ŠKODA FABIA SEDAN

  • 2006
  • ČERVENÁ-METAL
  • benzin (BA)
  • 1390 cm³
  • 59 kW ≈ 80 k

VINTMBCX26Y774033730

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 6. listopadu 2026 v 17:49 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBCX26Y774033730

STK propadla 17. 10. 2026. Novější prohlídka se mohla do registru dostat až po měsíční aktualizaci.
Hlídat toto vozidlo
ŠKODA FABIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Rudolf Stricker, zdroj, CC BY-SA 3.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováz registru Vozidlo mělo 6 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,0 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2006. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
  • Informacez registru V minulosti bylo vyřazeno z provozuV historii je záznam o dočasném vyřazení vozidla z provozu. Podrobnosti najdete na časové ose.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FABIA SEDAN
Typ
ŠKODA FABIA 1.4 6Y / 6Y
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
21. 7. 2006
Datum 1. registrace v ČR
21. 7. 2006
Barva
ČERVENÁ-METAL
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1390 cm³
Výkon
59 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK propadlá
platnost do 17. 10. 2026
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
120 754 km
při prohlídce 14. 11. 2024

Obvyklé u modelu ve stáří 18 let: 105–190 tis. km (medián 142 666 km, 836 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.

6
Vlastníků v registru
Ladislav Henzl
od 25. 8. 2026

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
21. 7. 2006 První registrace ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369) Registr silničních vozidel
21. 7. 2006 Nový provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
10. 8. 2011 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
11. 5. 2015 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
26. 10. 2020 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
16. 2. 2022 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
25. 8. 2026 Nový vlastník a provozovatel Ladislav Henzl (IČO 73403369) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

50 00075 000100 000125 000 2011201320152017201920212023 12. 7. 2010: 54 000 km3. 8. 2011: 56 000 km22. 6. 2012: 60 066 km12. 8. 2014: 70 862 km13. 8. 2014: 70 950 km30. 4. 2015: 73 126 km29. 8. 2016: 76 989 km26. 7. 2018: 79 101 km23. 8. 2018: 81 381 km12. 10. 2020: 81 824 km30. 8. 2021: 95 172 km16. 2. 2022: 101 686 km19. 10. 2022: 104 966 km19. 10. 2022: 104 967 km17. 10. 2024: 120 301 km14. 11. 2024: 120 754 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
14. 11. 2024 Opakovaná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 120 754 km způsobilé
1 lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
14. 11. 2026
17. 10. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Plzeň (č. 3413) 120 301 km nezpůsobilé
1 lehká, 6 vážných
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.4.1.1.4 Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3. vážná
  • 4.7.1.2.2 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj. vážná
  • 6.1.2.1.2 Výfukový systém zjevně netěsný. vážná
  • 8.2.1.2.3 Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. vážná
  • 6.1.2.1.2 Výfukový systém zjevně netěsný. vážná
  • 8.2.1.2.3 Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce. vážná
16. 11. 2024
19. 10. 2022 Pravidelná STK Plzeň (č. 3411) 104 967 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.15.4.1 Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
19. 10. 2024
19. 10. 2022 Měření emisí Plzeň (č. 440533) 104 966 km způsobilé bez závad 19. 10. 2024
16. 2. 2022 Evidenční kontrola Litoměřice (č. 3532) 101 686 km způsobilé bez závad
30. 8. 2021 Na žádost zákazníka Litoměřice (č. 3505) 95 172 km způsobilé bez závad
12. 10. 2020 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 81 824 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
12. 10. 2022
23. 8. 2018 Opakovaná STK Nové Strašecí (č. 3239) 81 381 km způsobilé
5 lehkých
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
26. 7. 2020
26. 7. 2018 Pravidelná STK + měření emisí Nové Strašecí (č. 3239) 79 101 km dočasně způsobilé
5 lehkých, 4 vážné
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.2 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený tak, že poškození zjevně ovlivňuje nebo bude ovlivňovat jeho funkci nebo fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. vážná
  • 4.13.6.1 Akumulátor není dostatečně uchycen nebo jeho upevnění není spolehlivé nebo jeho umístění neodpovídá požadavkům. vážná
  • 5.2.3.5.1 Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordy kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). vážná
  • 5.3.3.1.1 V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
26. 7. 2020
29. 8. 2016 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3520) 76 989 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 8.2.1.1.2.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému lehká
29. 8. 2018
30. 4. 2015 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3508) 73 126 km způsobilé bez závad
13. 8. 2014 Opakovaná STK Středočeský kraj (č. 3239) 70 950 km způsobilé
2 lehké
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
12. 8. 2016
12. 8. 2014 Pravidelná STK Středočeský kraj (č. 3239) 70 862 km dočasně způsobilé
2 lehké, 2 vážné
  • 5.2.3.5.1 Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordy kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin). vážná
  • 5.2.3.6.1 Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky. vážná
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.1.4.3.1 Některé spojovací prvky zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku jsou uvolněné nebo upevnění zařízení na vozidle je uvolněné, avšak tato závada nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
11. 9. 2014
22. 6. 2012 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3506) 60 066 km způsobilé bez závad 22. 6. 2014
3. 8. 2011 Evidenční kontrola Ústecký kraj (č. 3520) 56 000 km způsobilé bez závad 3. 8. 2011
12. 7. 2010 Pravidelná STK Ústecký kraj (č. 3520) 54 000 km způsobilé
1 lehká
  • 4021 Některé pohyblivé uložení má nedostatečnou vůli (následkem zadření apod.) nebo vůli mírně zvětšenou (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
12. 7. 2012

