ŠKODA 136 L

  • 1989
  • HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
  • BA 96
  • 1289 cm³
  • 46 kW ≈ 63 k

VINTMBADA200K0052014

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:50 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBADA200K0052014

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1989. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
136 L
Typ
ŠKODA 136 L FAVORIT TMBADA200 / TMBADA200
Rok výroby
1989
Datum 1. registrace
1. 1. 1989
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1989
Barva
HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
Palivo
BA 96
Zdvihový objem
1289 cm³
Výkon
46 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
123 035 km
při prohlídce 6. 2. 2015

Obvyklé u modelu ve stáří 26 let: 60–124 tis. km (medián 89 648 km, 1 397 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
Rovina, a.s.
od 3. 12. 2007

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1989 První registrace Registr silničních vozidel
22. 5. 1989 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
22. 10. 1997 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
3. 12. 2007 Nový vlastník a provozovatel Rovina, a.s. (IČO 64508510) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

80 000100 000120 000140 000 2009201020112012201320142015 3. 11. 2008: 88 800 km12. 10. 2010: 96 700 km19. 10. 2012: 113 421 km19. 10. 2012: 113 408 km6. 2. 2015: 123 035 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
6. 2. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 123 035 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené nebo zasažené povrchovou korozí, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
6. 2. 2017
19. 10. 2012 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3739) 113 408 km dočasně způsobilé
2 lehké, 1 vážná
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 11. 2012
19. 10. 2012 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3739) 113 421 km způsobilé
2 lehké
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
19. 10. 2014
12. 10. 2010 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 96 700 km způsobilé
5 lehkých
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 10. 2012
3. 11. 2008 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 88 800 km způsobilé
4 lehké
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 2071 Mrtvý chod pedálu brzdy je podstatně větší nebo menší než předpisuje výrobce vozidla (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
3. 11. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel fyzická osoba
  3. Nový provozovatel fyzická osoba
  4. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ
  5. Nový vlastník a provozovatel Rovina, a.s. (IČO 64508510)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2012 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 18. 11. 2012 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2014 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2017 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ
  9. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (ŠKODA 136 L 1989 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 4,3 %

Srovnáváme s 37 958 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA 136 L

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (62)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
136 L
Typ
ŠKODA 136 L FAVORIT TMBADA200 / TMBADA200
Varianta
FAVORIT
Typ kód
TMBADA200
VIN
TMBADA200K0052014
PČV
87990
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1989
Datum 1. registrace
1. 1. 1989
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1989
Druh (typ)
HATCHBACK 5DV.
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA, AUTOMOBILOVÁ A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
781.136
Číslo motoru
1053485
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
46 / 5000
Palivo
BA 96
Zdvihový objem [cm³]
1289
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
150

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ČSN
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.6 / 5.2 / 7
Spotřeba při rychlosti [l.100 km⁻¹]
7 / 100
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 0
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3815/ 1620/ 1415
Rozvor [mm]
2 450
Provozní hmotnost
915
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1290/ 1290
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
650/ 650
640/ 640
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
400/ 400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 13/ 13 X 4.50 BH
165/70 R 13/ 13 X 4.50 BH
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA, AUTOMOBILOVÁ A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
HNĚDÁ-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
1914-000-91
Číslo TP
UI357191
Číslo ORV
UAD305807
Druh RZ
OSOBNÍ
RM zániku
PRAHA HLAVNÍ MĚSTO

Další ověření (externí odkazy)