ŠKODA FABIA
- 2008
- ČERVENÁ
- benzin (BA)
- 1198 cm³
- 44 kW ≈ 60 k
VINTMBBA65J593015826
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:39 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBBA65J593015826
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo), datum dovozu 19. 5. 2014. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 71 dnů (26. 5. 2021 až 5. 8. 2021). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2008. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FABIA
- Typ
- / 5J
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 6. 2014
- Barva
- ČERVENÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1198 cm³
- Výkon
- 44 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: GACompany s.r.o. (IČO 06686567) od 10. 6. 2026
- Provozovatel: GACompany s.r.o. (IČO 06686567) od 10. 6. 2026
Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 123–227 tis. km (medián 172 590 km, 16 876 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 30. 6. 2008 | První registrace | Registr silničních vozidel | |
| 19. 5. 2014 | Dovoz do ČR | Registr silničních vozidel | |
| 16. 6. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 31. 7. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 26. 5. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 5. 8. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | AutoESA a.s. (IČO 25627538) | Registr silničních vozidel |
| 16. 8. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 6. 2026 | Nový vlastník a provozovatel | GACompany s.r.o. (IČO 06686567) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. 2. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Slaný (č. 3203) | 162 270 km | způsobilé | bez závad | 16. 2. 2028 |
| 28. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Slaný (č. 3203) | 118 477 km | způsobilé | bez závad | 28. 2. 2026 |
| 16. 3. 2022 | Pravidelná STK | Roudnice nad Labem (č. 3513) | 93 961 km | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2024 |
| 16. 3. 2022 | Měření emisí | Černuc (č. 420602) | 93 848 km | způsobilé | bez závad | 16. 3. 2024 |
| 16. 8. 2021 | Evidenční kontrola | Slaný (č. 3203) | 86 912 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 7. 2021 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3120) | 86 761 km | způsobilé | bez závad | |
| 20. 5. 2021 | Evidenční kontrola | Litoměřice (č. 3505) | 86 739 km | způsobilé | bez závad | |
| 21. 5. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Karlovy Vary (č. 3420) | 81 354 km | způsobilé | bez závad | 21. 5. 2022 |
| 26. 7. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3119) | 74 368 km | způsobilé | bez závad | |
| 31. 5. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubický kraj (č. 3643) | 69 361 km | způsobilé | 1 lehká
| 31. 5. 2020 |
| 15. 6. 2016 | Pravidelná STK | Pardubický kraj (č. 3619) | 61 914 km | způsobilé | 1 lehká
| 15. 6. 2018 |
| 10. 6. 2014 | Evidenční kontrola | Pardubický kraj (č. 3619) | 54 503 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 5. 2014 | Před schvál. tech. způsob. vozidla | Pardubický kraj (č. 3619) | 54 472 km | způsobilé | 1 lehká
| 14. 5. 2014 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace ve světě
-
Prohlídka před schválením technické způsobilosti výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE
-
Dovoz ze zahraničí Spolková republika Německo
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE
-
První registrace v ČRNový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 6. 2016Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 31. 5. 2020 · stanice: FÁBLOVKA 404, 53352, PARDUBICE - STARÉ HRADIŠTĚ · protokol CZ-3643-18-05-0898
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VÝPADOVÁ 1559, 15300, PRAHA 5 - RADOTÍN · protokol CZ-3119-19-07-0815
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2022 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-20-05-1117
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-05-1343
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-21-07-2019
-
Nový vlastník a provozovatel AutoESA a.s. (IČO 25627538)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NETOVICKÁ 350, 27401, SLANÝ · protokol CZ-3203-21-08-0461
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 3. 2024 · stanice: ŽIŽKOVA 2483, 41301, ROUDNICE NAD LABEM · protokol CZ-3513-22-03-0965
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 2. 2026 · stanice: NETOVICKÁ 350, 27401, SLANÝ · protokol CZ-3203-24-02-0665
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2028 · stanice: NETOVICKÁ 350, 27401, SLANÝ · protokol CZ-3203-26-02-0259
-
Nový vlastník a provozovatel GACompany s.r.o. (IČO 06686567)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Jak číst tento údaj (dovoz)
Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 6 (ŠKODA FABIA 2008 v ČR obvykle 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,8 % (toto vozidlo dovezeno bylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 59 %
Srovnáváme s 29 422 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA
Svolávací akce a bezpečnostní upozornění
U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.
- 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate
Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FABIA
- Typ
- / 5J
- Varianta
- ABBBMX01
- Verze
- NFM513S
- Typ kód
- 5J
- VIN
- TMBBA65J593015826
- PČV
- 13057845
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2008
- Datum 1. registrace
- 30. 6. 2008
- Datum 1. registrace v ČR
- 16. 6. 2014
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- BBM
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 44 / 5200
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1198
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 155
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 4
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 185 / 115 / 140
- Spotřeba předpis
- ES 2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.8 / 4.8 / 5.9
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 72/ 3900
- Za jízdy
- 71
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3992/ 1642/ 1513
- Rozvor [mm]
- 2462
- Provozní hmotnost
- 1115
- Hmotnosti zatížení SZ
- 50
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1555/ 1555
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 820/ 820
840/ 840
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 800/ 800
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 500/ 500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2355/ 2355
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R14 81 T / 5J X 14 ET 35
165/70 R14 81 T / 5J X 14 ET 35
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- ČERVENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 6202-035-02
- ES/EU
- e11*2001/116*0291
- Číslo ORV
- UBO583497
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- UNIQA
- Další záznamy
- ROK VÝROBY NEURČEN, PRVNÍ REGISTRACE DLE TP SRN: 30.06.2008.
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 099 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 498 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 5J X 14 ET 35; 165/70 R14 81T, POUZE PRO VOZIDLA BEZ KONTROLY
TLAKU V PNEU,
6J X 14 ET37; 185/60 R14 82T,
6J X 14 ET38; 185/60 R14 82T,
6J X 15 ET43; 195/55 R15 85H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6J X 15 ET38; 195/55 R15 85H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6,5J X 16 ET43; 205/45 R16 83H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6J X 15 ET43; 185/55 R15 81T M+S,
6J X 15 ET38; 185/55 R15 81T M+S.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBBA65J593015826
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.