ŠKODA FAVORIT 135 L

  • 1993
  • MODROZEL-ZÁKLADNÍ
  • BA 90
  • 1289 cm³

VINTMBAFF300R0871998

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 0:43 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAFF300R0871998

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1993. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FAVORIT 135 L
Typ
ŠKODA FAVORIT 135 L TMBACA200 /
Rok výroby
1993
Datum 1. registrace
1. 1. 1993
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1993
Barva
MODROZEL-ZÁKLADNÍ
Palivo
BA 90
Zdvihový objem
1289 cm³
Výkon
0 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
zaniklé (vyřazeno z registru)

Aktuálně v registru

Stav tachometru
147 074 km
při prohlídce 23. 8. 2016

Obvyklé u modelu ve stáří 23 let (všechny roky výroby): 52–106 tis. km (medián 68 238 km, 131 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
ZEMĚDĚLSTVÍ - výroba a obchod, s.r.o., zkráceně ZVO, s.r.o.
od 23. 6. 2006

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
1. 1. 1993 První registrace Registr silničních vozidel
27. 1. 1994 Nový vlastník ULRICHOVO NÁM. 734, HR. KRÁLOVÉ Registr silničních vozidel
27. 1. 1994 Nový provozovatel PST - stavební společnost s r.o. (IČO 45538981) Registr silničních vozidel
23. 7. 1997 Nový provozovatel PST - Průmstav a.s. "v likvidaci" (IČO 25267086) Registr silničních vozidel
4. 12. 1997 Nový provozovatel Průmstav Trutnov s.r.o. (IČO 25276221) Registr silničních vozidel
8. 12. 2004 Nový provozovatel PROKUPEK TOMÁŠ, ZAHRADNÍ 640/10, PROBOŠOV, MEÚ TEPLICE Registr silničních vozidel
7. 2. 2005 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
16. 5. 2005 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
15. 5. 2006 Nový provozovatel JAN BUNAT KOMENSKÉHO 1133 MILEVSKO Registr silničních vozidel
22. 5. 2006 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
12. 6. 2006 Nový provozovatel ZVO, S.R.O. DREŠÍNEK 1 CESTICE Registr silničních vozidel
23. 6. 2006 Nový vlastník a provozovatel ZEMĚDĚLSTVÍ - výroba a obchod, s.r.o., zkráceně ZVO, s.r.o. (IČO 49050478) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

110 000120 000130 000140 000150 000 201120122013201420152016 9. 9. 2010: 119 200 km12. 9. 2012: 130 000 km13. 8. 2014: 139 900 km23. 8. 2016: 147 074 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 8. 2016 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3403) 147 074 km způsobilé
5 lehkých
  • 4.3.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém brzdové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
23. 8. 2018
13. 8. 2014 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3403) 139 900 km způsobilé
4 lehké
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
13. 8. 2016
12. 9. 2012 Pravidelná STK Plzeňský kraj (č. 3403) 130 000 km způsobilé
6 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.2.1 Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.7.7.1 Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 9. 2014
9. 9. 2010 Pravidelná STK Jihočeský kraj (č. 3303) 119 200 km způsobilé
6 lehkých
  • 3063 Některá ochranná manžeta chybí nebo je poškozena natolik, že zjevně neplní určenou funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6034 Světlomet má prasklé sklo, tento stav nemá vliv na seřízení ani funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 6222 Svítí jen část osvětlení zadní tabulky státní poznávací značky (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
9. 9. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
  2. Nový vlastník ULRICHOVO NÁM. 734, HR. KRÁLOVÉ
    Nový provozovatel PST - stavební společnost s r.o. (IČO 45538981)
  3. Nový provozovatel PST - Průmstav a.s. "v likvidaci" (IČO 25267086)
    Konec: vlastník ULRICHOVO NÁM. 734, HR. KRÁLOVÉ
  4. Nový provozovatel Průmstav Trutnov s.r.o. (IČO 25276221)
  5. Nový provozovatel PROKUPEK TOMÁŠ, ZAHRADNÍ 640/10, PROBOŠOV, MEÚ TEPLICE
  6. Nový provozovatel fyzická osoba
  7. Nový provozovatel fyzická osoba
  8. Nový provozovatel JAN BUNAT KOMENSKÉHO 1133 MILEVSKO
  9. Nový provozovatel fyzická osoba
  10. Nový provozovatel ZVO, S.R.O. DREŠÍNEK 1 CESTICE
  11. Evidenční kontrola výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I
  12. Nový vlastník a provozovatel ZEMĚDĚLSTVÍ - výroba a obchod, s.r.o., zkráceně ZVO, s.r.o. (IČO 49050478)
  13. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: výsledek nezjištěn · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 9. 2012 · stanice: PÍSECKÁ 513, 38601, STRAKONICE I
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 9. 2014 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 8. 2016 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE
  17. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 8. 2018 · stanice: ČÍMICE 77, 34201, ČÍMICE
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA FAVORIT 135 L 1993 v ČR obvykle 1,6, medián 1)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 1,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 12,3 %

Srovnáváme s 65 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FAVORIT 135 L

Hlídat toto vozidlo

Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (52)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FAVORIT 135 L
Typ
ŠKODA FAVORIT 135 L TMBACA200 /
VIN
TMBAFF300R0871998
PČV
9458166
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1993
Datum 1. registrace
1. 1. 1993
Datum 1. registrace v ČR
1. 1. 1993
Zařazení vozidla
RSV

Motor a pohon

Typ motoru
781.136
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
0 / 0
Palivo
BA 90
Zdvihový objem [cm³]
1289
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ .
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
0
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
0 / 0 / 0
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
0/ 0
Za jízdy
0

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
0/ 0/ 0
Rozvor [mm]
0
Provozní hmotnost
1290
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1290/ 1290
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
0/ 0
/
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Objem cisterny
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
/
/
/
/

Karoserie a výbava

Výrobní číslo karoserie
TMBAFF300R0871998
Barva
MODROZEL-ZÁKLADNÍ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
ZÁNIK
Číslo TP
UD068439
Číslo ORV
UAC106060
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
RM zániku
STRAKONICE
Doplňkový text na TP
29.05.2006 obnoveno původní VIN náhradní technol-MÚ Milevsko
Další záznamy
Dne 03.09.2010 vystaven druhopis TP za původní TP č.UB004675 ztracený.
Alt. lze použít pneu 155/70 R13-75S, 145 R13-74S na ráfcích 41/2J x 13,
175/60 R13-76T a 175/65 R13 - 80T na ráfcích 5J x 13, 175/60 R14 na ráfcích 51/2J x 14.
Pro zimní použití schváleno použití pneu 145 R13, 165/70 R13
Schváleno použití ráfků z lehké slitiny 5J X 13, 51/2J X 13, 51/2J X 14
Ocelové 41/2J X 13 provedení 11-74 určené pro Forman-NH Ostrace
Dne 29.5.2006 Provedena obnova (vyražení) původní VIN vozidla náhradní technologií
na pravý přední podběh z důvodu výměny karosérie dlo §73 odst. 7, zákona č.56/2001 Sb.
Původní tovární značka ŠKODA FAVORIT 136 GLXI.

Další ověření (externí odkazy)