ŠKODA 135 GLX
- 1993
- MODRÁ
- BA 95 B
- 1289 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VINTMBAFA300P0785227
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 11:26 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAFA300P0785227
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 6 dnů (19. 7. 2019 až 25. 7. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1993. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- 135 GLX
- Typ
- ŠKODA 135 GLX FAVORIT TMBAEA300 / FAVORIT
- Rok výroby
- 1993
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 1993
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 8. 1993
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem
- 1289 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- vyřazené z provozu
Aktuálně v registru
- Vlastník: MTX spol. s r.o. (IČO 41197615) od 4. 9. 2020
- Provozovatel: MTX spol. s r.o. (IČO 41197615) od 4. 9. 2020
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 2. 8. 1993 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 6. 2005 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 6. 2009 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 17. 6. 2009 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 19. 7. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 25. 7. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 9. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | MTX spol. s r.o. (IČO 41197615) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. 8. 2020 | Evidenční kontrola | Mělník (č. 3202) | 136 520 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 7. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeň (č. 3413) | 136 211 km | způsobilé | 3 lehké
| 19. 7. 2021 |
| 30. 6. 2017 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | 134 956 km | způsobilé | 6 lehkých
| 9. 6. 2019 |
| 19. 6. 2017 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | 134 886 km | nezpůsobilé | 6 lehkých, 2 nebezpečné
| 19. 6. 2017 |
| 9. 6. 2017 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | 134 834 km | nezpůsobilé | 6 lehkých, 1 vážná, 2 nebezpečné
| 9. 6. 2017 |
| 8. 6. 2015 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | 132 373 km | způsobilé | 4 lehké
| 8. 6. 2017 |
| 7. 6. 2013 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | 128 775 km | způsobilé | 3 lehké
| 7. 6. 2015 |
| 1. 6. 2011 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | 124 948 km | způsobilé | 3 lehké
| 1. 6. 2013 |
| 1. 6. 2011 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3401) | 124 939 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 1 vážná
| 1. 7. 2011 |
| 17. 6. 2009 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3401) | 121 459 km | způsobilé | bez závad | 17. 6. 2009 |
| 8. 6. 2009 | Opakovaná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 121 374 km | způsobilé | 3 lehké
| 6. 6. 2011 |
| 6. 6. 2009 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 121 337 km | nezpůsobilé | 3 lehké, 2 vážné, 2 nebezpečné
| 6. 6. 2009 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-09-06-0177
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 6. 2011 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-09-06-0211
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-09-06-0815
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2013 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANYPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2013 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-11-06-0026Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 1. 7. 2011 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-11-06-0013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2015 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-13-06-0256Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2015 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2017 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-15-06-0369Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 6. 2017 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-17-06-0314
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: nezpůsobilé k provozu · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-17-06-0552
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2019 · stanice: DOMAŽLICKÁ 1025/126, 31800, PLZEŇ - SKVRŇANY · protokol CZ-3401-17-06-0963
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2021 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-19-07-4595
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: MLADOBOLESLAVSKÁ 2801, 27601, MĚLNÍK · protokol CZ-3202-20-08-1639
-
Nový vlastník a provozovatel MTX spol. s r.o. (IČO 41197615)Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA 135 GLX 1993 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 17,4 %
Srovnáváme s 86 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- 135 GLX
- Typ
- ŠKODA 135 GLX FAVORIT TMBAEA300 / FAVORIT
- Typ kód
- FAVORIT
- VIN
- TMBAFA300P0785227
- PČV
- 4690123
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Rok výroby
- 1993
- Datum 1. registrace
- 2. 8. 1993
- Datum 1. registrace v ČR
- 2. 8. 1993
- Druh (typ)
- HATCHBACK 5DV.SAMONOSNÁ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ŠKODA
- Typ motoru
- 781.136 X
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 5250
- Palivo
- BA 95 B
- Zdvihový objem [cm³]
- 1289
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 150
Emise a spotřeba
- Spotřeba předpis
- EHK
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 8.8 / 5.5 / 7.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 84/ 3750
- Za jízdy
- 77
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3855/ 1620/ 1415
- Rozvor [mm]
- 2450
- Provozní hmotnost
- 950
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1325/ 1325
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 670/ 670
655/ 655
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 750/ 750
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 400/ 400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 0/ 0
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 50
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 13 79 T / 4.5J X 13 PROV. 11-68
165/70 R 13 79 T / 4.5J X 13 PROV. 11-68
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA
- Výrobní číslo karoserie
- TMBAFA300P0785227
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- VYŘAZENO Z PROVOZU
- ZTP
- 1914-017-93
- Číslo TP
- UJ498842
- Číslo ORV
- UAZ984032
- Druh RZ
- OSOBNÍ
- Doplňkový text na TP
- Eko daň zaplacena dne 17.6.2009.
- Další záznamy
- Alternativní pneumatiky rozměru 155/70 R 13 75 S, 145 R 13 74 S.
Rozměr 175/60 R 13 76 T a 175/65 R 13 80 T jen na ráfek 5J x 13,
5.5J x 13.
Pro zimní provoz schváleno použití pneu:145 R 13, 155 R 13,
165/70 R 13.
Schváleno použití ráfků: (ráfky z typu Favorit 135 L, LS nelze použít)
a) z lehké slitiny - 5J x 13, 5.5J x 13
b) ocelové - 4.5J x 13 - provedení 11-74 (určené pro vozidla
Škoda Forman) výrobce NH Ostrava.
Statické zatížení od přívěsu na kouli max. 500N.
Provedení vozidla (LX, GLX) je uvedena v bodě 1b). Podle provedení a
mimořádné výbavy vozidla se zvyšuje pohotovostní a snižuje užitečná
hmotnost vozidla o cca 20 kg.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAFA300P0785227
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.