ŠKODA RAPID

  • 2017
  • MODRÁ
  • motorová nafta (NM)
  • 1598 cm³
  • 85 kW ≈ 116 k

VINTMBEE6NH2H4545436

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 18:14 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBEE6NH2H4545436

ŠKODA RAPID – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Throwawayacc222, zdroj, CC0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 21 dnů (16. 7. 2020 až 6. 8. 2020). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
RAPID
Typ
/ NH
Datum 1. registrace
17. 5. 2017
Datum 1. registrace v ČR
17. 5. 2017
Barva
MODRÁ
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem
1598 cm³
Výkon
85 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 23. 5. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
266 092 km
při prohlídce 23. 5. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 8 let: 72–142 tis. km (medián 101 982 km, 9 606 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
PROCKERT & HYNEK, a.s.
od 6. 8. 2020

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
17. 5. 2017 První registrace Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. (IČO 63671069) Registr silničních vozidel
16. 7. 2020 Nový vlastník a provozovatel AUTO MILAN ENTR s.r.o. (IČO 05508371) Registr silničních vozidel
6. 8. 2020 Nový vlastník a provozovatel PROCKERT & HYNEK, a.s. (IČO 25600559) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000 20212022202320242025 13. 7. 2020: 109 414 km5. 8. 2020: 109 830 km19. 5. 2021: 126 120 km24. 5. 2023: 190 474 km22. 5. 2025: 266 092 km23. 5. 2025: 266 092 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
23. 5. 2025 Pravidelná STK Roztoky (č. 3231) 266 092 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
23. 5. 2027
22. 5. 2025 Měření emisí Roztoky (č. 421036) 266 092 km způsobilé bez závad 22. 5. 2027
24. 5. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 190 474 km způsobilé
2 lehké
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
24. 5. 2025
19. 5. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Roztoky (č. 3231) 126 120 km způsobilé bez závad 19. 5. 2023
5. 8. 2020 Evidenční kontrola Šternberk (č. 3803) 109 830 km způsobilé bez závad
13. 7. 2020 Evidenční kontrola Praha (č. 3128) 109 414 km způsobilé bez závad

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový vlastník a provozovatel Drivalia Lease Czech Republic s.r.o. (IČO 63671069)
    Administrativní osvobození od STK (nové vozidlo) výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 17. 5. 2021
  2. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: Mezi vodami 1097/25, 14300, Praha 4 · protokol CZ-3128-20-07-0622
  3. Nový vlastník a provozovatel AUTO MILAN ENTR s.r.o. (IČO 05508371)
  4. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LITOVELSKÁ 2585/14, 78501, ŠTERNBERK · protokol CZ-3803-20-08-0097
  5. Nový vlastník a provozovatel PROCKERT & HYNEK, a.s. (IČO 25600559)
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 5. 2023 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-21-05-0834
  7. Vybavení zapsané v registru: TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2025 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-23-05-1204
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2027 · stanice: PŘÍLEPSKÁ 1909, 252 63, ROZTOKY U PRAHY · protokol CZ-3231-25-05-1062
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

Počet vlastníků v registru: 3. Pro tento model a ročník nemáme dost vozidel (alespoň 20) na spolehlivé srovnání.

Svolávací akce a bezpečnostní upozornění

U modelu tohoto vozidla evidujeme v systému Safety Gate tato upozornění (u upozornění s uvedeným obdobím výroby jen ta, do nichž spadá rok výroby vozidla, případně rok první registrace). Neznamená to, že je právě toto vozidlo vadné ani že se ho upozornění týká; akce také už mohla být provedena. Ověří to autorizovaný servis značky podle VIN.

