 km dočasně způsobilé
2 vážné
  • 1.4.1.1.1 Parkovací brzda na některém z kol vozidla není funkční. vážná
  • 5.3.4.2.2 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je chybně upevněna nebo poškozená tak, že neplní svoji funkci a dochází k úniku maziva nebo prachovka chybí. vážná
6. 1. 2024
9. 12. 2021 Pravidelná STK Vizovice (č. 3768) 180 736 km způsobilé bez závad 9. 12. 2023
8. 12. 2021 Měření emisí Slavičín (č. 470541) 180 661 km způsobilé bez závad 8. 12. 2023
12. 12. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3732) 143 825 km způsobilé bez závad 12. 12. 2021
15. 12. 2017 Pravidelná STK + měření emisí Valašské Klobouky (č. 3732) 94 922 km způsobilé bez závad 15. 12. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel DFH s.r.o. (IČO 26899752)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 12. 2017
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2019 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-17-12-0444
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 12. 2021 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-19-12-0356
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 12. 2023 · stanice: Zlínská ulice 1160, 763 12, Vizovice · protokol CZ-3768-21-12-0447
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 6. 1. 2024 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-23-12-0150
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 12. 2025 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-23-12-0392
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 3. 1. 2026 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-25-12-0129
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2027 · stanice: BRUMOVSKÁ 279, 766 01, VALAŠSKÉ KLOBOUKY · protokol CZ-3732-25-12-0378
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 27. 5. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 5. 2007 – 31. 5. 2012) Safety Gate
  • 23. 1. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 3. 5. 2007 – 8. 5. 2012) Safety Gate
  • 7. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 25. 4. 2007 – 24. 5. 2012) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (58)

Identifikace

Tovární značka
HYUNDAI
Obchodní označení
i 30
Typ
GDH
Varianta
F5 P3 1
Verze
M62 B Z 1
Typ kód
GDH
VIN
TMAD381BAEJ054741
PČV
12903736
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
HYUNDAI MOTOR M.C., NOŠOVICE, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
30. 12. 2013
Datum 1. registrace v ČR
30. 12. 2013
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
KIA MOTORS SLOVAKIA, S.R.O., SLOVENSKO
Typ motoru
G4FG
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
88 / 6300
Palivo
benzin (BA 95 B)
Zdvihový objem [cm³]
1591
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
190

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
566/2011J
Spotřeba předpis
566/2011J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8,7 / 5,4 / 6,6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 3750
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4485/ 1780/ 1500
Rozvor [mm]
2650
Provozní hmotnost
1290
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1820/ 1820
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
960/ 960
1050/ 1050
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1300/ 1300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
600/ 600
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3120/ 3120
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
80
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET46
195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET46
/
/

Karoserie a výbava

Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8145-022-00
ES/EU
E11*2007/46*0337
Číslo TP
UF726865
Číslo ORV
UAL532378
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ

Další ověření (externí odkazy)