ŠKODA OCTAVIA
- 2011
- BÍLÁ
- benzin (BA)
- 1197 cm³
- 77 kW ≈ 105 k
VINTMBDM21Z7C2023699
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 18:32 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBDM21Z7C2023699
Semafor rizik
Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 4 vlastníkyPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,3 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2011. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2011
- Barva
- BÍLÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1197 cm³
- Výkon
- 77 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: Auta NEJ, s.r.o. (IČO 27775348) od 30. 4. 2025
- Provozovatel: Auta NEJ, s.r.o. (IČO 27775348) od 30. 4. 2025
Obvyklé u modelu ve stáří 14 let: 172–295 tis. km (medián 231 629 km, 19 849 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 7. 7. 2011 | První registrace | AutoCont CZ a.s. (IČO 47676795) | Registr silničních vozidel |
| 29. 1. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | Aricoma Systems a.s. (IČO 04308697) | Registr silničních vozidel |
| 18. 7. 2024 | Nový vlastník a provozovatel | Aricoma Shared Services s.r.o. (IČO 17867096) | Registr silničních vozidel |
| 30. 4. 2025 | Nový vlastník a provozovatel | Auta NEJ, s.r.o. (IČO 27775348) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. 1. 2025 | Pravidelná STK | Praha (č. 3132) | 188 962 km | způsobilé | bez závad | 9. 1. 2027 |
| 8. 1. 2025 | Měření emisí | Praha (č. 111001) | 188 957 km | způsobilé | bez závad | 8. 1. 2027 |
| 11. 7. 2024 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3132) | 179 810 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 1. 2023 | Pravidelná STK | Praha (č. 3132) | 159 939 km | způsobilé | 3 lehké
| 16. 1. 2025 |
| 21. 1. 2021 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 127 263 km | způsobilé | 2 lehké
| 21. 1. 2023 |
| 21. 1. 2021 | Měření emisí | Praha (č. 410424) | 127 257 km | způsobilé | bez závad | 21. 1. 2023 |
| 23. 1. 2019 | Pravidelná STK | Praha (č. 3100) | 111 903 km | způsobilé | 2 lehké
| 23. 1. 2021 |
| 23. 1. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 410424) | 203 046 km | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2021 |
| 23. 1. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 410424) | 203 046 km | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2021 |
| 23. 1. 2019 | Měření emisí | Praha (č. 410424) | 111 888 km | způsobilé | bez závad | 23. 1. 2021 |
| 19. 7. 2017 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3114) | 90 023 km | způsobilé | 2 lehké
| 19. 7. 2019 |
| 29. 7. 2015 | Pravidelná STK | Hlavní město Praha (č. 3110) | 61 989 km | způsobilé | bez závad | 29. 7. 2017 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel AutoCont CZ a.s. (IČO 47676795)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 7. 2015 · stanice: DI OSTRAVA
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 7. 2017 · stanice: K MĚCHOLUPŮM 3, 10900, PRAHA 10 · protokol CZ-3110-15-07-1334
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 7. 2019 · stanice: NAD VRŠOVSKOU HOROU 88/4, 10100, PRAHA 10 · protokol CZ-3114-17-07-1720
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 1. 2021 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-19-01-1125
-
Nový vlastník a provozovatel Aricoma Systems a.s. (IČO 04308697)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 1. 2023 · stanice: TÜRKOVA 1001/9, 14900, PRAHA 4, CHODOV · protokol CZ-3100-21-01-1029
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 1. 2025 · stanice: BRIGÁDNÍKŮ 3067/6, 10000, PRAHA 10 - STRAŠNICE · protokol CZ-3132-23-01-0256
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: BRIGÁDNÍKŮ 3067/6, 10000, PRAHA 10 - STRAŠNICE · protokol CZ-3132-24-07-0451
-
Nový vlastník a provozovatel Aricoma Shared Services s.r.o. (IČO 17867096)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 1. 2027 · stanice: BRIGÁDNÍKŮ 3067/6, 10000, PRAHA 10 - STRAŠNICE · protokol CZ-3132-25-01-0280
-
Nový vlastník a provozovatel Auta NEJ, s.r.o. (IČO 27775348)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 4 (ŠKODA OCTAVIA 2011 v ČR obvykle 3,3, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 10,9 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 75,1 %
Srovnáváme s 26 153 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Výbava zapsaná v registru
- ABS
- AIRBAG
- KATALYZÁTOR
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (66)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1Z / 1Z
- Varianta
- AACBZBX01
- Verze
- NFM60
- Typ kód
- 1Z
- VIN
- TMBDM21Z7C2023699
- PČV
- 6027370
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- SEDAN
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Rok výroby
- 2011
- Datum 1. registrace
- 7. 7. 2011
- Datum 1. registrace v ČR
- 7. 7. 2011
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- CBZB
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 77 / 5000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1197
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Hydropohon
- ne
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 192
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 692/2008A
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 5
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 164 / 114 / 134
- Spotřeba předpis
- 692/2008A
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 7.1 / 4.9 / 5.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 72/ 3750
- Za jízdy
- 72
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4569/ 1769/ 1485
- Rozvor [mm]
- 2575
- Provozní hmotnost
- 1265
- Hmotnosti zatížení SZ
- 75
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1865/ 1865
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 920/ 920
990/ 990
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1200/ 1200
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 600/ 600
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3065/ 3065
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
195/65 R15 91 H / 6J X 15 ET 47
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- BÍLÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy nouzová
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 5580-255-02
- ES/EU
- E11*2001/116*0230
- Číslo ORV
- UBL861161
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- EHS/ES 692/2008A, ABS
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 666 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 449 - PŘI SPORTOVNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#20-21: 6.5J X 15 ET50; 195/65 R15 91H,
6.5J X 15 ET50; 205/60 R15 91H,
6J X 16 ET50; 205/55 R16 91H,
6.5J X 16 ET50; 205/55 R16 91H,
7J X 17 ET54; 225/45 R17 91W,
6J X 17 ET45; 205/50 R17 93H M+S.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBDM21Z7C2023699
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.