ŠKODA OCTAVIA
- 2004
- BÍLÁ
- motorová nafta (NM)
- 1896 cm³
- 77 kW ≈ 105 k
VINTMBBS21Z952008394
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 8. listopadu 2026 v 4:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBBS21Z952008394
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 19. 4. 2023 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,2 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 21 dnů (20. 11. 2019 až 11. 12. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2004. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 27. 9. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 9. 2004
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 77 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Robert Chadraba (IČO 07782233) od 30. 12. 2020
- Provozovatel: Robert Chadraba (IČO 07782233) od 30. 12. 2020
Obvyklé u vozidel z roku výroby 2004 při prohlídce v roce 2021: 215–316 tis. km (medián 262 802 km, 13 535 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 27. 9. 2004 | První registrace | DINESIA a.s., v likvidaci (IČO 63999579) | Registr silničních vozidel |
| 27. 9. 2004 | Nový provozovatel | OBO BETTERMANN s. r. o. (IČO 60487003) | Registr silničních vozidel |
| 3. 1. 2011 | Nový provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 1. 2011 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 27. 5. 2015 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 4. 7. 2018 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 11. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Marcel César (IČO 62454617) | Registr silničních vozidel |
| 11. 12. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 30. 12. 2020 | Nový vlastník a provozovatel | Robert Chadraba (IČO 07782233) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 4. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3113) | 501 941 km | způsobilé | 6 lehkých
| 19. 4. 2023 |
| 11. 12. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3121) | 410 825 km | způsobilé | 1 lehká
| |
| 20. 11. 2019 | Evidenční kontrola | Mladá Boleslav (č. 3234) | 410 604 km | způsobilé | bez závad | |
| 14. 8. 2018 | Pravidelná STK | Uhlířské Janovice (č. 3204) | 389 795 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 8. 2020 |
| 14. 8. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Uhlířské Janovice (č. 3204) | 389 795 km | způsobilé | 5 lehkých
| 14. 8. 2020 |
| 19. 6. 2018 | Evidenční kontrola | Čáslav (č. 3230) | 386 643 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 8. 2016 | Pravidelná STK | Středočeský kraj (č. 3216) | 354 277 km | způsobilé | 4 lehké
| 5. 8. 2018 |
| 26. 5. 2015 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3116) | 342 664 km | způsobilé | bez závad | |
| 30. 7. 2014 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 327 051 km | způsobilé | bez závad | 30. 7. 2016 |
| 1. 8. 2012 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3116) | 283 285 km | způsobilé | bez závad | 1. 8. 2014 |
| 5. 1. 2011 | Evidenční kontrola | Hlavní město Praha (č. 3116) | 253 723 km | způsobilé | bez závad | 5. 1. 2011 |
| 17. 8. 2010 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3102) | 245 239 km | způsobilé | bez závad | 17. 8. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník DINESIA a.s., v likvidaci (IČO 63999579)Nový provozovatel OBO BETTERMANN s. r. o. (IČO 60487003)Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Konec: vlastník DINESIA a.s., v likvidaci (IČO 63999579)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2012 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 190 00, PRAHA 9Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2012 · stanice: SPOJOVACÍ 41, 190 00, PRAHA 9 · protokol CZ-3102-10-08-0458
-
Nový provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-11-01-0058
-
Nový vlastník fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 8. 2012
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2014 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-12-08-0020Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 8. 2014 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2016 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 7. 2016 · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-14-07-0977
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8 · protokol CZ-3116-15-05-0975Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BEŠŤÁKOVA 567/3, 182 00, PRAHA 8
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2018 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 284 45, KUTNÁ HORA · protokol CZ-3216-16-08-0220Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 8. 2018 · stanice: HRNČÍŘSKÁ 207, 284 45, KUTNÁ HORA
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRCHOVSKÁ 1760, 286 01, ČÁSLAV · protokol CZ-3230-18-06-0471
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2020 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-18-08-0352Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 8. 2020 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 285 04, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-18-08-0348
-
Nový vlastník a provozovatel Marcel César (IČO 62454617)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: HAVLÍČKOVA 1432/II, 293 01, MLADÁ BOLESLAV · protokol CZ-3234-19-11-1314
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ZA ELEKTRÁRNOU 19, 170 00, PRAHA 7 · protokol CZ-3121-19-12-0410
-
Nový vlastník a provozovatel Robert Chadraba (IČO 07782233)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 4. 2023 · stanice: PODNIKATELSKÁ I 652, 190 11, PRAHA - BĚCHOVICE · protokol CZ-3113-21-04-0221
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (ŠKODA OCTAVIA 2004 v ČR v průměru 3,2, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 27 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 52,6 %
Srovnáváme s 25 747 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
- Varianta
- STBJBX01
- Verze
- FM5
- Typ kód
- 1Z
- VIN
- TMBBS21Z952008394
- PČV
- 7052066
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 2004
- Datum 1. registrace
- 27. 9. 2004
- Datum 1. registrace v ČR
- 27. 9. 2004
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
- Typ motoru
- BJB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 77 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 192
- Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
- 0
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 2003/76A
- Korigovaný součinitel absorpce [m⁻¹]
- 0,8
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 178 / 122 / 143
- Spotřeba předpis
- ES 1999/100
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6,6 / 4,5 / 5,3
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 79/ 3000
- Za jízdy
- 74
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4572/ 1769/ 1485
- Rozvor [mm]
- 2575
- Provozní hmotnost
- 1385
- Hmotnosti provozní Do
- 1575
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1970/ 1970
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1050/ 1050
1100/ 1100
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1400/ 1400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 650/ 650
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3370/ 3370
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91 H/ 6J X 15 H2 ET 47
195/65 R15 91 H/ 6J X 15 H2 ET 47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5580-001-02
- ES/EU
- e11*2001/116*0230
- Číslo TP
- UI391979
- Číslo ORV
- UBA259426
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Další záznamy
- CO2: 178/122/143 g/km
Variabilní provedení vozidla:
*29: 4 669 - při vybavení tažným zařízením,
*31: 1 449 - při sportovní výšce pérování,
*44-45: 6.5J x 15 H2 ET50; 195/65 R15 91H
6.5J x 15 H2 ET50; 205/60 R15 91H, nelze se sněhovými řetězy
6J x 16 H2 ET50; 205/55 R16 91H
6.5J x 16 H2 ET50; 205/55 R16 91H, nelze se sněhovými řetězy
7J x 17 H2 ET54; 225/45 R17 91W, nelze se sněhovými řetězy
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBBS21Z952008394
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.