ŠKODA FELICIA

  • 1999
  • ČERVENÁ
  • benzin (BA)
  • 1289 cm³
  • 40 kW ≈ 54 k

VINTMBEEF613X5080373

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 5. listopadu 2026 v 23:28 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBEEF613X5080373

ŠKODA FELICIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

zelená

V registru jsme nenašli žádné z námi sledovaných rizik.

  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FELICIA
Typ
ŠKODA FELICIA LX EEF613F TMBEEF613 / EEF613F
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
27. 5. 1999
Datum 1. registrace v ČR
27. 5. 1999
Barva
ČERVENÁ
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem
1289 cm³
Výkon
40 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 12. 2. 2028
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
89 456 km
při prohlídce 12. 2. 2026

Obvyklé u modelu ve stáří 27 let: 103–184 tis. km (medián 141 791 km, 3 007 vozidel). Toto vozidlo: nižší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníci v registru
Zemědělsko obchodní družstvo Zálší
od 16. 3. 2022

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
27. 5. 1999 První registrace fyzická osoba Registr silničních vozidel
7. 6. 2006 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
23. 5. 2016 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
16. 3. 2022 Nový vlastník a provozovatel Zemědělsko obchodní družstvo Zálší (IČO 00131725) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

20 00040 00060 00080 000100 000 201020132016201920222025 25. 5. 2009: 32 915 km24. 5. 2011: 38 909 km23. 5. 2013: 44 934 km21. 5. 2015: 51 276 km12. 5. 2016: 54 828 km18. 5. 2017: 57 672 km16. 5. 2019: 62 997 km16. 5. 2019: 63 002 km4. 1. 2022: 69 268 km15. 3. 2022: 69 831 km7. 2. 2024: 78 637 km12. 2. 2026: 89 456 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
12. 2. 2026 Pravidelná STK + měření emisí Vysoké Mýto (č. 3642) 89 456 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.6.3.1 Některý spojovací prvek ukotvení sedadla je zjevně uvolněný. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
12. 2. 2028
7. 2. 2024 Pravidelná STK + měření emisí Vysoké Mýto (č. 3642) 78 637 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.11.4.1 Některá část uchycení brzdového potrubí uvolněná, ale tato závada nemůže způsobit jeho poškození. lehká
  • 2.1.3.7.1 Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.2.3.3.1 Uvolněné nebo opotřebené závěsy dveří, vodicí kladky posuvných dveří, omezovače dveří, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich otvírání a zavírání. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
7. 2. 2026
15. 3. 2022 Evidenční kontrola Ústí nad Orlicí (č. 3633) 69 831 km způsobilé bez závad
4. 1. 2022 Pravidelná STK + měření emisí Vysoké Mýto (č. 3642) 69 268 km způsobilé
7 lehkých
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.7.1.2.1 U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj. lehká
  • 3.4.2.1 Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše. lehká
4. 1. 2024
16. 5. 2019 Opakovaná STK Vysoké Mýto (č. 3642) 63 002 km způsobilé
5 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.1.1 Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 5. 2021
16. 5. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Vysoké Mýto (č. 3642) 62 997 km dočasně způsobilé
4 lehké, 4 vážné
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.2.1.1 Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům. vážná
  • 4.1.5.2.2 Korekce sklonu světlometů není plně funkční. vážná
  • 4.2.1.1.2 Nesvítí některá obrysová svítilna. vážná
  • 4.5.1.1.2 Nesvítí zadní mlhová svítilna na straně přivrácené do středu vozovky. vážná
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
16. 5. 2021
18. 5. 2017 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3642) 57 672 km způsobilé
4 lehké
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze/oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
18. 5. 2019
12. 5. 2016 Evidenční kontrola Pardubický kraj (č. 3642) 54 828 km způsobilé bez závad
21. 5. 2015 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3642) 51 276 km způsobilé
3 lehké
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
21. 5. 2017
23. 5. 2013 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3642) 44 934 km způsobilé
2 lehké
  • 1.1.14.1.1 Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) – poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
23. 5. 2015
24. 5. 2011 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3642) 38 909 km způsobilé
2 lehké
  • 7072 Na motoru nebo na převodovce jsou patrné stopy po unikání oleje, avšak olej neodkapává na vozovku (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 5021 Snýtované, sešroubované nebo pružné spojení některých dílů je uvolněno, popřípadě svařované spojení narušeno natolik, že pevnost (tuhost) rámu (nosné konstrukce): zatím není podstatně zmenšena (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
24. 5. 2013
25. 5. 2009 Pravidelná STK Pardubický kraj (č. 3625) 32 915 km způsobilé
2 lehké
  • 5104 Na skříni karosérie (kabině řidiče) jsou poškození, narušující její estetický vzhled, nikoli však její pevnost nebo funkci (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
  • 8025 Výfukové potrubí je netěsné (dílčí netěsnosti spojů); tyto netěsnosti však nemají vliv na bezpečnost, případně hlučnost vozidla a měření emisí (orientační popis podle staršího předpisu) lehká
25. 5. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace (svět i ČR)
    Nový provozovatel fyzická osoba
  2. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  3. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 5. 2011 · stanice: VRACLAVSKÁ 523, 56601, VYSOKÉ MÝTO · protokol CZ-3625-09-05-0450
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 5. 2013 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-11-05-0845
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 23. 5. 2015 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-13-05-0808
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 21. 5. 2017 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-15-05-0836
  7. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-16-05-0486
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV
  8. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  9. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 18. 5. 2019 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-17-05-0670
  10. Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 15. 6. 2019 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-19-05-0480
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 5. 2021 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-19-05-0503
  11. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 1. 2024 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-22-01-0051
  12. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: LETOHRADSKÁ 100, 56206, ÚSTÍ NAD ORLICÍ - OLDŘICHOVICE · protokol CZ-3633-22-03-0553
  13. Nový vlastník a provozovatel Zemědělsko obchodní družstvo Zálší (IČO 00131725)
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 7. 2. 2026 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-24-02-0142
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 12. 2. 2028 · stanice: VRAČOVICE 1, 56601, VRAČOVICE - ORLOV · protokol CZ-3642-26-02-0294
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (ŠKODA FELICIA 1999 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 21,9 %

