ŠKODA FORMAN PLUS CFF 6

  • 1995
  • ČERVENÁ
  • benzin (BA)
  • 1289 cm³
  • 50 kW ≈ 68 k

VINTMBCFF600S5070967

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 16:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBCFF600S5070967

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1995. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FORMAN PLUS CFF 6
Typ
ŠKODA 136 FORMAN PLUS TMBCFF600 /
Rok výroby
1995
Datum 1. registrace
14. 8. 1995
Datum 1. registrace v ČR
14. 8. 1995
Barva
ČERVENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1289 cm³
Výkon
50 kW
Kategorie
N1 – NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované
Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 1. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
155 703 km
při prohlídce 15. 1. 2026
2
Vlastníci v registru
Zemědělské obchodní družstvo DELTA Štípa, družstvo- ve zkratce ZOD DELTA Štípa, družstvo
od 14. 8. 1995

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
14. 8. 1995 První registrace OMNIPOL A.S. Registr silničních vozidel
14. 8. 1995 Nový vlastník a provozovatel Zemědělské obchodní družstvo DELTA Štípa, družstvo- ve zkratce ZOD DELTA Štípa, družstvo (IČO 48907227) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000120 000140 000160 000 201020132016201920222025 30. 11. 2009: 106 607 km28. 11. 2011: 119 000 km4. 12. 2013: 130 450 km1. 12. 2015: 138 771 km3. 12. 2015: 138 818 km19. 1. 2018: 144 818 km15. 1. 2020: 149 048 km14. 1. 2022: 152 508 km8. 2. 2022: 152 542 km15. 1. 2024: 155 255 km15. 1. 2024: 155 258 km13. 1. 2026: 155 703 km15. 1. 2026: 155 703 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 1. 2026 Pravidelná STK Vsetín (č. 3819) 155 703 km způsobilé
1 lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
15. 1. 2028
13. 1. 2026 Měření emisí Zlín (č. 570523) 155 703 km způsobilé bez závad 13. 1. 2028
15. 1. 2024 Pravidelná STK Vsetín (č. 3819) 155 258 km způsobilé bez závad 15. 1. 2026
15. 1. 2024 Měření emisí Vsetín (č. 481024) 155 255 km způsobilé bez závad 15. 1. 2026
8. 2. 2022 Opakovaná STK Vizovice (č. 3768) 152 542 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
14. 1. 2024
14. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Vizovice (č. 3768) 152 508 km dočasně způsobilé
2 lehké, 3 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 6.1.1.3.2 Koroze části rámu nebo pomocného rámu vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.2 Koroze části karosérie, kabiny nebo nástavby vozidla, která narušuje celkovou pevnost a spolehlivost konstrukce vozidla. vážná
  • 6.2.4.1.1 Podlaha je ve zhoršeném stavu (např. děravá, nadměrně zkorodovaná, uvolněná) nebo neodpovídá požadavkům. vážná
14. 1. 2024
15. 1. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Vizovice (č. 3768) 149 048 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
15. 1. 2022
19. 1. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Zlínský kraj (č. 3768) 144 818 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 4.4.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém směrové svítilny poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje její funkci ani fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla), ani nedochází ke změně barvy vyzařovaného světla. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
19. 1. 2020
3. 12. 2015 Opakovaná STK Zlínský kraj (č. 3743) 138 818 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
1. 12. 2017
1. 12. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 138 771 km dočasně způsobilé
4 lehké, 3 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.2.1.4 Nadměrná prodleva brzdného účinku na některém kole. vážná
  • 1.4.2.1.1 Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku. vážná
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.1.1 V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné. vážná
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému nebo jeho upevnění je poškozené, ale tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
31. 12. 2015
4. 12. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 130 450 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
4. 12. 2015
28. 11. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 119 000 km způsobilé
1 lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
28. 11. 2013
30. 11. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3703) 106 607 km způsobilé
5 lehkých
  • 3053 V převodce řízení jsou provozní vůle nadměrně velké (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 3054 Z převodky řízení uniká mazivo neodkapává však na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
30. 11. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník OMNIPOL A.S.
  2. Konec: vlastník OMNIPOL A.S.
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2013 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 31. 12. 2015 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2017 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 1. 2020 · stanice: Zlínská ulice 1160, 76312, Vizovice · protokol CZ-3768-18-01-0611
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2022 · stanice: Zlínská ulice 1160, 76312, Vizovice · protokol CZ-3768-20-01-0447
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2022 · stanice: Zlínská ulice 1160, 76312, Vizovice · protokol CZ-3768-22-01-0608
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 14. 1. 2024 · stanice: Zlínská ulice 1160, 76312, Vizovice · protokol CZ-3768-22-02-0297
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2026 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-24-01-0437
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 1. 2028 · stanice: BOBRKY 2270, 75501, VSETÍN · protokol CZ-3819-26-01-0353
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 2 (ŠKODA FORMAN PLUS CFF 6 1995 v ČR obvykle 2,6, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 78,9 %

Srovnáváme s 52 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených).

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • KATALYZÁTOR

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (56)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FORMAN PLUS CFF 6
Typ
ŠKODA 136 FORMAN PLUS TMBCFF600 /
VIN
TMBCFF600S5070967
PČV
3809054
Druh vozidla
NÁKLADNÍ AUTOMOBIL
Kategorie vozidla
N1
Výrobce vozidla
ŠKODA
Rok výroby
1995
Datum 1. registrace
14. 8. 1995
Datum 1. registrace v ČR
14. 8. 1995
Druh (typ)
SAMON. UZAVŘENÁ
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
škoda
Typ motoru
781.136 B KAT
Číslo motoru
2121353
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
50 / 5500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1289
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
130

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
ES 91/441 /
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.1 / 5.9 / 8.3
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
87/ 4125
Za jízdy
77

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4160/ 1620/ 1805
Rozvor [mm]
2450
Provozní hmotnost
995
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1370/ 1370
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
620/ 620
750/ 750
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
750/ 750
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
400/ 400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
0/ 0
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
0
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 13 - 79T/ 4,5J X 13, PROVEDENÍ 11 - 74
165/70 R 13 - 79T/ 4,5J X 13, PROVEDENÍ 11 - 74
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
2 / 2 / 0
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
2122-031-01
Číslo TP
AM122285
Číslo ORV
AAB463612
Druh RZ
NÁKLADNÍ
Doplňkový text na TP
zadní SPZ nestandardní provedení
Další záznamy
4200 - MIMOŘÁDNÁ VÝBAVA - OSTŘIKOVAČE SVĚTLOMETŮ
ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY 175/60 R13 76T A 175/65 R13 80T JEN NA RÁFKU 5J X 13 A 5,5J X 13; 175/60 R14 NA RÁFCÍCH 5,5J X 14
NELZE POUŽÍVAT RÁFKY PROVEDENÍ 11-68 Z TYPU ŠKODA FAVORIT A RÁFKY TYPU FORMAN 135 L, LS
SCHVÁLENO POUŽITÍ RÁFKŮ Z LEHKÉ SLITINY: 5J X 13, 5,5J X 13, 5,5 X 14
PRO ZIMNÍ PROVOZ SCHVÁLENO POUŽITÍ PNEUMATIK: 155 R13, 165/70 R13
VOZIDLO JE HOMOLOGOVÁNO PODLE ES 91/441 (S2)

Další ověření (externí odkazy)