ŠKODA OCTAVIA
- 2009
- MODRÁ-METAL
- motorová nafta (NM)
- 1896 cm³
- 74 kW ≈ 101 k
VINTMBDS41U6A8840596
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 7:40 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBDS41U6A8840596
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Poslední pravidelná STK nedopadla dobřeProhlídka ze dne 30. 9. 2026 skončila výsledkem „dočasně nezpůsobilé k provozu“ a v registru po ní není záznam o opakované prohlídce se způsobilým výsledkem.
- Červenáz registru Technická kontrola (STK) je propadláPoslední platná pravidelná prohlídka v registru skončila 28. 7. 2026 (posuzujeme ke dni údajů z registru, novější prohlídka se mohla do registru dostat až později). Vozidlo bez platné STK nesmí jezdit po silnicích.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 7 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 3,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 27 dnů (1. 4. 2014 až 28. 4. 2014). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 2009. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1U / 1U
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 14. 12. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 12. 2009
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem
- 1896 cm³
- Výkon
- 74 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- provozované
Aktuálně v registru
- Vlastník: fyzická osoba od 31. 8. 2021
- Provozovatel: E-DOT Interactive Studio Kft. - odštěpný závod (IČO 07476833) od 2. 9. 2021
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 14. 12. 2009 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 1. 4. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | Jiří Hruška (IČO 71966633) | Registr silničních vozidel |
| 28. 4. 2014 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 3. 5. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 6. 2021 | Nový vlastník | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 7. 6. 2021 | Nový provozovatel | Jakub Košťál (IČO 07217234) | Registr silničních vozidel |
| 26. 7. 2021 | Nový vlastník | Jakub Košťál (IČO 07217234) | Registr silničních vozidel |
| 31. 8. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 2. 9. 2021 | Nový provozovatel | E-DOT Interactive Studio Kft. - odštěpný závod (IČO 07476833) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30. 9. 2026 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3808) | 190 909 km | dočasně způsobilé | 3 vážné | 30. 9. 2028 |
| 28. 7. 2025 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3808) | 165 339 km | způsobilé | bez závad | 28. 7. 2027 |
| 6. 8. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3808) | 161 479 km | způsobilé | 2 lehké | 6. 8. 2026 |
| 29. 6. 2023 | Pravidelná STK + měření emisí | Ostrava (č. 3808) | 140 834 km | způsobilé | bez závad | 29. 6. 2025 |
| 2. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Ostrava (č. 3808) | 124 585 km | způsobilé | bez závad | |
| 7. 6. 2021 | Pravidelná STK | Ostrava (č. 3808) | 123 236 km | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2023 |
| 7. 6. 2021 | Měření emisí | Ostrava (č. 480762) | 123 233 km | způsobilé | bez závad | 7. 6. 2023 |
| 24. 4. 2021 | Evidenční kontrola | Litoměřice (č. 3505) | 122 656 km | způsobilé | bez závad | |
| 15. 11. 2019 | Pravidelná STK | Litoměřice (č. 3505) | 117 304 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2021 |
| 15. 11. 2019 | Měření emisí | Litoměřice (č. 450602) | 117 301 km | způsobilé | bez závad | 15. 11. 2021 |
| 27. 11. 2017 | Opakovaná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 102 751 km | způsobilé | 1 lehká | 21. 11. 2019 |
| 21. 11. 2017 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 102 708 km | dočasně způsobilé | 1 lehká, 1 vážná | 21. 12. 2017 |
| 21. 11. 2015 | Pravidelná STK | Ústecký kraj (č. 3505) | 85 648 km | způsobilé | bez závad | 21. 11. 2017 |
| 28. 4. 2014 | Evidenční kontrola | Ústecký kraj (č. 3532) | 73 807 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 12. 2013 | Pravidelná STK | Karlovarský kraj (č. 3420) | 63 488 km | způsobilé | bez závad | 5. 12. 2015 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaAdministrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 14. 12. 2013
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2015 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE · protokol CZ-3420-13-12-0129Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 12. 2015 · stanice: HROZNĚTÍNSKÁ 402/4, 36004, KARLOVY VARY - BOHATICE
-
Nový vlastník a provozovatel Jiří Hruška (IČO 71966633)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2014 · stanice: U Trati 2213, 41201, LitoměřiceEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice · protokol CZ-3532-14-04-0545Evidenční kontrola platnost do 28. 4. 2014 · stanice: U Trati 2213, 41201, LitoměřiceEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 4. 2014 · stanice: U Trati 2213, 41201, Litoměřice
