ŠKODA OCTAVIA
- 2016
- HNĚDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 110 kW ≈ 150 k
VINTMBAJ7NE2G0159191
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 2:31 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAJ7NE2G0159191
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 42 dnů (18. 4. 2017 až 30. 5. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Datum 1. registrace
- 21. 1. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 1. 2016
- Barva
- HNĚDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 110 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: KOV Karoserie Velim s.r.o. (IČO 04634977) od 30. 5. 2017
- Provozovatel: KOV Karoserie Velim s.r.o. (IČO 04634977) od 30. 5. 2017
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 21. 1. 2016 | První registrace | ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) | Registr silničních vozidel |
| 18. 4. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151) | Registr silničních vozidel |
| 30. 5. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | KOV Karoserie Velim s.r.o. (IČO 04634977) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Kyjov (č. 3737) | 269 846 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2028 |
| 11. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 242 136 km | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2026 |
| 11. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 176 807 km | způsobilé | bez závad | 11. 1. 2024 |
| 13. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Velim (č. 3238) | 115 498 km | způsobilé | bez závad | 13. 1. 2022 |
| 25. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3635) | 21 462 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Královéhradecký kraj (č. 3635) | 21 461 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2020
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 4. 2017 · stanice: NA BĚLIDLE 1652, 54301, VRCHLABÍ · protokol CZ-3635-17-04-0251
-
Nový vlastník a provozovatel HAVEX-auto s.r.o. (IČO 60108151)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2017 · stanice: NA BĚLIDLE 1652, 54301, VRCHLABÍ · protokol CZ-3635-17-05-1143
-
Nový vlastník a provozovatel KOV Karoserie Velim s.r.o. (IČO 04634977)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2022 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-20-01-0564
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2024 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-22-01-0535
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 1. 2026 · stanice: PALACKÉHO 94, 28101, VELIM · protokol CZ-3238-24-01-0504
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 1. 2028 · stanice: BORŠOVSKÁ 2622/91, 69701, NĚTČICE, KYJOV · protokol CZ-3737-26-01-0409
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (67)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- AACRMBX0
- Verze
- NFM6FM62Q
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBAJ7NE2G0159191
- PČV
- 13849348
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Datum 1. registrace
- 21. 1. 2016
- Datum 1. registrace v ČR
- 21. 1. 2016
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- CRM
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 110 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 218
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 136/2014W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 127 / 95 / 106
- Spotřeba předpis
- 136/2014W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 4.8 / 3.6 / 4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 68/ 2375
- Za jízdy
- 70
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4659/ 1814/ 1461
- Rozvor [mm]
- 2668
- Rozchod [mm]
- 1533/ 1504/ /
- Provozní hmotnost
- 1332
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1882/ 1882
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1000/ 1000
930/ 930
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 660/ 660
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3482/ 3482
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 91V / 6.5JX16 ET46
205/55 R16 91V / 6.5JX16 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- HNĚDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8320-589-16
- ES/EU
- e11*2007/46*0243
- Číslo TP
- UH054098
- Číslo ORV
- UAQ859680
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 533/1 504
#D.2: 5E; AACRMBX0; NFM6FM62Q025STVLN657
#V.9B: 136/2014W; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N: S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2:+49 KG
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1520 MM NÁPRAVA 1: MAX.1549 MM
#20-21: 225/45 R17 91W 7JX17 ET49;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6,5JX16 ET46;
205/55 R16 91H M+S 6JX16 ET48
#12: MAX 4781
#14: MAX 1481
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAJ7NE2G0159191
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.