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
    Nový provozovatel fyzická osoba
    Vybavení zapsané v registru: ABS
  2. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 7. 2012 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA · protokol CZ-3520-10-07-0316
  3. Konec: vlastník ŠkoFIN s.r.o. (IČO 45805369)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA · protokol CZ-3520-11-08-0096
  5. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2014 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST · protokol CZ-3506-12-06-0972
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 6. 2014 · stanice: BUDOVATELŮ 624, 43401, MOST
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-14-08-0494
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 11. 9. 2014 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 8. 2016 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-14-08-0551
  9. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RYBALKOVA 2765, 44001, LOUNY · protokol CZ-3508-15-04-1357
  10. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2018 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA · protokol CZ-3520-16-08-1008
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 8. 2018 · stanice: PODKRUŠNOHORSKÁ 8, 43542, JANOV U LITVÍNOVA
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 25. 8. 2018 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-07-1257
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2020 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-18-08-1077
  14. Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  15. Konec vyřazení z provozu LOUNY
    Vyřazení z provozu Na žádost vlastníka
  16. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 10. 2022 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 1208, 27101, NOVÉ STRAŠECÍ · protokol CZ-3239-20-10-0595
  17. Konec vyřazení z provozu LOUNY
  18. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  19. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-08-2032
  20. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  21. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-22-02-0380
  22. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2024 · stanice: NEPOMUCKÁ 487/119, 32600, PLZEŇ · protokol CZ-3411-22-10-0604
  23. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 16. 11. 2024 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-10-4335
  24. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 10. 2026 · stanice: Koterovská 156a, 32600, Plzeň · protokol CZ-3413-24-11-3362
  25. Nový vlastník a provozovatel Ladislav Henzl (IČO 73403369)
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Jak číst tento údaj (vyřazení)

Vozidlo vyřazené z provozu se může vrátit do provozu, když o to vlastník požádá; konec vyřazení je na časové ose uveden zvlášť. Zánik (například po ekologické likvidaci) je konečný. Registr uvádí jen důvod zápisu, ne stav vozidla.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 6 (ŠKODA FABIA SEDAN 2006 v ČR obvykle 3,0, medián 3)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 0,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 57,1 %

Srovnáváme s 1 278 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FABIA SEDAN

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • ABS
  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (68)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FABIA SEDAN
Typ
ŠKODA FABIA 1.4 6Y / 6Y
Varianta
STBUDX01
Verze
NFM5
Typ kód
6Y
VIN
TMBCX26Y774033730
PČV
12191874
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AA SEDAN
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Rok výroby
2006
Datum 1. registrace
21. 7. 2006
Datum 1. registrace v ČR
21. 7. 2006
Druh (typ)
SEDAN
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG, WOLFSBURG, SRN
Typ motoru
BUD
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
59 / 5000
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1390
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
173

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2003/76B
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
209 / 127 / 156
Spotřeba předpis
ES2004/3
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.7 / 5.4 / 6.6
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
78/ 3750
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4232/ 1646/ 1465
Rozvor [mm]
2462
Provozní hmotnost
1165
Hmotnosti provozní Do
1255
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1605/ 1605
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
900/ 900
840/ 840
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
800/ 800
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
450/ 450
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2405/ 2405
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
75
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
165/70 R14 81 T / 5J X 14 H2 ET 35
/
/

Karoserie a výbava

Barva
ČERVENÁ-METAL
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ano
ASR
ne
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
4166-166-00
ES/EU
e11*98/14*0123
Číslo ORV
UBO480859
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[ALTERNATIVNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*42(19): TŘÍDA A50-X
*55(24-ABS): ANO; NE]
* ČÍSLO HOMOLOGACE TYPU ES E11*98/14*0123*39
*23: 5
*35: 1 165 - 1 255
*36: 1 605/1 605
*37: 900/900; 840/840
*39: 800/800
*40: 450/450
*41: 2 405/2 405
*57: MAN
CO2: 209/127/156 G/KM
VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
*29(12): 4 335 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
*31(14): 1 449 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
*44-45: 6J X 14 H2 ET43; 185/60 R14 82T
(20-21) 6J X 14 H2 ET38; 185/60 R14 82T, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 H2 ET43; 195/50 R15 82T, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6,5J X 16 H2 ET42; 205/45 R16 83V, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY
6J X 15 H2 ET43; 185/55 R15 81T
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.

Další ověření (externí odkazy)