ŠKODA RAPID

  • 2014
  • BÍLÁ
  • benzin (BA)
  • 1197 cm³
  • 63 kW ≈ 86 k

VINTMBAM6NHXE4018886

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 7:30 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAM6NHXE4018886

ŠKODA RAPID – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Throwawayacc222, zdroj, CC0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 14 dnů (10. 2. 2021 až 24. 2. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
RAPID
Typ
ŠKODA RAPID NH / NH
Datum 1. registrace
10. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2014
Barva
BÍLÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1197 cm³
Výkon
63 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 5. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
154 668 km
při prohlídce 5. 2. 2026

Obvyklé u vozidel z roku výroby 2014 při prohlídce v roce 2026: 111–202 tis. km (medián 153 810 km, 8 128 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
Leasing České spořitelny, a.s.
od 24. 2. 2021

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
10. 1. 2014 První registrace CAR4WAY a.s. (IČO 25131401) Registr silničních vozidel
7. 4. 2016 Nový vlastník a provozovatel CANIS SAFETY a.s. (IČO 26816121) Registr silničních vozidel
10. 2. 2021 Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Randuch (IČO 64450392) Registr silničních vozidel
24. 2. 2021 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
24. 2. 2021 Nový provozovatel CARSET s.r.o. (IČO 26313804) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0100 000200 000 20172019202120232025 31. 3. 2016: 3 246 km6. 2. 2018: 41 320 km11. 2. 2020: 92 813 km10. 2. 2021: 111 935 km8. 2. 2022: 120 261 km10. 2. 2022: 120 282 km5. 2. 2024: 135 032 km5. 2. 2024: 135 035 km4. 2. 2026: 154 667 km5. 2. 2026: 154 668 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
5. 2. 2026 Pravidelná STK Vyškov (č. 3748) 154 668 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.6.2.1 Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
5. 2. 2028
4. 2. 2026 Měření emisí Vyškov (č. 571205) 154 667 km způsobilé bez závad 4. 2. 2028
5. 2. 2024 Pravidelná STK Vyškov (č. 3748) 135 035 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
5. 2. 2026
5. 2. 2024 Měření emisí Vyškov (č. 571205) 135 032 km způsobilé bez závad 5. 2. 2026
10. 2. 2022 Pravidelná STK Slavkov u Brna (č. 3725) 120 282 km způsobilé bez závad 10. 2. 2024
8. 2. 2022 Měření emisí Vyškov (č. 571205) 120 261 km způsobilé bez závad 8. 2. 2024
10. 2. 2021 Evidenční kontrola Vyškov (č. 3748) 111 935 km způsobilé bez závad
11. 2. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Liberec (č. 3504) 92 813 km způsobilé bez závad 11. 2. 2022
6. 2. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Liberecký kraj (č. 3504) 41 320 km způsobilé bez závad 6. 2. 2020
31. 3. 2016 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3643) 3 246 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel CAR4WAY a.s. (IČO 25131401)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 1. 2018
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: FÁBLOVKA 404, 533 52, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ · protokol CZ-3643-16-03-0832
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: FÁBLOVKA 404, 533 52, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: FÁBLOVKA 404, 533 52, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ
  3. Nový vlastník a provozovatel CANIS SAFETY a.s. (IČO 26816121)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 2. 2020 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-18-02-0193
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 2. 2022 · stanice: TANVALDSKÁ 1106, 463 11, LIBEREC XXX-VRATISLAVICE N. N. · protokol CZ-3504-20-02-0449
  6. Nový vlastník a provozovatel Jaroslav Randuch (IČO 64450392)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 682 01, VYŠKOV · protokol CZ-3748-21-02-0306
  7. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel CARSET s.r.o. (IČO 26313804)
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2024 · stanice: ČESKOSLOVENSKÉ ARMÁDY 217, 684 01, SLAVKOV U BRNA · protokol CZ-3725-22-02-0463
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 682 01, VYŠKOV · protokol CZ-3748-24-02-0118
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 2. 2028 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 591/1, 682 01, VYŠKOV · protokol CZ-3748-26-02-0173
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 6. 8. 2024, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 24. 9. 2012 – 27. 6. 2014) Safety Gate
  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
  • 31. 10. 2019, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 8. 1. 2014 – 29. 1. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
RAPID
Typ
ŠKODA RAPID NH / NH
Varianta
AACBZA
Verze
NFM5FM52T106ST0P0SK
Typ kód
NH
VIN
TMBAM6NHXE4018886
PČV
12913125
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
10. 1. 2014
Datum 1. registrace v ČR
10. 1. 2014
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
CBZA
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
63 / 4800
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1197
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
183

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
630/2012J
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
151 / 103 / 119
Spotřeba předpis
630/2012J
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6,5 / 4,4 / 5,1
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
70/ 3600
Za jízdy
71

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4483/ 1706/ 1488
Rozvor [mm]
2589
Rozchod [mm]
1463/ 1500
Provozní hmotnost
1155
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1615/ 1615
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
820/ 820
830/ 830
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
900/ 900
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
570/ 570
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2515/ 2515
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
175/70 R14 84T / 5J X 14 ET35
175/70 R14 84T / 5J X 14 ET35
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8236-017-01
ES/EU
e11*2007/46*0250
Číslo TP
UF679869
Číslo ORV
UBA532331
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42: TŘÍDA A50-X; E 486]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E11*2007/46*0250*06
*23: 5
*36: 1 615/1 615
*37: 820/820; 830/830
*39: 900/900
*40: 570/570
*41: 2 515/2 515
CO2: 151/103/119 G/KM
ROZCHOD: 1 463/1 500
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#D2 ÚPLNÉ ZNĚNÍ VERZE: NFM5FM52T106ST0P0SK,
#12: 4 589 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: MIN 1 461,
#20-21: 6J X 15 ET38; 185/60 R15 84T,
7J X 17 ET46; 215/40 R17 87T,
7J X 16 ET46; 215/45 R16 86T.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)