HYUNDAI i 30
- 2016
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1582 cm³
- 100 kW ≈ 136 k
VINTMAD381UGHJ129071
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 3:54 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMAD381UGHJ129071
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 13 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,9 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 171 dnů (8. 10. 2019 až 27. 3. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- HYUNDAI
- Model
- i 30
- Typ
- / GDH
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 29. 8. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 8. 2016
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1582 cm³
- Výkon
- 100 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: KA Euro Group s.r.o. (IČO 07464100) od 12. 1. 2026
- Vlastník: neztotožněný subjekt od 16. 4. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 9 let: 82–162 tis. km (medián 113 631 km, 918 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 29. 8. 2016 | První registrace | Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) | Registr silničních vozidel |
| 8. 10. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | AutoESA a.s. (IČO 25627538) | Registr silničních vozidel |
| 27. 3. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 4. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | PRAGA-Export s.r.o. (IČO 27577171) | Registr silničních vozidel |
| 31. 8. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Václav Louša (IČO 41956648) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2023 | Nový provozovatel | Bukhara city s.r.o. (IČO 10887954) | Registr silničních vozidel |
| 4. 10. 2023 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 10. 2023 | Nový provozovatel | Amir industries s.r.o. (IČO 10887857) | Registr silničních vozidel |
| 12. 2. 2024 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 12. 2. 2024 | Nový provozovatel | JTC CAPITAL GROUP s.r.o. (IČO 19348444) | Registr silničních vozidel |
| 15. 7. 2024 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 7. 2024 | Nový provozovatel | JAKELI s.r.o. (IČO 19285639) | Registr silničních vozidel |
| 23. 9. 2024 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 9. 2024 | Nový provozovatel | FAZO CARS s.r.o. (IČO 22004742) | Registr silničních vozidel |
| 2. 5. 2025 | Nový provozovatel | SABINA plus s.r.o. (IČO 09730885) | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2025 | Nový vlastník | neztotožněný subjekt | Registr silničních vozidel |
| 3. 6. 2025 | Nový provozovatel | IP grafic s.r.o. (IČO 02202484) | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2025 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 26. 11. 2025 | Nový provozovatel | Luxury driver s.r.o. (IČO 21601003) | Registr silničních vozidel |
| 12. 1. 2026 | Nový provozovatel | KA Euro Group s.r.o. (IČO 07464100) | Registr silničních vozidel |
| 16. 4. 2026 | Nový vlastník | neztotožněný subjekt | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 10. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3113) | 336 104 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2027 |
| 3. 10. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 511010) | 336 094 km | způsobilé | bez závad | 3. 10. 2027 |
| 21. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3114) | 270 899 km | způsobilé | bez závad | 21. 8. 2025 |
| 8. 2. 2024 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3114) | 256 149 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 1. 2023 | Evidenční kontrola | Kladno (č. 3207) | 204 623 km | způsobilé | bez závad | |
| 22. 8. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Kladno (č. 3207) | 204 513 km | způsobilé | 1 lehká
| 22. 8. 2024 |
| 17. 3. 2021 | Evidenční kontrola | Čáslav (č. 3230) | 161 237 km | způsobilé | bez závad | |
| 23. 7. 2020 | Pravidelná STK | Čáslav (č. 3230) | 150 891 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2022 |
| 23. 7. 2020 | Měření emisí | Čáslav (č. 420515) | 150 884 km | způsobilé | bez závad | 23. 7. 2022 |
| 25. 3. 2020 | Evidenční kontrola | Čáslav (č. 3230) | 146 453 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 9. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 145 898 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2020Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-19-09-1741
-
Nový vlastník a provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-20-03-0453
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2022 · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-20-07-0422
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 28601, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-21-03-0267
-
Nový vlastník a provozovatel PRAGA-Export s.r.o. (IČO 27577171)
-
Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2024 · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO · protokol CZ-3207-22-08-0906
-
Nový vlastník a provozovatel Václav Louša (IČO 41956648)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VAŠÍČKOVA 71, 27204, KLADNO · protokol CZ-3207-23-01-1162
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaNový provozovatel Bukhara city s.r.o. (IČO 10887954)Konec vyřazení z provozu KLADNO
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Amir industries s.r.o. (IČO 10887857)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-24-02-0517
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel JTC CAPITAL GROUP s.r.o. (IČO 19348444)
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel JAKELI s.r.o. (IČO 19285639)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 8. 2025 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-24-08-1156
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel FAZO CARS s.r.o. (IČO 22004742)
-
Nový provozovatel SABINA plus s.r.o. (IČO 09730885)
-
Nový vlastník neztotožněný subjektNový provozovatel IP grafic s.r.o. (IČO 02202484)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 10. 2027 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 19011, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-25-10-0067
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Luxury driver s.r.o. (IČO 21601003)
-
Nový provozovatel KA Euro Group s.r.o. (IČO 07464100)
-
Nový vlastník neztotožněný subjekt
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 13 (HYUNDAI i 30 2016 v ČR obvykle 2,9, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 67,6 %
Srovnáváme s 1 675 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI i 30
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- HYUNDAI
- Obchodní označení
- i 30
- Typ
- / GDH
- Varianta
- F5DC1
- Verze
- D72CZ1
- Typ kód
- GDH
- VIN
- TMAD381UGHJ129071
- PČV
- 14195876
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- HYUNDAI MOTOR M.C., NOŠOVICE, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 29. 8. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 29. 8. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- HYUNDAI OR KIA
- Typ motoru
- D4FB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 100 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1582
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 197
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- / / 109
- Spotřeba předpis
- 2015/45W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.6 / 3.9 / 4.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 74/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4485/ 1780/ 1495
- Rozvor [mm]
- 2650
- Rozchod [mm]
- 1549/ 1557/ /
- Provozní hmotnost
- 1503
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1940/ 1940
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1050/ 1050
1050/ 1050
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3440/ 3440
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 80
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET46
195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8145-952-00
- ES/EU
- e11*2007/46*0337
- Číslo ORV
- UBN787499
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- * ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E11*2007/46*0337*08
*23: 5
*36: 1 940/1 940
*37: 1 050/1 050; 1 050/1 050
*39: 1 500/1 500
*40: 650/650
*41: 3 440/3 440
*57: AUT
*56X: NE
*57X: NE
CO2: 115 MG/KM
ROZCHOD: 1 549/1 557
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*20-21: 6.0JX15/ET43
*35:205/55R16 91H, 6.5JX16/ET50;225/45R17 91V, 7.0JX17/ET53
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
01.02.2023 - OPIS TP
VOIZIDLO TAXI
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMAD381UGHJ129071
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.