ŠKODA RAPID
- 2014
- ŠEDÁ
- motorová nafta (NM)
- 1598 cm³
- 77 kW ≈ 105 k
VINTMBAL6NH5E4024923
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 22:47 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAL6NH5E4024923
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 16 dnů (23. 10. 2019 až 8. 11. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- RAPID
- Typ
- NH
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 4. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 3. 2014
- Barva
- ŠEDÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1598 cm³
- Výkon
- 77 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: STAVUM, spol. s r.o. (IČO 40230473) od 8. 11. 2019
- Provozovatel: STAVUM, spol. s r.o. (IČO 40230473) od 8. 11. 2019
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 111–202 tis. km (medián 153 810 km, 8 128 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 4. 3. 2014 | První registrace | Penny Market s.r.o. (IČO 64945880) | Registr silničních vozidel |
| 23. 10. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | OKIM spol. s r.o. (IČO 48290980) | Registr silničních vozidel |
| 8. 11. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | STAVUM, spol. s r.o. (IČO 40230473) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. 2. 2026 | Opakovaná STK + měření emisí | Louny (č. 3508) | 358 380 km | způsobilé | 2 lehké
| 14. 1. 2028 |
| 14. 1. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Louny (č. 3508) | 357 998 km | nezpůsobilé | 2 lehké, 2 vážné
| |
| 17. 1. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Louny (č. 3508) | 315 600 km | způsobilé | 1 lehká
| 17. 1. 2026 |
| 21. 1. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Louny (č. 3508) | 272 079 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2024 |
| 22. 1. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Louny (č. 3508) | 229 028 km | způsobilé | bez závad | 22. 1. 2022 |
| 11. 10. 2019 | Evidenční kontrola | Louny (č. 3508) | 225 836 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 1. 2018 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | 150 412 km | způsobilé | bez závad | 26. 1. 2020 |
| 26. 1. 2018 | Měření emisí | Praha (č. 410701) | 150 405 km | – | bez závad | 26. 1. 2020 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel Penny Market s.r.o. (IČO 64945880)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2018 · stanice: FIKTIVNÍ, 999 99, OBECNÍ ÚŘADY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 1. 2020 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-18-01-0790
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 440 01, LOUNY · protokol CZ-3508-19-10-0393
-
Nový vlastník a provozovatel OKIM spol. s r.o. (IČO 48290980)
-
Nový vlastník a provozovatel STAVUM, spol. s r.o. (IČO 40230473)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 1. 2022 · stanice: RYBALKOVA 2765, 440 01, LOUNY · protokol CZ-3508-20-01-0695
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2024 · stanice: RYBALKOVA 2765, 440 01, LOUNY · protokol CZ-3508-22-01-0561
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 1. 2026 · stanice: RYBALKOVA 2765, 440 01, LOUNY · protokol CZ-3508-24-01-0381
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2026 · stanice: RYBALKOVA 2765, 440 01, LOUNY · protokol CZ-3508-26-01-0255
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2028 · stanice: RYBALKOVA 2765, 440 01, LOUNY · protokol CZ-3508-26-02-0031
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ŠKODA RAPID 2014 v ČR v průměru 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 70,4 %
Srovnáváme s 4 276 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA RAPID
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 6. 8. 2024, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 24. 9. 2012 – 27. 6. 2014) Safety Gate
- 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
- 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- RAPID
- Typ
- NH
- Varianta
- AACAYC
- Verze
- NFM5FM52R029ST0P0SK
- Typ kód
- NH
- VIN
- TMBAL6NH5E4024923
- PČV
- 12965320
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2014
- Datum 1. registrace
- 4. 3. 2014
- Datum 1. registrace v ČR
- 4. 3. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CAYC
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 77 / 4400
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1598
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 195/2013J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,6
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 147 / 97 / 114
- Spotřeba předpis
- 195/2013J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 5,6 / 3,7 / 4,4
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 70/ 2375
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4589/ 1706/ 1461
- Rozvor [mm]
- 2589
- Rozchod [mm]
- 1463/ 1500
- Provozní hmotnost
- 1265
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1725/ 1725
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 930/ 930
830/ 830
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 630/ 630
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2925/ 2925
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 0
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
185/60 R15 84H / 6J X 15 ET38
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ŠEDÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8236-033-02
- ES/EU
- e11*2007/46*0250
- Číslo TP
- UF690094
- Číslo ORV
- UAX964653
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- ROZCHOD: 1 463/1 500
Variabilní provedení vozidla:
#D2 úplné znění verze: NFM5FM52R029ST0P0SK,
#12: max 4 589,
#14: min 1 461,
#20-21: 6J X 15 ET38; 195/55 R15 85H,
7J x 17 ET46; 215/40 R17 87H,
7J x 16 ET46; 215/45 R16 86H.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAL6NH5E4024923
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.