ŠKODA RAPID

  • 2014
  • BÍLÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1598 cm³
  • 66 kW ≈ 90 k

VINTMBAJ6NH4E4023624

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:57 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAJ6NH4E4023624

ŠKODA RAPID – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Throwawayacc222, zdroj, CC0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
RAPID
Typ
/ NH
Datum 1. registrace
18. 2. 2014
Datum 1. registrace v ČR
18. 2. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
66 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 10. 3. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
393 515 km
při prohlídce 10. 3. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 12 let: 111–202 tis. km (medián 153 810 km, 8 128 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

2
Vlastníci v registru
Rozhold s.r.o.
od 22. 1. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
18. 2. 2014 První registrace Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. (IČO 26823411) Registr silničních vozidel
22. 1. 2025 Nový vlastník a provozovatel Rozhold s.r.o. (IČO 07093314) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000400 000 2019202120232025 15. 2. 2018: 163 805 km25. 2. 2020: 287 761 km26. 1. 2022: 318 859 km16. 1. 2024: 362 981 km20. 1. 2025: 371 425 km10. 3. 2026: 393 515 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
10. 3. 2026 Pravidelná STK Hradec Králové (č. 3618) 393 515 km způsobilé
2 lehké
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
10. 3. 2028
20. 1. 2025 Evidenční kontrola Olomouc (č. 3836) 371 425 km způsobilé bez závad
16. 1. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3836) 362 981 km způsobilé bez závad 16. 1. 2026
26. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3836) 318 859 km způsobilé bez závad 26. 1. 2024
25. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3851) 287 761 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
25. 2. 2022
15. 2. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Olomouc (č. 3843) 163 805 km způsobilé
1 lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
15. 2. 2020

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Spro stavby, obchod, dopravu a služby, s.r.o. (IČO 26823411)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 2. 2018
    Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 2. 2020 · stanice: SLAVONÍNSKÁ 804/1, 77900, OLOMOUC · protokol CZ-3843-18-02-0512
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 2. 2022 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-20-02-2172
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2024 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-22-01-1742
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2026 · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-24-01-1230
  6. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SLADKOVSKÉHO 53A, 78371, OLOMOUC · protokol CZ-3836-25-01-1325
  7. Nový vlastník a provozovatel Rozhold s.r.o. (IČO 07093314)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 3. 2028 · stanice: BRATŘÍ ŠTEFANŮ 492, 50003, HRADEC KRÁLOVÉ · protokol CZ-3618-26-03-0539
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 2. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 6. 8. 2024, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 24. 9. 2012 – 27. 6. 2014) Safety Gate
  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
  • 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (66)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
RAPID
Typ
/ NH
Varianta
AACAYB
Verze
NFM5
Typ kód
NH
VIN
TMBAJ6NH4E4023624
PČV
12949867
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO
Datum 1. registrace
18. 2. 2014
Datum 1. registrace v ČR
18. 2. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN
Typ motoru
CAYB
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
66 / 4200
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
184

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 195/2013J
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
147 / 97 / 114
Spotřeba předpis
195/2013J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.6 / 3.7 / 4.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
70/ 2375
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4483/ 1706/ 1488
Rozvor [mm]
2589
Rozchod [mm]
1463/ 1500/ /
Provozní hmotnost
1265
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1725/ 1725
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
930/ 930
830/ 830
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
630/ 630
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2925/ 2925
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8236-039-01
ES/EU
e11*2007/46*0250
Číslo ORV
UBK506629
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
TZ A 50X, KATALOGOVÉ ČÍSLO 5JA092101A.
Další záznamy
Zapsáno tažné zařízení třídy A50-X.V Olomouci 18.2.2014.
CO2: 147/97/114 g/km
ROZCHOD: 1 463/1 500
Variabilní provedení vozidla:
#D2 úplné znění verze: NFM5FM52R029ST0P0SK,
#11: max 4 589,
#13: min 1 461,
#N.1-N.2: 6J X 15 ET38; 195/55 R15 85H,
7J x 17 ET46; 215/40 R17 87H,
7J x 16 ET46; 215/45 R16 86H.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)