ŠKODA OCTAVIA
- 2017
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBAG7NE3H0097039
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 5:38 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAG7NE3H0097039
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 15 dnů (24. 5. 2022 až 8. 6. 2022). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 3. 3. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 3. 2017
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: EUROFARMS AGRO-B s.r.o. (IČO 60066377) od 8. 6. 2022
- Provozovatel: EUROFARMS AGRO-B s.r.o. (IČO 60066377) od 8. 6. 2022
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 126–215 tis. km (medián 168 809 km, 24 642 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 3. 3. 2017 | První registrace | ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) | Registr silničních vozidel |
| 24. 5. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | Spearhead Czech s.r.o. (IČO 28283643) | Registr silničních vozidel |
| 8. 6. 2022 | Nový vlastník a provozovatel | EUROFARMS AGRO-B s.r.o. (IČO 60066377) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 2. 2025 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3323) | 181 842 km | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2027 |
| 21. 2. 2025 | Měření emisí | Soběslav (č. 430831) | 181 842 km | způsobilé | bez závad | 21. 2. 2027 |
| 24. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Soběslav (č. 3323) | 113 998 km | způsobilé | 3 lehké
| 24. 2. 2025 |
| 18. 5. 2022 | Evidenční kontrola | Soběslav (č. 3323) | 86 330 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 2. 2021 | Pravidelná STK | Soběslav (č. 3324) | 76 511 km | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2023 |
| 24. 2. 2021 | Měření emisí | Soběslav (č. 430808) | 76 509 km | způsobilé | bez závad | 24. 2. 2023 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 3. 2021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2023 · stanice: NOVÁ 515/II, 39201, SOBĚSLAV · protokol CZ-3324-21-02-0363
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-22-05-0758
-
Nový vlastník a provozovatel Spearhead Czech s.r.o. (IČO 28283643)
-
Nový vlastník a provozovatel EUROFARMS AGRO-B s.r.o. (IČO 60066377)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2025 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-23-02-0913
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2027 · stanice: Nová 514/II, 39201, Soběslav · protokol CZ-3323-25-02-0747
-
Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ŠKODA OCTAVIA 2017 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 17,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 87,5 %
Srovnáváme s 11 901 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 26. 8. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 23. 5. 2016 – 7. 12. 2017) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (68)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- AACXXBX0
- Verze
- NFM5FM5A4*
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBAG7NE3H0097039
- PČV
- 14466191
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2017
- Datum 1. registrace
- 3. 3. 2017
- Datum 1. registrace v ČR
- 3. 3. 2017
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG
- Typ motoru
- CXX
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 197
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2015/45W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 115 / 89 / 99
- Spotřeba předpis
- 2015/45W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.4 / 3.4 / 3.8
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 67/ 2375
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4659/ 1814/ 1461
- Rozvor [mm]
- 2668
- Rozchod [mm]
- 1533/ 1504/ /
- Provozní hmotnost
- 1305
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1855/ 1855
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 980/ 980
930/ 930
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3355/ 3355
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91H / 6JX15 ET47
195/65 R15 91H / 6JX15 ET47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8320-598-18
- ES/EU
- e11*2007/46*0243*18
- Číslo ORV
- UBM537916
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- [Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X]
* Číslo homologace typu ES e11*2007/46*0243*18
*23: 5
*36: 1 855/1 855
*37: 980/980; 930/930
*39: 1 500/1 500
*40: 650/650
*41: 3 355/3 355
CO2: 115/89/99 g/km
ROZCHOD: 1 533/1 504
#D.2: 5E; AACXXBX0; NFM5FM5A4051STVLN617
#V.9b: 2015/45W; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2:+46 kg
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1520 mm
Náprava 1: max.1549 mm
#20-21: 195/65 R15 91H 6Jx15 ET43;
205/55 R16 91V 6,5Jx16 ET46;
205/50 R17 89H M+S 6Jx17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6Jx17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6Jx16 ET50;
205/55 R16 91H M+S 6Jx16 ET48;
205/55 R16 94V M+S 6Jx16 ET48;
205/55 R16 94V M+S 6,5Jx16 ET46
#12: max 4781
#14: max 1481
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAG7NE3H0097039
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.