ŠKODA OCTAVIA

  • 2016
  • BÍLÁ
  • BA + CNG
  • 1395 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBAM7NE1G0217931

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 10:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAM7NE1G0217931

ŠKODA OCTAVIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: AIMHO'S REBELLION 8490s, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

červená

Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.

  • Červenáz registru Vozidlo je vyřazeno z provozuVozidlo je v registru vedeno jako vyřazené z provozu a nesmí jezdit po silnicích. Důvod v registru: Na žádost vlastníka.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 33 dnů (25. 7. 2018 až 27. 8. 2018). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
OCTAVIA
Typ
/ 5E
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
29. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2016
Barva
BÍLÁ
Palivo
BA + CNG
Zdvihový objem
1395 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
vyřazené z provozu

Aktuálně v registru

Stav tachometru
457 449 km
při prohlídce 23. 7. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 125–216 tis. km (medián 169 135 km, 24 411 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Tomáš Vopálenský
od 27. 8. 2018

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
29. 3. 2016 První registrace ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998) Registr silničních vozidel
25. 7. 2018 Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250) Registr silničních vozidel
27. 8. 2018 Nový vlastník Tomáš Vopálenský (IČO 43730256) Registr silničních vozidel
27. 8. 2018 Nový provozovatel LAMISTER s.r.o. v likvidaci (IČO 03386732) Registr silničních vozidel
26. 1. 2022 Nový provozovatel TM business, s.r.o. (IČO 00222364) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

0200 000400 000600 000 201920202021202220232024 23. 7. 2018: 28 835 km22. 8. 2018: 29 215 km22. 7. 2019: 92 052 km22. 7. 2019: 92 053 km20. 7. 2020: 171 653 km20. 7. 2021: 246 266 km12. 1. 2022: 272 965 km11. 7. 2022: 297 377 km11. 7. 2022: 297 380 km24. 7. 2023: 354 420 km23. 7. 2024: 457 449 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 7. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3102) 457 449 km způsobilé
4 lehké
  • 0.1.2.1 Uchycení tabulky registrační značky je uvolněné, ale nehrozí bezprostředně její upadnutí nebo zhoršení podmínek její čitelnosti. lehká
  • 0.1.3.1 Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
23. 7. 2026
24. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3102) 354 420 km způsobilé
3 lehké
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
24. 7. 2024
11. 7. 2022 Pravidelná STK Praha (č. 3102) 297 380 km způsobilé
4 lehké
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 4.8.1.1.1 Odrazka poškozená, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její fotometrické vlastnosti (např. viditelnost). lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
11. 7. 2023
11. 7. 2022 Měření emisí Praha (č. 510920) 297 377 km způsobilé bez závad 11. 7. 2023
12. 1. 2022 Evidenční kontrola Praha (č. 3102) 272 965 km dočasně způsobilé
1 vážná
  • 0.3.3 Vozidlo je vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů. vážná
20. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3109) 246 266 km způsobilé bez závad 20. 7. 2022
20. 7. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3109) 171 653 km způsobilé
1 lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
20. 7. 2021
22. 7. 2019 Pravidelná STK Horoměřice (č. 3225) 92 053 km způsobilé bez závad 22. 7. 2020
22. 7. 2019 Měření emisí Horoměřice (č. 421024) 92 052 km způsobilé bez závad 22. 7. 2021
22. 8. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3122) 29 215 km způsobilé bez závad 22. 8. 2020
23. 7. 2018 Evidenční kontrola Kostelec nad Černými lesy (č. 3219) 28 835 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel ARVAL CZ s.r.o. (IČO 26726998)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 3. 2020
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁM. SMIŘICKÝCH 16, 28163, KOSTELEC NAD ČERNÝMI LESY · protokol CZ-3219-18-07-1001
  3. Nový vlastník a provozovatel Cars Trade M&M, s.r.o. (IČO 26244250)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 8. 2019 · stanice: KARLOVARSKÁ 814/111, 16300, PRAHA 6 - ŘEPY · protokol CZ-3122-18-08-1196
  5. Nový vlastník Tomáš Vopálenský (IČO 43730256)
    Nový provozovatel LAMISTER s.r.o. v likvidaci (IČO 03386732)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 7. 2020 · stanice: SUCHDOLSKÁ 682, 25262, HOROMĚŘICE · protokol CZ-3225-19-07-1420
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2021 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-20-07-0359
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2022 · stanice: CHLUMECKÁ 765/6, 19819, PRAHA 9 · protokol CZ-3109-21-07-0394
  9. Evidenční kontrola výsledek: dočasně způsobilé k provozu · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-22-01-0457
  10. Nový provozovatel TM business, s.r.o. (IČO 00222364)
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 11. 7. 2023 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-22-07-0192
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 7. 2024 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-23-07-0683
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 7. 2025 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-24-07-0749
  14. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (ŠKODA OCTAVIA 2016 v ČR obvykle 3,4, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 20,5 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 85,9 %

Srovnáváme s 9 654 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (60)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
OCTAVIA
Typ
/ 5E
Varianta
AACPWAX0
Verze
OFM6FM6AJ*
Typ kód
5E
VIN
TMBAM7NE1G0217931
PČV
13940850
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2016
Datum 1. registrace
29. 3. 2016
Datum 1. registrace v ČR
29. 3. 2016
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Půjčovna

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG
Typ motoru
CPW
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 6000
Palivo
BA + CNG
Zdvihový objem [cm³]
1395
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
195

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 136/2014W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO VI
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
162 / 102 / 124
Spotřeba předpis
136/2014W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6.9 / 4.4 / 5.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3750
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4659/ 1814/ 1461
Rozvor [mm]
2676
Rozchod [mm]
1545/ 1517/ /
Provozní hmotnost
1394
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1878/ 1878
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
860/ 860
1050/ 1050
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
0/ 0
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
205/55 R16 91V / 6.5JX16 ET46
205/55 R16 91V / 6.5JX16 ET46
/
/

Karoserie a výbava

Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ne
ASR
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
VYŘAZENO Z PROVOZU
ZTP
8320-634-16
ES/EU
e11*2007/46*0243*16
Číslo ORV
UBN851675
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
16.6.2026 MHMP-DV-35897/2026/VYS - VYŘAZENÍ VOZIDLA PRAHA-VYSO.
Další záznamy
CO2 PLYN: 122/78/94 G/KM
ROZCHOD: 1 533/1 505
#D.2: 5E; AACPWAX0; OFM6FM6AJ009STMLN657
#V.9B: 136/2014W; EURO 6
#27A: PLYN 6.8
#27B: PLYN 4.4
#27C: PLYN 5.3
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: max. 1517mm.
NÁPRAVA 1: max. 1545mm.
#N1-N2: 225/45 R17 91W 7JX17 ET49;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET48;
205/50 R17 89H M+S 6JX17 ET45;
205/55 R16 91H M+S 6,5JX16 ET46;
205/55 R16 91H M+S 6JX16 ET48
#13: MAX 1481
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB

Další ověření (externí odkazy)