ŠKODA OCTAVIA
- 2011
- MODRÁ-TMAVÁ
- benzin (BA)
- 1595 cm³
- 75 kW ≈ 102 k
VINTMBDA41Z0C2102488
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 14:15 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBDA41Z0C2102488
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 22 dnů (10. 1. 2019 až 1. 2. 2019). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 15. 12. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2011
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1595 cm³
- Výkon
- 75 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Petr Bajer (IČO 60881160) od 1. 2. 2019
- Provozovatel: Petr Bajer (IČO 60881160) od 1. 2. 2019
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 172–295 tis. km (medián 231 629 km, 19 849 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 15. 12. 2011 | První registrace | BLOCK a.s. (IČO 18055168) | Registr silničních vozidel |
| 10. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | AURES Holdings a.s. (IČO 01759299) | Registr silničních vozidel |
| 1. 2. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Petr Bajer (IČO 60881160) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27. 11. 2025 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 241 594 km | způsobilé | 1 lehká
| 27. 11. 2027 |
| 27. 11. 2025 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 241 576 km | způsobilé | bez závad | 27. 11. 2027 |
| 28. 11. 2023 | Pravidelná STK | Pardubice (č. 3619) | 232 710 km | způsobilé | 4 lehké
| 28. 11. 2025 |
| 28. 11. 2023 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 232 692 km | způsobilé | bez závad | 28. 11. 2025 |
| 29. 11. 2021 | Pravidelná STK + měření emisí | Chrudim (č. 3620) | 228 047 km | způsobilé | 2 lehké
| 29. 11. 2023 |
| 29. 11. 2019 | Pravidelná STK | Chrudim (č. 3620) | 222 121 km | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2021 |
| 29. 11. 2019 | Měření emisí | Holice (č. 560617) | 222 097 km | způsobilé | bez závad | 29. 11. 2021 |
| 31. 1. 2019 | Evidenční kontrola | Chrudim (č. 3620) | 218 848 km | způsobilé | bez závad | |
| 13. 12. 2018 | Evidenční kontrola | Havířov (č. 3850) | 218 494 km | způsobilé | bez závad | |
| 1. 12. 2017 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3120) | 201 103 km | způsobilé | bez závad | 1. 12. 2019 |
| 2. 12. 2015 | Pravidelná STK | Zlínský kraj (č. 3845) | 121 305 km | způsobilé | bez závad | 2. 12. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel BLOCK a.s. (IČO 18055168)Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 12. 2015Vybavení zapsané v registru: ABS
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2017 · stanice: POLIČNÁ 508, 75701, POLIČNÁPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 12. 2017 · stanice: POLIČNÁ 508, 75701, POLIČNÁ · protokol CZ-3845-15-12-0071
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 1. 12. 2019 · stanice: SKORKOVSKÁ 1537, 19800, PRAHA 14 - ČERNÝ MOST · protokol CZ-3120-17-12-0015
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŽELEZNIČÁŘŮ 1529/1C, 73601, HAVÍŘOV - MĚSTO · protokol CZ-3850-18-12-0511
-
Nový vlastník a provozovatel AURES Holdings a.s. (IČO 01759299)
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-19-01-1180
-
Nový vlastník a provozovatel Petr Bajer (IČO 60881160)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2021 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-19-11-1340
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 11. 2023 · stanice: DAŠICKÁ 248, 53701, CHRUDIM IV · protokol CZ-3620-21-11-1636
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 11. 2025 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-23-11-1443
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 11. 2027 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-25-11-1283
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 3 (ŠKODA OCTAVIA 2011 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 75,1 %
Srovnáváme s 26 153 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
- Varianta
- AABSEX01
- Verze
- TFM50
- Typ kód
- 1Z
- VIN
- TMBDA41Z0C2102488
- PČV
- 7272541
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 15. 12. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 15. 12. 2011
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- AUDI
- Typ motoru
- BSE
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 75 / 5600
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1595
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 190
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 566/2011F
- Stupeň plnění emisní úrovně
- Neuvedeno
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 227 / 132 / 166
- Spotřeba předpis
- 566/2011F
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.6 / 5.5 / 7.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 73/ 4200
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4572/ 1769/ 1485
- Rozvor [mm]
- 2575
- Provozní hmotnost
- 1270
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1870/ 1870
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 930/ 930
990/ 990
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 630/ 630
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3070/ 3070
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ-TMAVÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5580-271-02
- Číslo TP
- UE628340
- Číslo ORV
- UAX405013
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- Doplňkový text na TP
- 566/2011F
- Další záznamy
- CO2: 227/132/166 g/km
Variabilní provedení vozidla:
#12: 4 669 - při vybavení tažným zařízením,
#14: 1 462 - při standardní výšce pérování,
#20-21: 6.5J x 15 ET50; 195/65 R15 91H,
6.5J x 15 ET50; 205/60 R15 91H,
6J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
6.5J x 16 ET50; 205/55 R16 91H,
7J x 17 ET54; 225/45 R17 91W,
6J x 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S.
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBDA41Z0C2102488
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.