ŠKODA OCTAVIA

  • 2021
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1968 cm³
  • 85 kW ≈ 116 k

VINTMBAG7NX7MY166277

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 17:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAG7NX7MY166277

ŠKODA OCTAVIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,5 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 25 dnů (4. 4. 2024 až 29. 4. 2024). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
OCTAVIA
Typ
/ NX
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
29. 6. 2021
Datum 1. registrace v ČR
29. 6. 2021
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1968 cm³
Výkon
85 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 27. 6. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
78 809 km
při prohlídce 27. 6. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 4 roky: 66–132 tis. km (medián 94 966 km, 11 574 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
ESSOX s.r.o.
od 29. 4. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 6. 2021 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
3. 8. 2023 Nový vlastník a provozovatel LH CARS BRNO s.r.o. (IČO 04726243) Registr silničních vozidel
4. 4. 2024 Nový vlastník a provozovatel B.C. Trading & Investments s.r.o. (IČO 09211489) Registr silničních vozidel
29. 4. 2024 Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652) Registr silničních vozidel
29. 4. 2024 Nový provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

40 00060 00080 000 20242025 27. 7. 2023: 48 620 km27. 6. 2025: 78 809 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
27. 6. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Velké Meziříčí (č. 3706) 78 809 km způsobilé
1 lehká
  • 4.6.1.1.1 Nesvítí některý zpětný světlomet. lehká
27. 6. 2027
27. 7. 2023 Evidenční kontrola Praha (č. 3123) 48 620 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2025
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DOBRONICKÁ 1216, 14800, PRAHA 4 · protokol CZ-3123-23-07-0822
  3. Nový vlastník a provozovatel LH CARS BRNO s.r.o. (IČO 04726243)
  4. Nový vlastník a provozovatel B.C. Trading & Investments s.r.o. (IČO 09211489)
  5. Nový vlastník ESSOX s.r.o. (IČO 26764652)
    Nový provozovatel CAMPA TRANSPORT s.r.o. (IČO 06547010)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 6. 2027 · stanice: JESTŘABEC 2044, 59401, VELKÉ MEZIŘÍČÍ · protokol CZ-3706-25-06-1482
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 4 (ŠKODA OCTAVIA 2021 v ČR obvykle 2,5, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 8,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 93,4 %

Srovnáváme s 6 468 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (53)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
OCTAVIA
Typ
/ NX
Varianta
AADTRDX0
Verze
NFM6FM6C9*
Typ kód
NX
VIN
TMBAG7NX7MY166277
PČV
16897706
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Rok výroby
2021
Datum 1. registrace
29. 6. 2021
Datum 1. registrace v ČR
29. 6. 2021
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN AG
Typ motoru
DTR
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
85 / 2750
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1968
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
212

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2018/1832AP
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ / 109
Spotřeba předpis
2018/1832AP; //4.1
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
/ / 4.1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
71/ 2375
Za jízdy
67

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4689/ 1829/ 1486
Rozvor [mm]
2 669
Rozchod [mm]
1535/ 1531/ /
Provozní hmotnost
1423
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1960/ 1960
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
1 020/ 1 020
980/ 980
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1500/ 1500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
710/ 710
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
3460/ 3460
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/60 R16 92V/ 6.5JX16 ET46
205/60 R16 92V/ 6.5JX16 ET46
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
11896-1063-08
ES/EU
e8*2007/46*0355*08
Číslo ORV
UBJ144941
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Další záznamy
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N: S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2:+77 KG
#N.1-N.2:
205/55 R17 91V 7,0JX17 ET46;
205/55 R17 91V 6,5JX17 ET46;
205/60 R16 92V 7,0JX16 ET46;
205/60 R16 92V 6,5JX16 ET46;
225/45 R18 91Y 7,5JX18 ET48;
205/55 R17 95V M+S 7,0JX17 ET46;
205/55 R17 95V M+S 6,5JX17 ET46

Další ověření (externí odkazy)