Srovnáváme s 42 997 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FELICIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (67)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FELICIA
Typ
ŠKODA FELICIA LX EEF613F TMBEEF613 / EEF613F
Varianta
LX
Typ kód
EEF613F
VIN
TMBEEF613X5080373
PČV
11601524
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
AB HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
27. 5. 1999
Datum 1. registrace v ČR
27. 5. 1999
Druh (typ)
HATCHBACK 5DV.
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
781.135 M
Číslo motoru
2910490
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
40 / 4500
Palivo
benzin (BA)
Zdvihový objem [cm³]
1289
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
151

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-03 B / 96/69
Stupeň plnění emisní úrovně
Neuvedeno
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.8 / 5 / 6.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 0
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3883/ 1635/ 1415
Rozvor [mm]
2450
Provozní hmotnost
1010
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1420/ 1420
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
770/ 770
800/ 800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
700/ 700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
400/ 400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2120/ 2120
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 13 79 T/ 4.5J X 13 ET 38
165/70 R 13 79 T/ 4.5J X 13 ET 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Výrobní číslo karoserie
TMBEEF613X5080373
Barva
ČERVENÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A
ABS
ne
ASR
ne
Airbag
1/4
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3063-045-01
Číslo TP
AO418309
Číslo ORV
UBA999924
Druh RZ
OSOBNÍ
Doplňkový text na TP
DĚDICTVÍ ČJ.20D1750/2005-58 7.6.2006 23.05.2016 EKOLOGICKÁ DAŇ NEVYBRÁNA-DĚDICTVÍ DNE 16.03.2022 ZAPLACEN EMISNÍ POPLATEK. 18.4.2024 SOULAD TP A CRV
Další záznamy
ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY 165/70 R 13 79 T, 175/60 R 13 76 T,175/65 R 13 80 T NA RÁFCÍCH 5.5J X 13 ET 36, 175/60 R 14 78 T NA
RÁFCÍCH 5.5J X 14 ET 42, 5.5J X 14 ET 40. PRO ZIMNÍ PROVOZ JE MOŽNO
POUŽÍT PNEUMATIKY 155 R 13 78 Q M+S NA RÁFCÍCH 4.5J X 13.
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
ALTERNATIVNĚ MŮŽE BÝT VOZIDLO VYBAVENO KOLEM PRO DOČASNÉ UŽITÍ.
PODLE ROZSAHU MIMOŘÁDNÝCH VÝBAV SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ
A SNIŽUJE UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 50 KG.
STATICKÉ ZATÍŽENÍ OD PŘÍVĚSU NA KOULI MAX. 500N.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH
ZMĚN A DOPLŇKŮ.

Další ověření (externí odkazy)