  • 26. 8. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 23. 5. 2016 – 7. 12. 2017) Safety Gate
  • 3. 3. 2026, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 14. 5. 2014 – 18. 8. 2016) Safety Gate
  • 13. 4. 2023, riziko: zranění, svolání výrobku od uživatelů (výroba 1. 6. 2012 – 15. 12. 2017) Safety Gate

Zdroj: upozornění ze systému včasného varování o nebezpečných nepotravinářských výrobcích, zveřejňovaná zdarma na internetových stránkách Safety Gate (https://ec.europa.eu/safety-gate-alerts) © Evropská unie, 2005–2026; označení rizika a opatření zkráceně přeloženo. Evropská komise za údaje ani za tento web neodpovídá. Přednostně zobrazujeme upozornění s uvedeným obdobím výroby, celkem jich evidujeme 6. Všechna upozornění k modelu

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (64)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
RAPID
Typ
/ NH
Varianta
ABCXMA
Verze
NFM5FM52R*
Typ kód
NH
VIN
TMBEE6NH2H4545436
PČV
14591790
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČR
Datum 1. registrace
17. 5. 2017
Datum 1. registrace v ČR
17. 5. 2017
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
VOLKSWAGEN, AG
Typ motoru
CXM
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
85 / 4000
Palivo
motorová nafta (NM)
Zdvihový objem [cm³]
1598
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ - 1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
198

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
/ 2015/45W
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0.5
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
118 / 86 / 99
Spotřeba předpis
2015/45W
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
4.5 / 3.3 / 3.8
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
69/ 2375
Za jízdy
73

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
4304/ 1706/ 1459
Rozvor [mm]
2590
Rozchod [mm]
1441/ 1478/ /
Provozní hmotnost
1275
Hmotnosti zatížení SZ
50
Hmotnosti zatížení SZ typ
Z
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1735/ 1735
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
910/ 910
850/ 850
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
1200/ 1200
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
630/ 630
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2935/ 2935
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
185/60 R15 84H / 6JX15 ET38
185/60 R15 84H / 6JX15 ET38
/
/

Karoserie a výbava

Barva
MODRÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ASR
ne
Brzdy provozní
ne
Brzdy nouzová
ne
Brzdy parkovací
ne
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
8236-265-16
ES/EU
e11*2007/46*0250*16
Číslo TP
UH879815
Číslo ORV
UBD622160
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Varianta RZ
101
Další záznamy
[Alternativní provedení vozidla:
#19: TŘÍDA A50-X]
* Číslo homologace typu ES e11*2007/46*0250*14
*23: 5
*36: 1 735/1 735
*37: 910/910; 850/850
*39: 1 200/1 200
*40: 630/630
*41: 2 935/2 935
CO2: 118/86/99 g/km
ROZCHOD: 1 441/1 478
#D.2: NH; ABCXMA; NFM5FM52R029STN762SK
#V.9b: 2015/45W; EURO 6
Variabilní provedení vozidla:
#N: s přívěsem náprava 2:+29 kg
#ROZCHOD: Náprava 2: max.1500 mm
Náprava 1: max.1463 mm
#20-21: 215/40 R17 87V 7Jx17 ET46;
215/45 R16 86H 7Jx16 ET46;
185/60 R15 88H M+S 6Jx15 ET38
#12: max 4427
#14: max 1471
Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.
Následující data jsou doplnena automaticky. Pred využitím doporucujeme provést kontrolu.
[Alternativní provedení vozidla:
 #19: TŘÍDA A50-X]
 CO2: 118/86/99 g/km
 ROZCHOD: 1 441/1 478
 #D.2: NH; ABCXMA; NFM5FM52R029STN762SK
 #V.9b: 2015/45W; EURO 6
 
 Variabilní provedení vozidla:
 #N: s přívěsem náprava 2: 29 kg
 #ROZCHOD: Náprava 2: max.1500 mm
 Náprava 1: max.1463 mm
 #20-21: 215/40 R17 87V 7Jx17 ET46;
 215/45 R16 86H 7Jx16 ET46;
 185/60 R15 88H M S 6Jx15 ET38
 #12: max 4427
 #14: max 1471
 
 Vozidlo plní požadavky zákona č. 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)