ŠKODA OCTAVIA
- 2019
- HNĚDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 85 kW ≈ 116 k
VINTMBAG7NE4L0072367
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 20:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAG7NE4L0072367
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 31. 10. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 2019
- Barva
- HNĚDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 85 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Provozovatel: Unikont Group s.r.o. (IČO 41193113) od 10. 12. 2021
- Vlastník: Unikont Group s.r.o. (IČO 41193113) od 22. 1. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 6 let: 89–170 tis. km (medián 125 364 km, 20 163 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 31. 10. 2019 | První registrace | CAR4WAY a.s. (IČO 25131401) | Registr silničních vozidel |
| 10. 12. 2021 | Nový vlastník | UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492) | Registr silničních vozidel |
| 10. 12. 2021 | Nový provozovatel | Unikont Group s.r.o. (IČO 41193113) | Registr silničních vozidel |
| 22. 1. 2026 | Nový vlastník | Unikont Group s.r.o. (IČO 41193113) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24. 11. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Březolupy (č. 3703) | 176 605 km | způsobilé | bez závad | 24. 11. 2027 |
| 11. 10. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Březolupy (č. 3703) | 83 981 km | způsobilé | bez závad | 11. 10. 2025 |
| 8. 12. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3110) | 31 474 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel CAR4WAY a.s. (IČO 25131401)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2023
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-21-12-0374
-
Nový vlastník UniCredit Leasing CZ, a.s. (IČO 15886492)Nový provozovatel Unikont Group s.r.o. (IČO 41193113)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 10. 2025 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY · protokol CZ-3703-23-10-0438
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 11. 2027 · stanice: BŘEZOLUPY 475, 68713, BŘEZOLUPY · protokol CZ-3703-25-11-0880
-
Nový vlastník Unikont Group s.r.o. (IČO 41193113)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ŠKODA OCTAVIA 2019 v ČR obvykle 2,8, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 15,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 89,2 %
Srovnáváme s 9 845 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (56)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- AADGTEX0
- Verze
- NFM5FM5A40514BFSTVLN1C8A
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBAG7NE4L0072367
- PČV
- 16036042
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2019
- Datum 1. registrace
- 31. 10. 2019
- Datum 1. registrace v ČR
- 31. 10. 2019
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- DGT
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 85 / 3250
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- / 2-1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 203
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2018/1832DG
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 126 / 100 / 109
- Spotřeba předpis
- 2018/1832DG
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.8 / 3.8 / 4.2
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 68/ 2375
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4670/ 1814/ 1461
- Rozvor [mm]
- 2667
- Provozní hmotnost
- 1348
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1898/ 1898
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 980/ 980
960/ 960
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1500/ 1500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 670/ 670
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3398/ 3398
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/45 R17 91W/ 7.0JX17 ET49
225/45 R17 91W/ 7.0JX17 ET49
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Airbag
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 11124-380-08
- ES/EU
- e8*2007/46*0318*08
- Číslo ORV
- UBM394588
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Rozchod: 1533+1524
[Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X]
CO2: 126/100/109 g/km
ROZCHOD: 1 533/1 524
#D.2: 5E; AADGTEX0; NFM5FM5A40514BFSTVLN1C8A
#V.9b: 2018/1832DG; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2:+16 kg
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1540 mm
Náprava 1: max.1549 mm
#N.1(1.)/N.2(2.):
205/55 R16 91H M+S 6,5JX16 ET46;
205/55 R16 94V M+S 6,5JX16 ET46;
205/55 R16 91V 6,5JX16 ET46;
205/50 R17 89H M+S 6,0JX17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6,0JX17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6,0JX16 ET50;
205/55 R16 91H M+S 6,0JX16 ET48;
205/55 R16 94V M+S 6,0JX16 ET48;
195/65 R15 91H 6,0JX15 ET47;
195/65 R15 91H 6,0JX15 ET43;
225/40 R18 92Y 7,5JX18 ET51;
225/45 R17 91W 7,0JX17 ET49
#12: max 4785
#14: max 1482
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAG7NE4L0072367
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.