ŠKODA OCTAVIA
- 2018
- BÍLÁ
- BA + CNG
- 1395 cm³
- 81 kW ≈ 110 k
VINTMBAM7NE8J0224267
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 5:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAM7NE8J0224267
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 19 dnů (1. 12. 2023 až 20. 12. 2023). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 8. 1. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2018
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- BA + CNG
- Zdvihový objem
- 1395 cm³
- Výkon
- 81 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: David Pour (IČO 06422438) od 6. 2. 2025
- Provozovatel: JM GARANT s.r.o. (IČO 04495209) od 6. 2. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 116–208 tis. km (medián 160 361 km, 19 111 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 8. 1. 2018 | První registrace | BUSINESS LEASE s.r.o. (IČO 25071025) | Registr silničních vozidel |
| 11. 2. 2020 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 11. 2. 2020 | Nový provozovatel | SPA TRANSFERS s.r.o. (IČO 07864485) | Registr silničních vozidel |
| 1. 12. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 12. 2023 | Nový vlastník | Manustipulata s.r.o. (IČO 14059304) | Registr silničních vozidel |
| 20. 12. 2023 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 23. 10. 2024 | Nový vlastník | JM GARANT s.r.o. (IČO 04495209) | Registr silničních vozidel |
| 23. 10. 2024 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 2025 | Nový vlastník | David Pour (IČO 06422438) | Registr silničních vozidel |
| 6. 2. 2025 | Nový provozovatel | JM GARANT s.r.o. (IČO 04495209) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20. 7. 2026 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | 619 863 km | způsobilé | 4 lehké
| 20. 7. 2028 |
| 20. 7. 2026 | Měření emisí | Praha (č. 511010) | 619 849 km | způsobilé | bez závad | 20. 7. 2028 |
| 29. 4. 2024 | Pravidelná STK | Praha (č. 3126) | 493 679 km | způsobilé | 1 lehká
| 29. 4. 2026 |
| 29. 4. 2024 | Měření emisí | Praha (č. 511010) | 493 668 km | způsobilé | bez závad | 29. 4. 2026 |
| 26. 4. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Jenišov (č. 3434) | 435 163 km | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2025 |
| 26. 4. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Jenišov (č. 3434) | 316 555 km | způsobilé | bez závad | 26. 4. 2024 |
| 7. 2. 2020 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3119) | 94 363 km | způsobilé | bez závad |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel BUSINESS LEASE s.r.o. (IČO 25071025)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 8. 1. 2022
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÝPADOVÁ 1559, 15300, PRAHA 5 - RADOTÍN · protokol CZ-3119-20-02-0183
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel SPA TRANSFERS s.r.o. (IČO 07864485)
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 6. 2021Vyřazení z provozu Na žádost vlastníkaKonec vyřazení z provozu KARLOVY VARY
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2023 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-22-04-1899
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 4. 2024 · stanice: Daimlerova 271, 36211, Jenišov · protokol CZ-3434-23-04-1521
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník Manustipulata s.r.o. (IČO 14059304)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 4. 2026 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-24-04-2726
-
Nový vlastník JM GARANT s.r.o. (IČO 04495209)Nový provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník David Pour (IČO 06422438)Nový provozovatel JM GARANT s.r.o. (IČO 04495209)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 20. 7. 2028 · stanice: OHRADNÍ 1575/56, 14000, PRAHA 4 · protokol CZ-3126-26-07-1412
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (vyřazení)
Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (ŠKODA OCTAVIA 2018 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 18,2 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 87,9 %
Srovnáváme s 9 215 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (58)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- / 5E
- Varianta
- AACPWAX0
- Verze
- NFM6FM6AJ015STMLN657
- Typ kód
- 5E
- VIN
- TMBAM7NE8J0224267
- PČV
- 14970133
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AA SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Rok výroby
- 2018
- Datum 1. registrace
- 8. 1. 2018
- Datum 1. registrace v ČR
- 8. 1. 2018
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN AG
- Typ motoru
- CPW
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 81 / 4800
- Palivo
- BA + CNG
- Zdvihový objem [cm³]
- 1395
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ 1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 195
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2016/646W
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 6
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 170 / 109 / 131
- Spotřeba předpis
- 2016/646W
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.5 / 4.7 / 5.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 80/ 3750
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4670/ 1814/ 1458
- Rozvor [mm]
- 2677
- Rozchod [mm]
- 1533/ 1539/ /
- Provozní hmotnost
- 1394
- Hmotnosti zatížení SZ
- 56
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1878/ 1878
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 850/ 850
1050/ 1050
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 690/ 690
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3278/ 3278
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 205/55 R16 91V/ 6.5JX16 ET46
205/55 R16 91V/ 6.5JX16 ET46
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 /
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 8320-755-25
- ES/EU
- e11*2007/46*0243*25
- Číslo ORV
- UBK927059
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 31.05.2024 OPRAVENA KARTA VOZIDLA DLE SKENU TP NA POKYN MD.
- Další záznamy
- CO2 PLYN: 132/83/101 G/KM
ROZCHOD: 1 533/1 539
#D.2: 5E; AACPWAX0; NFM6FM6AJ015STMLN657
#V.9B: 2016/646W; EURO 6
#27A: PLYN 7.4
#27B: PLYN 4.6
#27C: PLYN 5.7
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N: S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2: 41 KG
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1547 MM
NÁPRAVA 1: MAX.1545 MM
#20-21: 225/45 R17 91W 7JX17 ET49;
205/50 R17 89H M S 6JX17 ET48;
205/50 R17 89H M S 6JX17 ET45;
205/55 R16 91H M S 6JX16 ET48;
205/55 R16 91H M S 6,5JX16 ET46
#12: MAX 4779
#14: MAX 1487
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBAM7NE8J0224267
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.