ŠKODA FABIA

  • 2009
  • ŠEDÁ
  • BA 95 B
  • 1390 cm³
  • 63 kW ≈ 86 k

VINTMBBC65J4A3075367

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 22:41 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBBC65J4A3075367

STK končí 28. 11. 2026. Upozornění vám pošleme brzy po zapnutí hlídání.
Hlídat toto vozidlo
ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Spolková republika Německo). U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz prohlídek STK Stav tachometru při některé prohlídce kleslV záznamech technických prohlídek je stav tachometru jednou nižší než při dřívější prohlídce. Může jít o stočený tachometr, výměnu přístrojové desky nebo chybu zápisu na stanici technické kontroly. Doporučujeme ověřit servisní historii a doklady o výměně.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
/ 5J
Datum 1. registrace
14. 9. 2009
Datum 1. registrace v ČR
15. 2. 2017
Barva
ŠEDÁ
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
63 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK končí za 23 dnů
platnost do 28. 11. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
52 532 km
při prohlídce 28. 11. 2024
stav v některé prohlídce nižší než dříve

Obvyklé u modelu ve stáří 15 let: 121–202 tis. km (medián 161 316 km, 9 784 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

1
Vlastník v registru
Bludovská a.s.
od 15. 2. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 9. 2009 První registrace Registr silničních vozidel
15. 2. 2017 Dovoz do ČR (podle 1. registrace v ČR) Registr silničních vozidel
15. 2. 2017 Nový vlastník a provozovatel Bludovská a.s. (IČO 25836498) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

050 000100 000150 000 2017201920212023 5. 12. 2016: 105 112 km3. 12. 2018: 9 713 km4. 12. 2018: 9 773 km1. 12. 2020: 24 941 km2. 12. 2020: 24 941 km28. 11. 2022: 37 608 km27. 11. 2024: 52 529 km28. 11. 2024: 52 532 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
28. 11. 2024 Pravidelná STK Šumperk (č. 3844) 52 532 km způsobilé bez závad 28. 11. 2026
27. 11. 2024 Měření emisí Šumperk (č. 180901) 52 529 km způsobilé bez závad 27. 11. 2026
28. 11. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Zábřeh (č. 3835) 37 608 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
28. 11. 2024
2. 12. 2020 Pravidelná STK Zábřeh (č. 3835) 24 941 km způsobilé bez závad 2. 12. 2022
1. 12. 2020 Měření emisí Zábřeh (č. 480933) 24 941 km způsobilé bez závad 1. 12. 2022
4. 12. 2018 Pravidelná STK Šumperk (č. 3802) 9 773 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
4. 12. 2020
3. 12. 2018 Měření emisí Bludov (č. 580904) 9 713 km nižší než dříve způsobilé bez závad 3. 12. 2020
5. 12. 2016 Před registrací Olomoucký kraj (č. 3851) 105 112 km způsobilé bez závad 5. 12. 2016

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2018 · stanice: TÝNECKÁ 833/39, 78371, OLOMOUC - HOLICE · protokol CZ-3851-16-12-0304
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel Bludovská a.s. (IČO 25836498)
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 12. 2020 · stanice: ŽEROTÍNOVA 3403/44, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3802-18-12-0026
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2022 · stanice: NA KŘTALTĚ 2219/37, 78901, ZÁBŘEH · protokol CZ-3835-20-12-0054
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2024 · stanice: NA KŘTALTĚ 2219/37, 78901, ZÁBŘEH · protokol CZ-3835-22-11-0560
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2026 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-24-11-0872
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Záznamy bez uvedeného data

  • Dovoz ze zahraničí – Spolková republika Německo (datum dovozu není v registru uvedeno)

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 1. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
/ 5J
Varianta
ABBXWX01
Verze
NFM5FM52T08814
Typ kód
5J
VIN
TMBBC65J4A3075367
PČV
14439595
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO , A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Datum 1. registrace
14. 9. 2009
Datum 1. registrace v ČR
15. 2. 2017
Druh (typ)
HATCHBACK
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
BXW
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
63 / 5000
Palivo
BA 95 B
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
174

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
205 / 126 / 154
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.6 / 5.3 / 6.5
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
73/ 3750
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3992/ 1642/ 1498
Rozvor [mm]
2 462
Provozní hmotnost
1120
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1575/ 1575
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
920/ 920
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2575/ 2575
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET37
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET37
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6202-039-04
ES/EU
e11*2001/116*0291*23
Číslo TP
UH386827
Číslo ORV
UAP985622
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Doplňkový text na TP
Dovoz SRN.
Další záznamy
RZ - NU-GR 403, ORV č.I - ZBI042722237, ORV č.II - DS443576.
[Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X]
Variabilní provedení vozidla:
#12: až 4 099,
#14: až 1 513,
#20-21: 5J X 14 ET 35; 165/70 R14 81T, pouze pro vozidla bez kontroly
6J x 15 ET43; 195/55 R15 85H, nelze se sněhovými řetězy,
6,5J x 16 ET43; 205/45 R16 83H, nelze se sněhovými řetězy,
6J x 15 ET43; 185/55 R15 81T M+S.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
Rozchod: 1436+1426
 
 Variabilní provedení vozidla:
 *12: 4 099 - při vybavení tažným zařízením,
 *14: 1 498 - při standardní výšce pérování,
 *20-21: 5J X 14 ET 35; 165/70 R14 81T, pouze pro vozidla
 bez kontroly tlaku v pneu,
 6J x 15 ET43; 195/55 R15 85H, nelze se sněhovými řetězy,
 6,5J x 16 ET43; 205/45 R16 83H, nelze se sněhovými řetězy,
 6J x 15 ET43; 185/55 R15 81T M+S.
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 M: 2462

Další ověření (externí odkazy)