ŠKODA FELICIA

  • 1999
  • ZELENÁ-METAL
  • BA 91 B
  • 1289 cm³
  • 40 kW ≈ 54 k

VINTMBEEF613Y0252993

Stav registru k 1. 10. 2026

Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 4. listopadu 2026 v 14:55 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBEEF613Y0252993

ŠKODA FELICIA – ilustrační foto modelu
Ilustrační foto modelu, ne tohoto konkrétního vozidla. Foto: Vauxford, zdroj, CC BY-SA 4.0

Semafor rizik

oranžová

Našli jsme okolnosti, které stojí za bližší prověření.

  • Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 30 dnů (25. 9. 2017 až 25. 10. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
  • Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.

Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.

Co registr neukazuje

Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.

Základní údaje

Značka
ŠKODA
Model
FELICIA
Typ
ŠKODA FELICIA LX EEF613F TMBEEF613 / EEF613F
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
24. 9. 1999
Datum 1. registrace v ČR
15. 3. 2007
Barva
ZELENÁ-METAL
Palivo
BA 91 B
Zdvihový objem
1289 cm³
Výkon
40 kW
Kategorie
M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
Stav v registru
provozované

Aktuálně v registru

Technická prohlídka
STK platná
platnost do 15. 8. 2027
výsledek: způsobilé k provozu
Stav tachometru
266 109 km
při prohlídce 15. 8. 2025

Obvyklé u modelu ve stáří 26 let: 100–182 tis. km (medián 138 683 km, 5 888 vozidel). Toto vozidlo: vyšší nájezd než u 3/4 vozidel.

3
Vlastníků v registru
Lukáš Slováček
od 25. 10. 2017

Historie vlastnictví a registrace

DatumUdálostSubjektZdroj
24. 9. 1999 První registrace Registr silničních vozidel
15. 3. 2007 První registrace v ČR Registr silničních vozidel
15. 3. 2007 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
25. 9. 2017 Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba Registr silničních vozidel
25. 10. 2017 Nový vlastník a provozovatel Lukáš Slováček (IČO 75747804) Registr silničních vozidel

Technické prohlídky a stav tachometru

100 000200 000300 000 201020132016201920222025 9. 3. 2009: 104 000 km4. 3. 2011: 108 000 km5. 3. 2013: 110 000 km2. 3. 2015: 112 500 km4. 3. 2017: 114 845 km25. 9. 2017: 115 433 km19. 10. 2017: 115 839 km19. 3. 2019: 125 058 km26. 7. 2021: 125 206 km27. 7. 2023: 259 815 km15. 8. 2025: 266 109 km
DatumProhlídkaStaniceTachometrVýsledekZávadyPlatnost do
15. 8. 2025 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 266 109 km způsobilé
6 lehkých
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 2.1.1.5.1 Netěsnost převodky řízení. lehká
  • 3.2.1.2 Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené… lehká
  • 3.5.1.1 Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. lehká
  • 6.2.10.2.1 Na vozidle je kryt kola / blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
15. 8. 2027
27. 7. 2023 Pravidelná STK + měření emisí Holešov (č. 3743) 259 815 km způsobilé
9 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 3.5.1.1 Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. lehká
  • 4.1.1.1.4 U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy). lehká
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 6.1.4.1.1 Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
  • 6.1.3.5.1 Palivové potrubí / hadice nebo jejich spojovací prvky (spony) jsou poškozené, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost a těsnost systému. lehká
27. 7. 2025
26. 7. 2021 Pravidelná STK + měření emisí Přerov (č. 3826) 125 206 km způsobilé
4 lehké
  • 3.5.1.1 Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí. lehká
  • 4.1.1.2.1 Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.2.1.1.1 Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla. lehká
26. 7. 2023
19. 3. 2019 Pravidelná STK + měření emisí Kroměříž (č. 3739) 125 058 km způsobilé
8 lehkých
  • 1.1.11.3.1 Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí. lehká
  • 1.1.12.2.1 Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.2.2.1 Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla. lehká
  • 5.3.4.2.1 Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva. lehká
  • 6.1.1.3.1 Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
  • 6.1.2.2.1 Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému. lehká
19. 3. 2021
19. 10. 2017 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3712) 115 839 km způsobilé bez závad
25. 9. 2017 Evidenční kontrola Zlínský kraj (č. 3743) 115 433 km způsobilé bez závad
4. 3. 2017 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 114 845 km způsobilé
3 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
  • 5.3.3.2.1 Některá část systému zavěšení kol (ramena) je zkorodovaná, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost systému. lehká
4. 3. 2019
2. 3. 2015 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 112 500 km způsobilé bez závad 2. 3. 2017
5. 3. 2013 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 110 000 km způsobilé
2 lehké
  • 4.1.2.1.3 Natočení obrazu rozhraní potkávacího světlometu chybné, ale nezpůsobuje oslnění. lehká
  • 5.1.1.5.1 Netěsnost nápravy. lehká
5. 3. 2015
4. 3. 2011 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 108 000 km způsobilé bez závad 4. 3. 2013
9. 3. 2009 Pravidelná STK Zlínský kraj (č. 3743) 104 000 km způsobilé bez závad 9. 3. 2011

Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.

Časová osa vozidla

  1. První registrace ve světě
  2. Prohlídka na žádost provozovatele výsledek: výsledek nezjištěn · platnost do 15. 3. 2009 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
  3. První registrace v ČR
    Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
  4. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 9. 3. 2011 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-09-03-0216
  5. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2013 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-11-03-0164
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2013 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
  6. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2015 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-13-03-0156
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2015 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
  7. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2017 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-15-03-0005
    Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 2. 3. 2017 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY
  8. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 4. 3. 2019 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-17-03-0170
  9. Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
    Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 25. 9. 2017 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-17-09-0944
  10. Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 10. 2017 · stanice: BÍLANSKÁ 2595/95, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3712-17-10-0766
  11. Nový vlastník a provozovatel Lukáš Slováček (IČO 75747804)
  12. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 3. 2021 · stanice: HULÍNSKÁ 3221, 76701, KROMĚŘÍŽ · protokol CZ-3739-19-03-0507
  13. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 26. 7. 2023 · stanice: TELIČKOVA 433/35, 75124, PŘEROV II - PŘEDMOSTÍ · protokol CZ-3826-21-07-0742
  14. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 27. 7. 2025 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-23-07-1081
  15. Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 15. 8. 2027 · stanice: PALACKÉHO 464, 76901, HOLEŠOV - VŠETULY · protokol CZ-3743-25-08-0665
Jak číst tento údaj (vlastníci)

Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.

Jak číst tento údaj (STK)

U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.

Porovnání s průměrem

  • Vlastníků: 3 (ŠKODA FELICIA 1999 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
  • Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
  • Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 21,9 %

Srovnáváme s 42 997 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FELICIA

Hlídat toto vozidlo

Pošleme vám e-mail 30 dní a znovu 7 dní před koncem platnosti STK, při každé změně v registru (nový vlastník nebo provozovatel, vyřazení z provozu, vývoz) a po nové technické nebo emisní prohlídce vozidla (datum, výsledek, stav tachometru a závady z Informačního systému technických prohlídek). Zdarma. Odhlásit se můžete kdykoli odkazem v každém e-mailu.

Výbava zapsaná v registru

  • TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ

Technické údaje z registru

Zobrazit všechny údaje (70)

Identifikace

Tovární značka
ŠKODA
Obchodní označení
FELICIA
Typ
ŠKODA FELICIA LX EEF613F TMBEEF613 / EEF613F
Varianta
LX
Typ kód
EEF613F
VIN
TMBEEF613Y0252993
PČV
11564238
Druh vozidla
OSOBNÍ AUTOMOBIL
Druh vozidla 2. ř.
HATCHBACK
Kategorie vozidla
M1
Výrobce vozidla
ŠKODA AUTO A.S. , MLADÁ BOLESLAV, ČR
Rok výroby
1999
Datum 1. registrace
24. 9. 1999
Datum 1. registrace v ČR
15. 3. 2007
Druh (typ)
HATCHBACK
Zařazení vozidla
RSV
Účel vozidla
Běžný provoz

