ŠKODA OCTAVIA
- 2016
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINTMBAF7NEXG0129454
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 15:18 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAF7NEXG0129454
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 15. 2. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 2. 2016
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Petr Plaček (IČO 67627773) od 29. 2. 2024
- Provozovatel: Sarkolet Trans s.r.o. (IČO 24365394) od 23. 6. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 149–247 tis. km (medián 196 787 km, 18 814 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 2. 2016 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 15. 2. 2016 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2017 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 28. 12. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Martin Jeřábek (IČO 69528055) | Registr silničních vozidel |
| 29. 2. 2024 | Nový vlastník | Petr Plaček (IČO 67627773) | Registr silničních vozidel |
| 29. 2. 2024 | Nový provozovatel | ZOOM OFFICE s.r.o. (IČO 18029736) | Registr silničních vozidel |
| 6. 1. 2025 | Nový provozovatel | Berlanga transport s.r.o. (IČO 11991704) | Registr silničních vozidel |
| 31. 3. 2025 | Nový provozovatel | Renáta Janouškovcová (IČO 66020794) | Registr silničních vozidel |
| 4. 5. 2026 | Nový provozovatel | Jakub Herš (IČO 07712316) | Registr silničních vozidel |
| 23. 6. 2026 | Nový provozovatel | Sarkolet Trans s.r.o. (IČO 24365394) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21. 1. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | 389 899 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2028 |
| 21. 1. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 410445) | 389 894 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2028 |
| 17. 1. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3126) | 326 900 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 1. 2027 |
| 15. 1. 2024 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | 310 920 km | způsobilé | 3 lehké
| 15. 1. 2025 |
| 15. 1. 2024 | Měření emisí | Rostoklaty (č. 520407) | 310 917 km | způsobilé | bez závad | 15. 1. 2026 |
| 17. 1. 2023 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | 276 317 km | způsobilé | bez závad | 17. 1. 2024 |
| 16. 1. 2023 | Měření emisí | Šestajovice (č. 420925) | 276 158 km | způsobilé | bez závad | 16. 1. 2025 |
| 19. 1. 2022 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | 240 926 km | způsobilé | bez závad | 19. 1. 2023 |
| 17. 1. 2022 | Měření emisí | Šestajovice (č. 420925) | 240 663 km | způsobilé | bez závad | 17. 1. 2024 |
| 25. 1. 2021 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | 214 330 km | způsobilé | 1 lehká
| 25. 1. 2022 |
| 22. 1. 2021 | Měření emisí | Šestajovice (č. 420925) | 214 298 km | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2023 |
| 28. 12. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3115) | 212 627 km | způsobilé | bez závad | |
| 4. 2. 2020 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | 200 190 km | způsobilé | 3 lehké
| 4. 2. 2021 |
| 29. 1. 2020 | Měření emisí | Šestajovice (č. 420925) | 199 549 km | způsobilé | bez závad | 29. 1. 2022 |
| 7. 2. 2019 | Pravidelná STK | Tuklaty (č. 3232) | 155 889 km | způsobilé | bez závad | 7. 2. 2020 |
| 4. 2. 2019 | Měření emisí | Šestajovice (č. 420925) | 155 479 km | způsobilé | bez závad | 4. 2. 2021 |
| 12. 2. 2018 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 108 172 km | způsobilé | 1 lehká
| 12. 2. 2019 |
| 7. 2. 2018 | Měření emisí | Šestajovice (č. 420925) | 107 539 km | – | bez závad | 7. 2. 2019 |
| 20. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3115) | 97 724 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 2. 2017 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3232) | 52 205 km | způsobilé | bez závad | 14. 2. 2018 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Nový provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2020
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 2. 2018 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-17-02-0856
-
Nový vlastník fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-17-11-0601
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2019 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-18-02-0588
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2020 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-19-02-0266
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 2. 2021 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-20-02-0092
-
Nový vlastník a provozovatel Martin Jeřábek (IČO 69528055)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-20-12-0866
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 1. 2022 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-21-01-1139
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2023 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-22-01-1034
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2024 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-23-01-0890
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2025 · stanice: HLAVNÍ 182, 25082, TUKLATY · protokol CZ-3232-24-01-0668
-
Nový vlastník Petr Plaček (IČO 67627773)Nový provozovatel ZOOM OFFICE s.r.o. (IČO 18029736)
-
Nový provozovatel Berlanga transport s.r.o. (IČO 11991704)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2026 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-25-01-1389
-
Nový provozovatel Renáta Janouškovcová (IČO 66020794)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2028 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-26-01-1570
-
Nový provozovatel Jakub Herš (IČO 07712316)
-
Nový provozovatel Sarkolet Trans s.r.o. (IČO 24365394)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA OCTAVIA 2016 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 85,9 %
Srovnáváme s 9 654 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- AACXXAX0
- Verze
- NFM5FM5A4
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBAF7NEXG0129454
- PČV
- 13880156
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2016
- Datum 1. registrace
- 15. 2. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 2. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG
- Typ motoru
- CXX
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 4600
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 186
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 115 / 89 / 99
- Spotřeba předpis
- 136/2014W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.4 / 3.4 / 3.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 69/ 2375
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4659/ 1814/ 1461
- Rozvor [mm]
- 2668
- Rozchod [mm]
- 1533/ 1504/ /
- Provozní hmotnost
- 1305
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1855/ 1855
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 980/ 980
930/ 930
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 640/ 640
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3255/ 3255
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91H / 6JX15 ET47
195/65 R15 91H / 6JX15 ET47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8320-594-16
- ES/EU
- e11*2007/46*0243
- Číslo ORV
- UBO174107
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 533/1 504
#D.2: 5E; AACXXAX0; NFM5FM5A4051STVLN617
#V.9B: 136/2014W; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N: S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2:+45 KG
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1520 MM
NÁPRAVA 1: MAX.1549 MM
#N.1(1.)- N.2(2.): 195/65 R15 91H 6JX15 ET43;
205/55 R16 91V 6,5JX16 ET46;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET45;
205/55 R16 94V M+S 6,5JX16 ET46;
205/55 R16 91H M+S 6JX16 ET50;
205/55 R16 91H M+S 6JX16 ET48;
205/55 R16 94V M+S 6JX16 ET48
#11: MAX 4781
#13: MAX 1481
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAF7NEXG0129454
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.