ŠKODA OCTAVIA
- 2014
- ČERVENÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINTMBAF7NE8E0173661
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 16:20 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAF7NE8E0173661
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 12 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 14 dnů (6. 8. 2018 až 20. 8. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 28. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 3. 2014
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) od 30. 9. 2026
- Provozovatel: AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) od 30. 9. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 180–284 tis. km (medián 231 070 km, 15 004 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 28. 3. 2014 | První registrace | TT-Complex spol. s r.o. (IČO 45796696) | Registr silničních vozidel |
| 6. 8. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 20. 8. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | DDD GASTRO GROUP s.r.o. (IČO 62910671) | Registr silničních vozidel |
| 5. 11. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | L&D MOTO PARTNERS s.r.o. (IČO 07342942) | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 13. 2. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 31. 1. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Marek Škorpil (IČO 41942345) | Registr silničních vozidel |
| 6. 10. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 16. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. 5. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 319 869 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2028 |
| 7. 5. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 411047) | 319 861 km | způsobilé | bez závad | 7. 5. 2028 |
| 15. 4. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 307 418 km | způsobilé | 2 lehké
| 15. 4. 2026 |
| 15. 4. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 111001) | 307 409 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2026 |
| 17. 4. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 279 716 km | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2024 |
| 17. 4. 2023 | Měření emisí | Praha (č. 111001) | 279 707 km | způsobilé | bez závad | 17. 4. 2024 |
| 8. 4. 2022 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 247 616 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2023 |
| 8. 4. 2022 | Měření emisí | Praha (č. 111001) | 257 608 km | způsobilé | bez závad | 8. 4. 2023 |
| 16. 4. 2020 | Pravidelná STK | Praha (č. 3114) | 194 038 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2022 |
| 15. 4. 2020 | Měření emisí | Praha (č. 111001) | 194 021 km | způsobilé | bez závad | 15. 4. 2022 |
| 13. 2. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3114) | 141 822 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 141 687 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | 123 654 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 7. 2018 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 114 293 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 4. 2018 | Pravidelná STK | Praha (č. 3112) | 110 138 km | způsobilé | bez závad | 16. 4. 2020 |
| 13. 4. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 411004) | 110 133 km | – | bez závad | 13. 4. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel TT-Complex spol. s r.o. (IČO 45796696)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 3. 2018
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2020 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-18-04-1870
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2018 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-18-07-1347
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel DDD GASTRO GROUP s.r.o. (IČO 62910671)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 11. 2018 · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-18-11-0033
-
Nový vlastník a provozovatel L&D MOTO PARTNERS s.r.o. (IČO 07342942)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 1. 2019 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-19-01-1540
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2019 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-19-02-1019
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 4. 2022 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-20-04-0855
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 4. 2023 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-22-04-0688
-
Nový vlastník a provozovatel Marek Škorpil (IČO 41942345)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 4. 2024 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-23-04-0792
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 4. 2026 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-24-04-0975
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 5. 2028 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-26-05-0323
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 12 (ŠKODA OCTAVIA 2014 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 35,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,7 %
Srovnáváme s 9 262 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- AACLHBX0
- Verze
- NFM5*
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBAF7NE8E0173661
- PČV
- 12996318
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 28. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 28. 3. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CLHB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 4800
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 186
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 630/2012J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 136 / 92 / 109
- Spotřeba předpis
- 630/2012J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.2 / 3.5 / 4.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 69/ 2375
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4659/ 1814/ 1481
- Rozvor [mm]
- 2668
- Rozchod [mm]
- 1549/ 1520/ /
- Provozní hmotnost
- 1300
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1850/ 1850
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 970/ 970
930/ 930
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 640/ 640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3250/ 3250
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91H / 6J X 15 ET43
195/65 R15 91H / 6J X 15 ET43
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8320-064-02
- ES/EU
- e11*2007/46*0243
- Číslo ORV
- UBP137044
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 549/1 520
Variabilní provedení vozidla:
#D2 úplné znění verze: NFM5FM5A4051STVL0,
#12: max 4 781,
#14: min 1 461,
#20-21: 6J x 15 ET47; 195/65 R15 91H,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 89H,
6J x 17 ET48; 205/50 R17 89H,
6.5J x 16 ET46; 205/55 R16 91H,
6J x 16 ET48; 205/55 R16 91H,
6J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
7.5J x 18 ET51; 225/40 R18 92Y,
7J x 17 ET49; 225/45 R17 91H.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1549+1520
 Variabilní provedení vozidla:
 #12: max 4 781,
 #14: min 1 461,
 #20-21: 6J x 15 ET47; 195/65 R15 91H,
 6J x 17 ET45; 205/50 R17 89H,
 6J x 17 ET48; 205/50 R17 89H,
 6.5J x 16 ET46; 205/55 R16 91H,
 6J x 16 ET48; 205/55 R16 91H,
 6J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
 7.5J x 18 ET51; 225/40 R18 92Y,
 7J x 17 ET49; 225/45 R17 91H.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 M: 2668
 N: 970/970; 930/930
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAF7NE8E0173661
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.