ŠKODA FABIA

  • 2007
  • ŠEDÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1422 cm³
  • 59 kW ≈ 80 k

VINTMBCF65J873008954

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 12:42 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBCF65J873008954

ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo bylo dovezeno ze zahraničíV registru je záznam o dovozu (Rakouská republika), datum dovozu 10. 5. 2017. U dovezených vozidel doporučujeme ověřit původ, servisní historii a stav tachometru.
  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 135 dnů (10. 5. 2017 až 22. 9. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2007. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA
Typ
/ 5J
Datum 1. registrace
11. 4. 2007
Datum 1. registrace v ČR
10. 5. 2017
Barva
ŠEDÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1422 cm³
Výkon
59 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 30. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
157 907 km
při prohlídce 30. 5. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 117–223 tis. km (medián 167 509 km, 14 694 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

4
Vlastníci v registru
DUHA M.T., spol. s r.o.
od 9. 12. 2024

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
11. 4. 2007 První registrace Registr silničních vozidel
10. 5. 2017 Dovoz do ČR Registr silničních vozidel
10. 5. 2017 Nový vlastník a provozovatel DAMIOCAR s.r.o. (IČO 27670244) Registr silničních vozidel
22. 9. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
19. 9. 2024 Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) Registr silničních vozidel
9. 12. 2024 Nový vlastník a provozovatel DUHA M.T., spol. s r.o. (IČO 62024400) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

75 000100 000125 000150 000175 000 2018202020222024 9. 5. 2017: 93 713 km22. 9. 2017: 98 794 km3. 5. 2019: 114 292 km6. 5. 2019: 114 316 km7. 6. 2021: 131 645 km18. 5. 2023: 148 837 km18. 5. 2023: 148 854 km11. 9. 2024: 153 114 km2. 12. 2024: 154 432 km30. 5. 2025: 157 903 km30. 5. 2025: 157 907 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
30. 5. 2025 Pravidelná STK Šumperk (č. 3844) 157 907 km způsobilé bez závad 30. 5. 2027
30. 5. 2025 Měření emisí Šumperk (č. 580912) 157 903 km způsobilé bez závad 30. 5. 2027
2. 12. 2024 Evidenční kontrola Svitavy (č. 3612) 154 432 km způsobilé bez závad
11. 9. 2024 Evidenční kontrola Otrokovice (č. 3767) 153 114 km způsobilé bez závad
18. 5. 2023 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 148 854 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.4.1 Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
18. 5. 2025
18. 5. 2023 Měření emisí Zlín (č. 570523) 148 837 km způsobilé bez závad 18. 5. 2025
7. 6. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 131 645 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
7. 6. 2023
6. 5. 2019 Pravidelná STK Zlín (č. 3713) 114 316 km způsobilé bez závad 6. 5. 2021
3. 5. 2019 Měření emisí Zlín (č. 570523) 114 292 km způsobilé bez závad 3. 5. 2021
22. 9. 2017 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3713) 98 794 km způsobilé bez závad
9. 5. 2017 Před registrací Zlínský kraj (č. 3713) 93 713 km způsobilé bez závad 9. 5. 2017

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka před registrací výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 5. 2019 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-05-0667
  3. První registrace v ČR
    Dovoz ze zahraničí Rakouská republika
    Nový vlastník a provozovatel DAMIOCAR s.r.o. (IČO 27670244)
  4. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-17-09-1577
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 5. 2021 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-19-05-0327
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2023 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-21-06-0284
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2025 · stanice: TŘÍDA 3. KVĚTNA 850, 76302, ZLÍN, MALENOVICE · protokol CZ-3713-23-05-1614
  8. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Letiště 1894, 76502, Otrokovice · protokol CZ-3767-24-09-0292
  9. Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PETRUSOVA 1658/2, 56802, SVITAVY - PŘEDMĚSTÍ · protokol CZ-3612-24-12-0045
  11. Nový vlastník a provozovatel DUHA M.T., spol. s r.o. (IČO 62024400)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 30. 5. 2027 · stanice: JESENICKÁ 3071/1D, 78701, ŠUMPERK · protokol CZ-3844-25-05-1116
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (dovoz)

Záznam o dovozu znamená, že vozidlo bylo před zápisem do českého registru registrováno v jiném státě. Samo o sobě to není závada. Registr neříká, jaká byla historie vozidla v zahraničí ani kolik najelo; data se aktualizují jednou měsíčně.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 4. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 28. 10. 2014, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba do 31. 12. 2015) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA
Typ
/ 5J
Varianta
ABBMSX01
Verze
NFM5FM52R02614
Typ kód
5J
VIN
TMBCF65J873008954
PČV
14580108
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Datum 1. registrace
11. 4. 2007
Datum 1. registrace v ČR
10. 5. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
BMS
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
59 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1422
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
172

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
EURO 4
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.6
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
158 / 108 / 127
Spotřeba předpis
ES 2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
6 / 4.1 / 4.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
75/ 3000
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3992/ 1642/ 1513
Rozvor [mm]
2462
Rozchod [mm]
1436/ 1426/ /
Provozní hmotnost
1130
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1645/ 1645
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1000/ 1000
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
500/ 500
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2645/ 2645
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET 37
185/60 R14 82T / 6J X 14 ET 37
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ŠEDÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
6202-044-00
ES/EU
e11*2001/116*0291*10
Číslo ORV
UBJ592730
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
10.05.2017 PŘEVZATA SCHVÁLENÁ TECHNICKÁ ZPŮSOBILOST DLE TP-RAKOUSKA A35904081, VI821DX
ROZCHOD KOL: 1420-1436/1410-1426
CO2: 158/108/127 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 099 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 498 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 5J X 14 ET 35; 165/70 R14 81T, POUZE PRO VOZIDLA BEZ KONTROLY
TLAKU V PNEU,
6J X 15 ET43; 195/55 R15 85H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6,5J X 16 ET43; 205/45 R16 83H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6J X 15 ET43; 185/55 R15 81T M+S.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)