HYUNDAI IX 20

  • 2013
  • MODRÁ-METAL
  • benzin (BA)
  • 1396 cm³
  • 66,2 kW ≈ 90 k

VINTMAPT81CADJ111461

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 13:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMAPT81CADJ111461

HYUNDAI IX 20 – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
HYUNDAI
Model
IX 20
Typ
/ JC
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
19. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
19. 9. 2013
Barva
MODRÁ-METAL
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1396 cm³
Výkon
66,2 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
94 996 km
při prohlídce 1. 10. 2025
2
Vlastníků v registru
FIRST MONEY s.r.o.
od 23. 9. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
19. 9. 2013 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
23. 9. 2026 Nový vlastník a provozovatel FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

20 00040 00060 00080 000100 000 2018202020222024 18. 9. 2017: 38 322 km10. 9. 2019: 54 083 km6. 9. 2021: 69 919 km5. 9. 2023: 82 810 km10. 9. 2025: 94 656 km1. 10. 2025: 94 996 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
1. 10. 2025 Opakovaná STK Ostrava (č. 3834) 94 996 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
10. 9. 2027
10. 9. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3834) 94 656 km dočasně způsobilé
1 lehká, 3 vážné
  • 1.2.1.3.1 Účinek brzd není spojitě odstupňovaný. vážná
  • 2.1.3.1.1 V pohyblivém spoji pákového mechanismu řízení (např. kulový čep, kloub, pouzdro) je větší vůle než montážní. vážná
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
10. 9. 2027
5. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3834) 82 810 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
5. 9. 2025
6. 9. 2021 Pravidelná STK Ostrava (č. 3834) 69 919 km způsobilé bez závad 6. 9. 2023
10. 9. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Ostrava (č. 3834) 54 083 km způsobilé bez závad 10. 9. 2021
18. 9. 2017 Pravidelná STK Moravskoslezský kraj (č. 3834) 38 322 km způsobilé bez závad 18. 9. 2019

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 9. 2017
    Vybavení zapsané v registru: ABS
    Vybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 9. 2019 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-17-09-0959
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2021 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-19-09-0542
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 9. 2023 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-21-09-0318
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2025 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-23-09-0167
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 10. 10. 2025 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-25-09-0543
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 9. 2027 · stanice: KRMELÍNSKÁ 827/13, 72000, OSTRAVA - HRABOVÁ · protokol CZ-3834-25-10-0003
  8. Nový vlastník a provozovatel FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (HYUNDAI IX 20 2013 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 41,6 %

Srovnáváme s 1 232 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu HYUNDAI IX 20

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
HYUNDAI
Obchodní označení
IX 20
Typ
/ JC
Varianta
F5 P1 1
Verze
M52 A Z 1
Typ kód
JC
VIN
TMAPT81CADJ111461
PČV
12795049
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AC KOMBI
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
HYUNDAI MOTOR M.C.
Rok výroby
2013
Datum 1. registrace
19. 9. 2013
Datum 1. registrace v ČR
19. 9. 2013
Druh (typ)
KOMBI
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
KIA MOTORS SLOVAKIA
Typ motoru
G4FA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66.2 / 6000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1396
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
167

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 630/2012J
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
167 / 124 / 140
Spotřeba předpis
630/2012
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.2 / 5.3 / 6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 3750
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4100/ 1765/ 1600
Rozvor [mm]
2615
Rozchod [mm]
1553/ 1557/ /
Provozní hmotnost
1253
Hmotnosti provozní Do
1343
Hmotnosti zatížení SZ
75
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1710/ 1710
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1030/ 1030
970/ 970
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1300/ 1300
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
550/ 550
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3010/ 3010
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
70
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET48
195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET48
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ-METAL
Barva doplňková
MODRÁ-SVĚTLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
7791-001-02
ES/EU
e4*2007/46*0207*
Číslo ORV
UBP176270
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
EHS/ES Č. 630/2012J, ABS
Další záznamy
CO2: 167/124/140 g/km
ROZCHOD: 1 553/1 557
Variabilní provedení vozidla:
*20-21: 6.0J x 16 ET51; 205/55 R16 91H
6.5J x 17 ET54; 205/50 R17 89V
4T x 15 ET30; T125/80 D15 95M - náhradní kolo
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)