Motor a pohon

Výrobce motoru
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Typ motoru
781.135 M
Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
40 / 4500
Palivo
BA 91 B
Zdvihový objem [cm³]
1289
Plně elektrické vozidlo
ne
Hybridní vozidlo
ne
Počet náprav - z toho poháněných
2/ -1 PŘEDNÍ
Hydropohon
ne
Retarder
ne
Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
151
Poměr Výkon/Hmotnost [kW.kg⁻¹]
0

Emise a spotřeba

Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
83-03 B / 96/69
Korigovaný součinitel absorbce [m⁻¹]
0
CO2 město /mimo město/kombinované [g.km-1]
/ /
Spotřeba předpis
EU 93/116
Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
8.8 / 5 / 6.4
Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
80/ 3375
Za jízdy
72

Rozměry a hmotnosti

Celková délka/šířka/výška [mm]
3883/ 1635/ 1415
Rozvor [mm]
2450
Rozchod [mm]
/ / /
Provozní hmotnost
1010
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
1420/ 1420
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
770/ 770
800/ 800
/
/
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
700/ 700
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
400/ 400
Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
2120/ 2120
Ložná délka
0
Ložná šířka
0
Zatížení střechy
50
Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
165/70 R 13 79 T/ 4.5J X 13 ET 38
165/70 R 13 79 T/ 4.5J X 13 ET 38
/
/

Karoserie a výbava

Výrobce karoserie
ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
Barva
ZELENÁ-METAL
Barva doplňková
ZELENÁ-TMAVÁ
Počet míst celkem / k sezení / k stání
5 / 5 / 0
Spojovací zařízení - druh
TŘÍDA A50-X
ABS
ne
ASR
ne
Airbag
1/4
Brzdy provozní
ano
Brzdy nouzová
ano
Brzdy parkovací
ano
Brzdy odlehčovací
ne
Stupeň autonomity vozidla
Neuvedeno

Doklady a evidence

Status
PROVOZOVANÉ
ZTP
3063-045-01
ES/EU
e11*93/81*0011*
Číslo TP
UB130471
Číslo ORV
UAT018566
Druh RZ
STD. SILNIČNÍ
Doplňkový text na TP
15/3/2007 DOVOZ FRANCIE,ČJ:I-065-MUHOL-DSA-2007 SPOJ.ZAŘ.TŘ.A50-X,TYP:H05 DNE 25.09.2017 EKODAN ZAPLACENA
Další záznamy
Alternativně lze použít pneumatiky 165/70 R 13 79 T, 175/60 R 13 76 T,
175/65 R 13 80 T na ráfcích 5.5J x 13 ET 36, 175/60 R 14 78 T na
ráfcích 5.5J x 14 ET 42, 5.5J x 14 ET 40. Pro zimní provoz je možno
použít pneumatiky 155 R 13 78 Q M+S na ráfcích 4.5J x 13.
Ráfky mohou být z lehké slitiny.
Alternativně může být vozidlo vybaveno kolem pro dočasné užití.
Podle rozsahu mimořádných výbav se zvyšuje pohotovostní
a snižuje užitečná hmotnost až o 50 kg.
Statické zatížení od přívěsu na kouli max. 500N.
Vozidlo plní ustanovení vyhlášky MD č. 102/95 Sb. ve znění pozdějších
změn a doplňků.
Barva: zelená tmavá metalíza.
Na vozidle je namontováno spojovací zařízení třídy A50-X, typ: H05, schv. Atest 8SD 2837, E20-55R 01, e20*94/20*.
Dovoz Francie, TP č.: 06SU 46002, první registrace dle TP Francie dne 24.09.1999.
Vozidlo plní požadavky zákona 56/2001 Sb.

Další ověření (externí odkazy)