KIA VENGA
- 2010
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- benzin (BA)
- 1396 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINTMAEG811ABJ034227
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 18:06 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMAEG811ABJ034227
Semafor rizik: oranžová
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 65 dnů (25. 9. 2018 až 29. 11. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2010. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- KIA
- Model
- VENGA
- Typ
- KIA VENGA YN / YN
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 19. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2010
- Barva
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1396 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Václav Louša (IČO 41956648) od 14. 9. 2026
- Provozovatel: Václav Louša (IČO 41956648) od 14. 9. 2026
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (KIA VENGA 2010 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 48,3 %
Srovnáváme s 1 107 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Údržba: startovací baterie
Provozovatel: Baterie Čepek s.r.o.Baterie starší než 5 let bývá na konci životnosti, při koupi počítejte s výměnou.
Z údajů registru nelze baterii určit jednoznačně. Ve výběrníku si ji vyberte podle přesné motorizace a podle toho, zda má vůz systém start-stop.
Doporučení vychází z typu motoru a ročníku z registru; u vozidel se start-stop ověřte technologii (EFB/AGM) podle původní baterie.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 11. 2014
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2016 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 11. 2018 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-16-11-0300
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 9. 2018 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-18-09-1668
-
Nový vlastník a provozovatel Servis AUTO OPAT s.r.o. (IČO 27430961)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2020 · stanice: PRAŽSKÁ 830, 25241, DOLNÍ BŘEŽANY · protokol CZ-3243-18-10-1673
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 11. 2018 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-18-11-1434
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 12. 11. 2020 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-20-10-0357
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 10. 2022 · stanice: PODLESKÁ 1545/1, 10400, PRAHA 10, UHŘÍNĚVES · protokol CZ-3125-20-11-0028
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2024 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-22-10-0725
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 10. 2026 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-24-10-0680
-
Nový vlastník a provozovatel Václav Louša (IČO 41956648)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- KIA
- Obchodní označení
- VENGA
- Typ
- KIA VENGA YN / YN
- Varianta
- F5P11
- Verze
- M52AZ1
- Typ kód
- YN
- VIN
- TMAEG811ABJ034227
- PČV
- 9819657
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AC KOMBI
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- HYUNDAI MOTOR MANUFACTURING CZ, S.R.O.
- Rok výroby
- 2010
- Datum 1. registrace
- 19. 11. 2010
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 11. 2010
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- KIA MOTORS SLOVAKIA, S.R.O., SLOVENSKO
- Typ motoru
- G4FA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 6300
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1396
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 167
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008F
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 178 / 130 / 147
- Spotřeba předpis
- 692/2008F
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.5 / 5.5 / 6.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 82/ 3750
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4068/ 1765/ 1600
- Rozvor [mm]
- 2615
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1253
- Hmotnosti provozní Do
- 1343
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1710/ 1710
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1030/ 1030
970/ 970
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 550/ 550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3010/ 3010
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 70
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65R15 91H/ 6.0J X 15 ET48
195/65R15 91H/ 6.0J X 15 ET48
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- HNĚDÁ-SVĚTLÁ
- Barva doplňková
- HNĚDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 7541-007-02
- ES/EU
- e4*2007/46*0131
- Číslo ORV
- UBO014936
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- DNE 14.09.2026 TP ZNEHODNOCEN A VRÁCEN.
- Další záznamy
- CO2: 178/130/147g/km.
Variabilní provedení vozidla:
*4: HYUNDAI MOTOR MANUFACTURING CZECH S.R.O.
*20-21: 6.0J X 16 ET51; 205/55R16 91H; 6.5J X 17 ET54; 205/50R17 89V;
TJJL -
6.5J X 15 EH2+ ET40; 195/65R15.
Vozidlo plní požadavky zákona č.56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: TMAEG811ABJ034227
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.