ŠKODA RAPID
- 2013
- ČERVENÁ
- benzin (BA)
- 1197 cm³
- 63 kW ≈ 86 k
VINTMBAM6NHXD4018563
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 9:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAM6NHXD4018563
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,4 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 43 dnů (11. 5. 2016 až 23. 6. 2016). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- RAPID
- Typ
- / NH
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 18. 3. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 3. 2013
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1197 cm³
- Výkon
- 63 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897) od 7. 7. 2026
- Provozovatel: FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897) od 7. 7. 2026
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 18. 3. 2013 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 5. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584) | Registr silničních vozidel |
| 23. 6. 2016 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 10. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 27. 11. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 7. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. 9. 2025 | Opakovaná STK | Pardubice (č. 3619) | 114 171 km | způsobilé | 1 lehká | 5. 8. 2027 |
| 5. 8. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3619) | 112 732 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 4. 8. 2027 |
| 1. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Chrudim (č. 3605) | 86 276 km | způsobilé | bez závad | 1. 6. 2025 |
| 21. 4. 2021 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 79 858 km | způsobilé | 1 lehká | 21. 4. 2023 |
| 20. 4. 2021 | Měření emisí | Chrudim (č. 560306) | 79 835 km | způsobilé | bez závad | 20. 4. 2023 |
| 23. 4. 2019 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3622) | 72 113 km | způsobilé | 1 lehká | 23. 4. 2021 |
| 18. 4. 2019 | Měření emisí | Chrudim (č. 460319) | 71 710 km | způsobilé | bez závad | 18. 4. 2021 |
| 23. 11. 2018 | Evidenční kontrola | Pardubice (č. 3622) | 70 387 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 9. 2018 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3127) | 70 274 km | způsobilé | bez závad | |
| 24. 4. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3110) | 57 860 km | způsobilé | bez závad | 24. 4. 2019 |
| 9. 6. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3110) | 49 282 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 5. 2016 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3110) | 49 266 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 3. 2017Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 5. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-16-05-0470
-
Nový vlastník a provozovatel AUTO JAROV, s.r.o. (IČO 45789584)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-16-06-0556Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 6. 2016 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 4. 2019 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-17-04-0988
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 9. 2018 · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-18-09-1368
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 11. 2018 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-18-11-1377
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 4. 2021 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-19-04-1517
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 4. 2023 · stanice: SEMTÍN 100, 53354, PARDUBICE · protokol CZ-3622-21-04-0867
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 6. 2025 · stanice: VLČNOV 30, 53701, CHRUDIM · protokol CZ-3605-23-06-0004
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-25-08-0106
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-25-09-0212
-
Nový vlastník a provozovatel FIRST MONEY s.r.o. (IČO 27821897)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (ŠKODA RAPID 2013 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 11,3 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 69,1 %
Srovnáváme s 3 530 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA RAPID
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- RAPID
- Typ
- / NH
- Varianta
- AACBZA
- Verze
- NFM5
- Typ kód
- NH
- VIN
- TMBAM6NHXD4018563
- PČV
- 12575581
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2013
- Datum 1. registrace
- 18. 3. 2013
- Datum 1. registrace v ČR
- 18. 3. 2013
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- CBZA
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 63 / 4800
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1197
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 183
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011J
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 151 / 103 / 119
- Spotřeba předpis
- 566/2011J
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.5 / 4.4 / 5.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 70/ 3600
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4483/ 1706/ 1488
- Rozvor [mm]
- 2589
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1155
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1615/ 1615
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 820/ 820
830/ 830
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 570/ 570
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2515/ 2515
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 175/70 R14 84T / 5J X 14 ET 35
175/70 R14 84T / 5J X 14 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8236-017-00
- ES/EU
- e11*2007/46*0250
- Číslo ORV
- UBO611032
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Další záznamy
- Variabilní provedení vozidla:
*D2 úplné znění verze: NFM5FM52T106ST0P0SK,
#12: 4 589 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 461 - bez GPS antény,
#20-21: 6J X 15 ET 38; 185/60 R15 84T,
7J x 17 ET46; 215/40 R17 87T,
7J x 16 ET46; 215/45 R16 86T.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAM6NHXD4018563
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.