HYUNDAI IX 20
- 2014
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1396 cm³
- 57 kW ≈ 77 k
VINTMAPT81RADJ133458
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 2. listopadu 2026 v 18:56 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMAPT81RADJ133458
Semafor rizik: červená
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 27. 6. 2026 (posuzujeme ke dni výpisu, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 111 dnů (15. 10. 2024 až 3. 2. 2025). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, stav tachometru, pojištění ani jména fyzických osob. Tyto údaje registr neobsahuje; nehledejte je zde.
Základní údaje
- Značka
- HYUNDAI
- Model
- IX 20
- Typ
- / JC
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 14. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 8. 2014
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1396 cm³
- Výkon
- 57 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Service Plan SE (IČO 02213214) od 1. 12. 2025
- Provozovatel: IRMELIN Company SE (IČO 07618727) od 1. 12. 2025
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (HYUNDAI IX 20 2014 v ČR obvykle 2,3, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 2,4 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 44,6 %
Srovnáváme s 928 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Údržba: startovací baterie
Provozovatel: Baterie Čepek s.r.o.-
Zobrazit vhodnou baterii
ZAP Silver Premium 12V 95Ah 760A
- Kapacita
- 95 Ah
- Startovací proud
- 760 A
- Technologie
- klasická (SLI)
- Záruka
- 36 měsíců
-
Zobrazit vhodnou baterii
EXIDE Premium 12V 95Ah 800A EA954
- Kapacita
- 95 Ah
- Startovací proud
- 800 A
- Technologie
- klasická (SLI)
- Záruka
- 24 měsíců
-
Zobrazit vhodnou baterii
EXIDE Excell 95Ah 720A EB954
- Kapacita
- 95 Ah
- Startovací proud
- 720 A
- Technologie
- klasická (SLI)
- Záruka
- 24 měsíců
Baterie starší než 5 let bývá na konci životnosti, při koupi počítejte s výměnou.
Motorizace vozu přesně neodpovídá žádné evidované variantě.
Doporučení vychází z typu motoru a ročníku z registru; u vozidel se start-stop ověřte technologii (EFB/AGM) podle původní baterie.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2020 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-18-07-0729
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 7. 2022 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-20-07-0445
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 11. 8. 2022 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-22-07-0221
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2024 · stanice: U OHARKY 3093, 43801, ŽATEC · protokol CZ-3514-22-08-0305
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2026 · stanice: HLUBANSKÁ 741, 44101, PODBOŘANY · protokol CZ-3503-24-06-0565
-
Nový vlastník a provozovatel SMAŽÍK s.r.o. (IČO 62955314)
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník Service Plan SE (IČO 02213214)Nový provozovatel IRMELIN Company SE (IČO 07618727)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- HYUNDAI
- Obchodní označení
- IX 20
- Typ
- / JC
- Varianta
- F5 D3 1
- Verze
- M62 A Z 1
- Typ kód
- JC
- VIN
- TMAPT81RADJ133458
- PČV
- 13170879
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AF VÍCEÚČELOVÉ VOZIDLO
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- HYUNDAI MOTOR M.C. NOŠOVICE, ČR
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 14. 8. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 8. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- KIA MOTORS SLOVAKIA S.R.O. SLOVENSKO
- Typ motoru
- D4FC
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 57 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1396
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PRVNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 160
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 195/2013J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.51
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 132 / 111 / 119
- Spotřeba předpis
- 195/2013
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5 / 4.2 / 4.5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 78/ 3000
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4100/ 1765/ 1600
- Rozvor [mm]
- 2 615
- Rozchod [mm]
- 1553/ 1557/ /
- Provozní hmotnost
- 1345
- Hmotnosti provozní Do
- 1446
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1800/ 1800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1 030/ 1 030
970/ 970
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 550/ 550
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3100/ 3100
- Zatížení střechy
- 70
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET48
195/65 R15 91H / 6.0J X 15 ET48
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 2. 8. 7791
- ES/EU
- e4*2007/46*0207
- Číslo ORV
- UBN106152
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- CO2: 132/111/119 G/KM
ROZCHOD: 1 553/1 557
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N.1-N.2: 6.0J X 16 ET51; 205/55 R16 91H
6.5J X 17 ET54; 205/50 R17 89V
4T X 15 ET30; T125/80 D15 95M - NÁHRADNÍ KOLO
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – web si VIN nenechá předvyplnit: TMAPT81RADJ133458
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail, až se konec platnosti STK přiblíží na 30 dní, a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.