ŠKODA 136 L

  • 1990
  • ŽLUTÁ-PASTEL
  • BA 96
  • 1289 cm³
  • 46 kW ≈ 63 k

VINTMBADA200L0161551

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 20:34 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBADA200L0161551

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1990. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
136 L
Typ
ŠKODA 136 L FAVORIT TMBADA200 / TMBADA200
Rok výroby
1990
Datum 1. registrace
1. 1. 1990
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1990
Barva
ŽLUTÁ-PASTEL
Palivo
BA 96
Zdvihový objem
1289 cm³
Výkon
46 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
80 886 km
při prohlídce 22. 7. 2014
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 24 let: 54–116 tis. km (medián 82 000 km, 2 442 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

1
Vlastník v registru
KOVOS SRUBY s.r.o.
od 11. 12. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1990 První registrace Registr silničních vozidel
12. 4. 1990 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 12. 2006 Nový vlastník a provozovatel KOVOS SRUBY s.r.o. (IČO 25265245) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000300 000 2011201220132014 22. 7. 2010: 220 161 km27. 7. 2010: 220 323 km23. 7. 2012: 58 651 km20. 8. 2012: 59 483 km21. 7. 2014: 80 773 km22. 7. 2014: 80 886 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 7. 2014 Opakovaná STK Pardubický kraj (č. 3620) 80 886 km způsobilé
4 lehké
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
21. 7. 2016
21. 7. 2014 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3620) 80 773 km nezpůsobilé
4 lehké, 2 nebezpečné
  • 1.2.1.2.2 Rozdíl brzdných sil (při brzdění nebo odbrzdění) na kolech téže nápravy je větší než 30%. V případě jízdní zkoušky se vozidlo nadměrně vychyluje z přímého směru. nebezpečná
  • 1.2.2.1 Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku. nebezpečná
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.5.1.1 Sedadlo řidiče má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
  • 6.2.6.1.1 Sedadlo má poškozený nebo opotřebený povrch sedadla. lehká
21. 7. 2014
20. 8. 2012 Opakovaná STK Pardubický kraj (č. 3642) 59 483 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 7. 2014
23. 7. 2012 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3642) 58 651 km nižší než dříve dočasně způsobilé
6 lehkých, 3 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.13.1.1 Brzdové obložení nebo brzdové destičky jsou poškozené nebo zjevně nadměrně opotřebované nebo indikátory opotřebení signalizují opotřebení pod minimální hodnotu stanovenou výrobcem. vážná
  • 2.1.1.5.2 Prachovka převodky řízení je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 4.1.1.3 Některý úchyt potkávacího nebo dálkového světlometu uvolněný nebo prasklý nebo chybí a tento stav má vliv na seřízení světlometu (např. způsobuje blikání světlometu za jízdy) nebo se světlomet může za jízdy uvolnit nebo způsob uchycení světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.1.1.1 V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
22. 8. 2012
27. 7. 2010 Opakovaná STK Pardubický kraj (č. 3633) 220 323 km způsobilé
4 lehké
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
22. 7. 2012
22. 7. 2010 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3633) 220 161 km dočasně způsobilé
4 lehké, 2 vážné
  • 4074 Pneumatika dře o jiné části vozidla (poškození pneumatiky). (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5031 Některé nosné díly rámu (nosné konstrukce) jsou mírně narušeny korozí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6163 Nesvítí předepsané boční směrové světlo (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 6232 Umístění světlometů se zpětným světlem neodpovídá předpisům (orientační popis podle staršího předpisu) vážná
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
21. 8. 2010

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový provozovatel fyzická osoba
  3. Nový vlastník a provozovatel KOVOS SRUBY s.r.o. (IČO 25265245)
    Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2012 · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2012 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2014 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 7. 2016 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 1 (ŠKODA 136 L 1990 v ČR obvykle 1,1, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 4,1 %

Srovnáváme s 35 101 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA 136 L

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • POHON PLYNEM
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (61)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
136 L
Typ
ŠKODA 136 L FAVORIT TMBADA200 / TMBADA200
Varianta
FAVORIT
Typ kód
TMBADA200
VIN
TMBADA200L0161551
PČV
306301
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1990
Datum 1. registrace
1. 1. 1990
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1990
Druh (typ)
HATCHBACK
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA, AUTOMOBILOVÁ A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
781.136
Číslo motoru
1163344/781.136
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
46 / 5000
Palivo
BA 96
Zdvihový objem [cm³]
1289
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
150
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
ČSN
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
7.6 / 5.2 / 7
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
84/ 0
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3815/ 1620/ 1415
Rozvor [mm]
2450
Provozní hmotnost
840
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1290/ 1290
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
650/ 650
640/ 640
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
400/ 400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 13/ 13 X 4.50 BH
165/70 R 13/ 13 X 4.50 BH
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA, AUTOMOBILOVÁ A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
TMBADA200L0161551
Barva
ŽLUTÁ-PASTEL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
ZTP
1914-000-91
Číslo TP
AK320479
Číslo ORV
UAB139118
Druh RZ
OSOBNÍ
RM zániku
VYSOKÉ MÝTO

Další ověření (externí odkazy)