ŠKODA OCTAVIA
- 2014
- MODRÁ
- motorová nafta (NM)
- 1968 cm³
- 135 kW ≈ 184 k
VINTMBAK7NE2E0177863
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAK7NE2E0177863
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,6 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 67 dnů (6. 3. 2020 až 12. 5. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 19. 5. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 5. 2014
- Barva
- MODRÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1968 cm³
- Výkon
- 135 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. (IČO 60713224) od 24. 9. 2026
- Provozovatel: ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. (IČO 60713224) od 24. 9. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 19. 5. 2014 | První registrace | JHD s.r.o. (IČO 01524801) | Registr silničních vozidel |
| 23. 11. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | TaL Logistic CZ s.r.o. (IČO 18627340) | Registr silničních vozidel |
| 6. 3. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 12. 5. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 7. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. (IČO 60713224) | Registr silničních vozidel |
| 22. 10. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 24. 9. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. (IČO 60713224) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Smiřice (č. 3627) | 240 055 km | způsobilé | bez závad | 6. 8. 2027 |
| 22. 7. 2024 | Evidenční kontrola | Uherský Brod (č. 3727) | 232 286 km | způsobilé | bez závad | |
| 17. 2. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3208) | 202 237 km | způsobilé | bez závad | 17. 2. 2025 |
| 26. 2. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Příbram (č. 3241) | 164 473 km | způsobilé | bez závad | 26. 2. 2023 |
| 12. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3208) | 146 480 km | způsobilé | bez závad | |
| 11. 5. 2020 | Evidenční kontrola | Příbram (č. 3208) | 146 282 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | |
| 4. 3. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 144 474 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 3. 2019 | Opakovaná STK | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 114 228 km | způsobilé | bez závad | 1. 3. 2021 |
| 1. 3. 2019 | Pravidelná STK + měření emisí | Brandýs nad Labem-Stará Boleslav (č. 3213) | 112 983 km | dočasně způsobilé | 1 vážná | 1. 3. 2021 |
| 21. 11. 2017 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3120) | 88 508 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel JHD s.r.o. (IČO 01524801)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2018
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2017 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-17-11-1645
-
Nový vlastník a provozovatel TaL Logistic CZ s.r.o. (IČO 18627340)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 31. 3. 2019 · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3213-19-03-0017
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 3. 2021 · stanice: ZÁPSKÁ 2257, 25001, BRANDÝS NAD LABEM · protokol CZ-3213-19-03-1249
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2020 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-20-03-0196
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-20-05-0262
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-20-05-0340
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 2. 2023 · stanice: BRODSKÁ 633, 26101, PŘÍBRAM V - ZDABOŘ · protokol CZ-3241-21-02-1045
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 2. 2025 · stanice: OBECNICKÁ 323, 26101, PŘÍBRAM I · protokol CZ-3208-23-02-0445
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U KOREČNICE 2834, 68801, UHERSKÝ BROD · protokol CZ-3727-24-07-1216
-
Nový vlastník a provozovatel ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. (IČO 60713224)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2027 · stanice: Seligerova 147, 503 03, Smiřice · protokol CZ-3627-25-08-0176
-
Nový vlastník a provozovatel ARAVER CZ člen skupiny AUTO UH s.r.o. (IČO 60713224)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (ŠKODA OCTAVIA 2014 v ČR obvykle 3,6, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 35,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,7 %
Srovnáváme s 9 262 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- AACUPAX0
- Verze
- NFD6
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBAK7NE2E0177863
- PČV
- 13057797
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 19. 5. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 19. 5. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CUPA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 135 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1968
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 230
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 630/2012J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 155 / 113 / 129
- Spotřeba předpis
- 630/2012J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5.9 / 4.3 / 5
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 70/ 2375
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4685/ 1814/ 1469
- Rozvor [mm]
- 2676
- Rozchod [mm]
- 1541/ 1512/ /
- Provozní hmotnost
- 1480
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1947/ 1947
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1040/ 1040
920/ 920
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1600/ 1600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 740/ 740
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3547/ 3547
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 225/45 R17 91V / 7.5J X 17 ET51
225/45 R17 91V / 7.5J X 17 ET51
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8320-105-02
- ES/EU
- e11*2007/46*0243
- Číslo ORV
- UBO448826
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 541/1 512
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#D2 ÚPLNÉ ZNĚNÍ VERZE: NFD6FD6D9006V2ML7,
#E: TMBAK?5E???
#12: MAX 4 788,
#14: MIN 1 449,
#20-21: 6J X 17 ET45; 205/50 R17 89V,
6J X 17 ET48; 205/50 R17 89V,
7.5J X 19 ET51; 225/35 R19 88Y,
7.5J X 18 ET51; 225/40 R18 92Y.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAK7NE2E0177863
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.