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-15-11-1198Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 21. 12. 2017 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-17-11-1231
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 11. 2019 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-17-11-1610
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 11. 2021 · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-19-11-0941
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: U TEREZÍNSKÉ KŘIŽOVATKY 176, 41201, LITOMĚŘICE · protokol CZ-3505-21-04-1238
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník fyzická osobaNový provozovatel Jakub Košťál (IČO 07217234)Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2023 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-21-06-0219
-
Nový vlastník Jakub Košťál (IČO 07217234)
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový provozovatel E-DOT Interactive Studio Kft. - odštěpný závod (IČO 07476833)Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-21-09-0116
-
Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 6. 2021
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 29. 6. 2025 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-23-06-1138
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 6. 8. 2025 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-24-08-0148
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 28. 7. 2026 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-25-07-0819
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně nezpůsobilé k provozu · platnost do 30. 10. 2026 · stanice: ŠPÁLOVA 1095/11, 70200, OSTRAVA-MOR. OSTRAVA A PŘÍVOZ · protokol CZ-3808-26-09-0818
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 7 (ŠKODA OCTAVIA 2009 v ČR obvykle 3,1, medián 3)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 16,6 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 64,5 %
Srovnáváme s 27 854 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA OCTAVIA
Hlídat toto vozidlo
Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK a při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (64)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- OCTAVIA
- Typ
- ŠKODA OCTAVIA 1U / 1U
- Varianta
- STAXRX01
- Verze
- NFM5S5
- Typ kód
- 1U
- VIN
- TMBDS41U6A8840596
- PČV
- 7574429
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- LIFTBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO
- Rok výroby
- 2009
- Datum 1. registrace
- 14. 12. 2009
- Datum 1. registrace v ČR
- 14. 12. 2009
- Druh (typ)
- 5 DVEŘOVÝ
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Taxi
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- VOLKSWAGEN
- Typ motoru
- AXR
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 74 / 4000
- Palivo
- motorová nafta (NM)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1896
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ - 1 PŘEDNÍ
- Retarder
- ne
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 189
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- / 2003/76B
- Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
- 0.8
- CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
- 172 / 114 / 135
- Spotřeba předpis
- ES2004/3
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 6.5 / 4.3 / 5.1
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 76/ 3000
- Za jízdy
- 73
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 4507/ 1731/ 1455
- Rozvor [mm]
- 2500
- Rozchod [mm]
- / / /
- Provozní hmotnost
- 1325
- Hmotnosti zatížení SZ
- 60
- Hmotnosti zatížení SZ typ
- Z
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1855/ 1855
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 1000/ 1000
990/ 990
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 1300/ 1300
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 500/ 500
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 3155/ 3155
- Zatížení střechy
- 75
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 195/65 R15 91 H / 6J X 15 H2 ET 38
195/65 R15 91 H / 6J X 15 H2 ET 38
/
/
Karoserie a výbava
- Barva
- MODRÁ-METAL
- Barva doplňková
- ŠEDÁ-METAL
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- ABS
- ano
- Brzdy provozní
- ano
- Brzdy parkovací
- ano
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- PROVOZOVANÉ
- ZTP
- 3460-481-04
- ES/EU
- E11*2001/116*0066
- Číslo TP
- UM003624
- Číslo ORV
- UBC439180
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Doplňkový text na TP
- 2003/76B
- Další záznamy
- VARIABILNÍ PROVEDENÍ VOZIDLA:
#12: 4 613 - PŘI VYBAVENÍ TAŽNÝM ZAŘÍZENÍM,
#14: 1 431 - PŘI STANDARDNÍ VÝŠCE PÉROVÁNÍ,
#14: TAXI +180 MM,
#20-21: 6.5J X 15 H2 ET43; 205/60 R15 91H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
6.5J X 16 H2 ET42; 205/55 R16 91H, NELZE SE SNĚHOVÝMI ŘETĚZY,
5.5J X 16 H2 ET36; 205/55 R16 91W.
VOZIDLO PLNÍ POŽADAVKY ZÁKONA Č. 56/2001 SB.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBDS41U6A8840596
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.