ŠKODA RAPID

  • 2017
  • BÍLÁ
  • benzin (BA)
  • 999 cm³
  • 81 kW ≈ 110 k

VINTMBAR6NH4J4513581

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 1:48 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBAR6NH4J4513581

ŠKODA RAPID – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Throwawayacc222, zdroj, CC0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 5 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,7 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 23 dnů (7. 10. 2019 až 30. 10. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
RAPID
Typ
/ NH
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
4. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
4. 9. 2017
Barva
BÍLÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
999 cm³
Výkon
81 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 22. 9. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
178 627 km
při prohlídce 22. 9. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 72–142 tis. km (medián 101 982 km, 9 606 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

5
Vlastníků v registru
Z MACHINE s.r.o.
od 11. 8. 2025

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
4. 9. 2017 První registrace Ayvens s.r.o. (IČO 61063916) Registr silničních vozidel
7. 10. 2019 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
30. 10. 2019 Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444) Registr silničních vozidel
30. 10. 2019 Nový provozovatel Aventin servis s.r.o. (IČO 24707678) Registr silničních vozidel
11. 4. 2025 Nový vlastník a provozovatel FUNGAS s.r.o. (IČO 07692277) Registr silničních vozidel
11. 8. 2025 Nový vlastník a provozovatel Z MACHINE s.r.o. (IČO 17614988) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000200 000 202020212022202320242025 30. 9. 2019: 44 929 km30. 10. 2019: 47 711 km3. 9. 2021: 115 857 km3. 9. 2021: 115 867 km5. 9. 2023: 152 817 km26. 3. 2025: 176 059 km22. 9. 2025: 178 624 km22. 9. 2025: 178 627 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
22. 9. 2025 Pravidelná STK Hranice (č. 3813) 178 627 km způsobilé bez závad 22. 9. 2027
22. 9. 2025 Měření emisí Hranice (č. 480823) 178 624 km způsobilé bez závad 22. 9. 2027
26. 3. 2025 Evidenční kontrola Staříč (č. 3856) 176 059 km způsobilé bez závad
5. 9. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Praha (č. 3112) 152 817 km způsobilé bez závad 5. 9. 2025
3. 9. 2021 Pravidelná STK Praha (č. 3114) 115 867 km způsobilé bez závad 3. 9. 2023
3. 9. 2021 Měření emisí Praha (č. 511010) 115 857 km způsobilé bez závad 3. 9. 2023
30. 10. 2019 Evidenční kontrola Praha (č. 3115) 47 711 km způsobilé bez závad
30. 9. 2019 Evidenční kontrola Praha (č. 3127) 44 929 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Ayvens s.r.o. (IČO 61063916)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 9. 2021
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LODŽSKÁ 814/24A, 18100, PRAHA 8 · protokol CZ-3127-19-09-1744
  3. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  4. Nový vlastník Leasing České spořitelny, a.s. (IČO 27089444)
    Nový provozovatel Aventin servis s.r.o. (IČO 24707678)
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NA VÝBĚŽKU 1023/7A, 19000, PRAHA 9 · protokol CZ-3115-19-10-1389
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 3. 9. 2023 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-21-09-0327
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 9. 2025 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3112-23-09-0157
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: STAŘÍČ 545, 73943, STAŘÍČ · protokol CZ-3856-25-03-0730
  8. Nový vlastník a provozovatel FUNGAS s.r.o. (IČO 07692277)
  9. Nový vlastník a provozovatel Z MACHINE s.r.o. (IČO 17614988)
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 9. 2027 · stanice: HRANICKÁ 505, 75361, HRANICE IV · protokol CZ-3813-25-09-0526
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 5 (ŠKODA RAPID 2017 v ČR obvykle 2,7, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 5,7 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 77,6 %

Srovnáváme s 4 278 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA RAPID

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 26. 8. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 23. 5. 2016 – 7. 12. 2017) Safety Gate
  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate
  • 31. 1. 2018, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 24. 4. 2017) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
RAPID
Typ
/ NH
Varianta
AACHZC
Verze
NFM6FM6DQ002STN762SK
Typ kód
NH
VIN
TMBAR6NH4J4513581
PČV
14779419
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Rok výroby
2017
Datum 1. registrace
4. 9. 2017
Datum 1. registrace v ČR
4. 9. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN AG
Typ motoru
CHZ
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
81 / 5000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
999
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ 1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
200

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2016/646W
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
129 / 93 / 106
Spotřeba předpis
2016/646W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
5.5 / 4 / 4.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
77/ 3750
Za jízdy
68

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4483/ 1706/ 1461
Rozvor [mm]
2589
Rozchod [mm]
1441/ 1478/ /
Provozní hmotnost
1190
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1650/ 1650
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
860/ 860
850/ 850
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1100/ 1100
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
590/ 590
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2750/ 2750
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R15 84H/ 6JX15 ET38
185/60 R15 84H/ 6JX15 ET38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA AUTO A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Barva
BÍLÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 /
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8236-317-18
ES/EU
e11*2007/46*0250*18
Číslo ORV
UBM670615
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
ROZCHOD: 1 441/1 478
#D.2: NH; AACHZC; NFM6FM6DQ002STN762SK
#V.9B: 2016/646W; EURO 6
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#N: S PŘÍVĚSEM NÁPRAVA 2: 10 KG
#ROZCHOD: NÁPRAVA 2: MAX.1500 MM
NÁPRAVA 1: MAX.1463 MM
#20-21: 215/40 R17 87V 7JX17 ET46;
215/45 R16 86H 7JX16 ET46;
185/60 R15 88H M S 6JX15 ET38
#12: MAX 4589
#14: MAX 1488
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)