HYUNDAI i 30CW

  • 2010
  • STŘÍBRNÁ-METAL
  • motorová nafta (NM)
  • 1582 cm³
  • 85 kW ≈ 116 k

VINTMADC81SABJ056029

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMADC81SABJ056029

STK končí 28. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
HYUNDAI
Model
i 30CW
Typ
HYUNDAI I 30CW FDH / FDH
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
25. 11. 2010
Datum 1. registrace v ČR
25. 11. 2010
Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1582 cm³
Výkon
85 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 21 dnů
platnost do 28. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
398 117 km
při prohlídce 28. 11. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 119–215 tis. km (medián 162 908 km, 544 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
CARTO spol. s r.o.
od 3. 12. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
25. 11. 2010 První registrace VIVAVIS Česko s.r.o. (IČO 18051286) Registr silničních vozidel
3. 12. 2024 Nový vlastník a provozovatel CARTO spol. s r.o. (IČO 60932716) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2017201920212023 21. 11. 2016: 176 600 km15. 11. 2018: 239 269 km19. 10. 2020: 302 675 km19. 10. 2020: 302 676 km13. 10. 2022: 357 727 km7. 11. 2022: 358 941 km28. 11. 2024: 398 117 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 11. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Hradec Králové (č. 3609) 398 117 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
28. 11. 2026
7. 11. 2022 Opakovaná STK Hradec Králové (č. 3609) 358 941 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
7. 11. 2024
13. 10. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Hradec Králové (č. 3609) 357 727 km dočasně způsobilé
4 lehké, 3 vážné
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 1.1.6.3.1 Maximální brzdný účinek je dosažen až po více jak 2/3 celkového zdvihu ovladače parkovací brzdy, pokud výrobce nestanoví jinak. vážná
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
13. 10. 2024
19. 10. 2020 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3609) 302 676 km způsobilé
2 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 10. 2022
19. 10. 2020 Měření emisí Hradec Králové (č. 460214) 302 675 km způsobilé bez závad 19. 10. 2022
15. 11. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Hradec Králové (č. 3609) 239 269 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
15. 11. 2020
21. 11. 2016 Pravidelná STK Královéhradecký kraj (č. 3609) 176 600 km způsobilé bez závad 21. 11. 2018

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel VIVAVIS Česko s.r.o. (IČO 18051286)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2014
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 11. 2016 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2018 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-16-11-1516
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2020 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-18-11-1384
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2022 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-20-10-1721
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2022 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-22-10-1323
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 11. 2024 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-22-11-0690
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2026 · stanice: NA RYBÁRNĚ 203/5, 50002, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3609-24-11-2689
  9. Nový vlastník a provozovatel CARTO spol. s r.o. (IČO 60932716)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (HYUNDAI i 30CW 2010 v ČR obvykle 3,5, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 6,1 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 64,5 %

Srovnáváme s 638 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 27. 5. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 5. 2007 – 31. 5. 2012) Safety Gate
  • 23. 1. 2020, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 3. 5. 2007 – 8. 5. 2012) Safety Gate
  • 7. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 25. 4. 2007 – 24. 5. 2012) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 4.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (65)

Identifikace

Tovární značka
HYUNDAI
Obchodní označení
i 30CW
Typ
HYUNDAI I 30CW FDH / FDH
Varianta
F5 DQ 1
Verze
M62 C Z 1
Typ kód
FDH
VIN
TMADC81SABJ056029
PČV
9858952
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
OSOBNÍ KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
HYUNDAI MOTOR M.C.
Rok výroby
2010
Datum 1. registrace
25. 11. 2010
Datum 1. registrace v ČR
25. 11. 2010
Druh (typ)
OSOBNÍ KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
KIA MOTORS SLOVAKIA
Typ motoru
D4FB
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
85 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1582
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
188

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 692/2008A
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.51
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
142 / 113 / 124
Spotřeba předpis
692/2008A
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.4 / 4.3 / 4.7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
86/ 3000
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4500/ 1775/ 1520
Rozvor [mm]
2700
Provozní hmotnost
1409
Hmotnosti provozní Do
1517
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1920/ 1920
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1040/ 1040
1020/ 1020
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1400/ 1400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
550/ 550
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3320/ 3320
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
80
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R15 91H / 5.5J X 15 ET47
195/65 R15 91H / 5.5J X 15 ET47
/
/

Karoserie a výbava

Barva
STŘÍBRNÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6607-104-00
ES/EU
E11*2001/116*0343
Číslo ORV
UBK550534
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
Variabilní provedení vozidla:
*14: 1 565 - střešní ližiny
*20-21: 5.5J x 15 ET47; 185/65 R15 88H
5.5J x 15 ET44; 185/65 R15 88H nebo 195/65 R15 91H
6.0J x 15 ET45; 185/65 R15 88H nebo 195/65 R15 91H
7.0J x 15 ET42; 195/65 R15 91H
6.0J x 16 ET50; 205/55 R16 91H
6.5J x 16 ET45; 205/55 R16 91H
6.5J x 16 ET53; 205/55 R16 91H
7.0J x 16 ET42; 205/55 R16 91H
7.0J x 17 ET56; 225/45 R17 91V
4T x 15 ET30; T125/80 D15 95M - náhradní kolo
4T x 16 ET30; T125/80 D16 97M - náhradní kolo
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)