ŠKODA RAPID
- 2014
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 66 kW ≈ 90 k
VINTMBAJ6NH7F4012554
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 7:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAJ6NH7F4012554
Semafor rizik
V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- RAPID
- Typ
- / NH
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 11. 9. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 9. 2014
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 66 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: RH Line s.r.o. (IČO 23362758) od 11. 3. 2026
- Provozovatel: RH Line s.r.o. (IČO 23362758) od 11. 3. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 10 let: 95–181 tis. km (medián 133 662 km, 10 240 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 11. 9. 2014 | První registrace | Klokočka Auto Plus s.r.o. (IČO 63980606) | Registr silničních vozidel |
| 17. 3. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | BVZ COMMERCE, s.r.o. (IČO 25628453) | Registr silničních vozidel |
| 11. 3. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | RH Line s.r.o. (IČO 23362758) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31. 10. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Karlovy Vary (č. 3420) | 330 428 km | způsobilé | 2 lehké
| 31. 10. 2026 |
| 3. 11. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Karlovy Vary (č. 3420) | 296 165 km | způsobilé | bez závad | 3. 11. 2024 |
| 5. 11. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Jenišov (č. 3434) | 238 902 km | způsobilé | bez závad | 5. 11. 2022 |
| 9. 11. 2018 | Opakovaná STK | Líbeznice (č. 3226) | 166 481 km | způsobilé | 3 lehké
| 29. 10. 2020 |
| 29. 10. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Líbeznice (č. 3226) | 165 543 km | dočasně způsobilé | 3 lehké, 2 vážné
| 29. 10. 2020 |
| 16. 3. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3122) | 20 697 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Klokočka Auto Plus s.r.o. (IČO 63980606)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2018
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPYEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY
-
Nový vlastník a provozovatel BVZ COMMERCE, s.r.o. (IČO 25628453)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2018 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-18-10-1095
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 10. 2020 · stanice: VLTAVSKÁ 7, 25266, LIBČICE NAD VLTAVOU · protokol CZ-3226-18-11-0396
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 11. 2022 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-20-11-0261
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 11. 2024 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-22-11-0184
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 10. 2026 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-24-10-1378
-
Nový vlastník a provozovatel RH Line s.r.o. (IČO 23362758)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ŠKODA RAPID 2014 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 70,4 %
Srovnáváme s 4 276 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA RAPID
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- RAPID
- Typ
- / NH
- Varianta
- AACAYB
- Verze
- NFM5*
- Typ kód
- NH
- VIN
- TMBAJ6NH7F4012554
- PČV
- 13201925
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 11. 9. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 11. 9. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CAYB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 66 / 4200
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 184
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 195/2013J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 147 / 97 / 114
- Spotřeba předpis
- 195/2013J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.6 / 3.7 / 4.4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 70/ 2375
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4483/ 1706/ 1488
- Rozvor [mm]
- 2589
- Rozchod [mm]
- 1463/ 1500/ /
- Provozní hmotnost
- 1265
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1725/ 1725
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 930/ 930
830/ 830
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 630/ 630
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2925/ 2925
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8236-039-01
- ES/EU
- e11*2007/46*0250
- Číslo ORV
- UBM546578
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- *42: TŘÍDA A50-X; E 486]
* Číslo homologace typu ES e11*2007/46*0250*07
CO2: 147/97/114 g/km
ROZCHOD: 1 463/1 500
Variabilní provedení vozidla:
#D2 úplné znění verze: NFM5FM52R029ST0P0SK,
#12: max 4 589,
#14: min 1 461,
#20-21: 6J X 15 ET38; 195/55 R15 85H,
7J x 17 ET46; 215/40 R17 87H,
7J x 16 ET46; 215/45 R16 86H.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAJ6NH7F4012554
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.