ŠKODA FELICIA
- 1999
- ZELENÁ
- benzin (BA)
- 1289 cm³
- 50 kW ≈ 68 k
VINTMBEFF613Y0298149
Stav registru k 1. 10. 2026
Výpis z Registru silničních vozidel ke dni 1. 10. 2026. Vytvořeno 7. listopadu 2026 v 4:23 · https://www.provervozidlo.cz/vin/TMBEFF613Y0298149
Semafor rizik
Našli jsme závažné okolnosti. S koupí vozidla buďte velmi opatrní.
- Červenáz registru Vozidlo zaniklo (vyřazeno z registru)Stav „zánik“ znamená, že bylo trvale vyřazeno z evidence, například po ekologické likvidaci, zničení nebo odcizení.
- Oranžováz registru Vozidlo mělo 10 vlastníkůPočet vlastníků v registru je vyšší než obvykle. U stejného modelu a ročníku bývá v Česku průměrně 2,1 vlastníka. Častá změna majitele může znamenat skrytou závadu nebo přeprodej.
- Oranžováodhad Krátké vlastnictví (méně než 6 měsíců)Jeden z dřívějších vlastníků vozidlo držel jen 51 dnů (10. 4. 2017 až 31. 5. 2017). Může jít o přeprodej, případně o vozidlo, které někdo rychle vrátil kvůli závadě.
- Informacez registru Vozidlo je starší než 15 letRok výroby nebo první registrace: 1999. U starších vozidel počítejte s vyšším opotřebením a častějšími opravami.
Jde o automatický odhad z veřejných dat registru, nikoli o odborný posudek. Neúplná nebo opožděná data mohou výsledek zkreslit; před koupí vozidla vždy proveďte i fyzickou prohlídku.
Co registr neukazuje
Nehody, servisní historii, pojištění ani jména fyzických osob. Stav tachometru známe jen z technických a emisních kontrol, ne průběžně.
Základní údaje
- Značka
- ŠKODA
- Model
- FELICIA
- Typ
- ŠKODA FELICIA LXI EFF613F TMBEFF613 / EFF613F
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 6. 3. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 3. 2000
- Barva
- ZELENÁ
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem
- 1289 cm³
- Výkon
- 50 kW
- Kategorie
- M1 – OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Stav v registru
- zaniklé (vyřazeno z registru)
Obvyklé u modelu ve stáří 25 let: 104–187 tis. km (medián 144 215 km, 4 917 vozidel). Toto vozidlo: v obvyklém rozpětí.
Historie vlastnictví a registrace
| Datum | Událost | Subjekt | Zdroj |
|---|---|---|---|
| 6. 3. 2000 | První registrace | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 6. 2013 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 10. 4. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 31. 5. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 18. 9. 2017 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 15. 7. 2019 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 20. 9. 2021 | Nový vlastník a provozovatel | fyzická osoba | Registr silničních vozidel |
| 3. 8. 2023 | Nový vlastník a provozovatel | Martin Kábele (IČO 09324003) | Registr silničních vozidel |
Technické prohlídky a stav tachometru
| Datum | Prohlídka | Stanice | Tachometr | Výsledek | Závady | Platnost do |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19. 2. 2024 | Pravidelná STK + měření emisí | Pardubice (č. 3619) | 148 062 km | způsobilé | 8 lehkých
| 19. 2. 2026 |
| 28. 7. 2023 | Evidenční kontrola | Kolín (č. 3210) | 147 995 km | způsobilé | bez závad | |
| 19. 2. 2022 | Měření emisí | Uhlířské Janovice (č. 420514) | 145 407 km | způsobilé | bez závad | 19. 2. 2024 |
| 19. 2. 2022 | Pravidelná STK + měření emisí | Uhlířské Janovice (č. 3204) | 145 407 km | způsobilé | 9 lehkých
| 19. 2. 2024 |
| 15. 9. 2021 | Evidenční kontrola | Kolín (č. 3210) | 134 828 km | způsobilé | bez závad | |
| 26. 3. 2020 | Opakovaná STK | Praha (č. 3119) | 123 623 km | způsobilé | bez závad | 5. 3. 2022 |
| 5. 3. 2020 | Pravidelná STK + měření emisí | Praha (č. 3119) | 123 149 km | dočasně způsobilé | 6 lehkých, 3 vážné
| 5. 3. 2022 |
| 15. 7. 2019 | Evidenční kontrola | Praha (č. 3108) | 117 247 km | způsobilé | bez závad | |
| 16. 2. 2018 | Pravidelná STK + měření emisí | Plzeňský kraj (č. 3419) | 112 106 km | způsobilé | 4 lehké
| 16. 2. 2020 |
| 18. 9. 2017 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3419) | 111 409 km | způsobilé | bez závad | |
| 29. 5. 2017 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3408) | 109 649 km | způsobilé | bez závad | |
| 8. 4. 2017 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3408) | 108 715 km | způsobilé | bez závad | |
| 10. 2. 2016 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 90 553 km | způsobilé | 4 lehké
| 10. 2. 2018 |
| 13. 2. 2014 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 60 552 km | způsobilé | 3 lehké
| 13. 2. 2016 |
| 18. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3408) | 56 973 km | způsobilé | bez závad | |
| 18. 6. 2013 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3408) | 56 972 km | způsobilé | bez závad | |
| 5. 9. 2012 | Evidenční kontrola | Plzeňský kraj (č. 3408) | 56 257 km | způsobilé | bez závad | 5. 9. 2012 |
| 24. 2. 2012 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3419) | 55 477 km | způsobilé | 2 lehké
| 24. 2. 2014 |
| 22. 2. 2010 | Pravidelná STK | Plzeňský kraj (č. 3408) | 47 574 km | způsobilé | bez závad | 22. 2. 2012 |
Zdroj: Informační systém technických prohlídek MD ČR, otevřená data, prohlídky do 11. 10. 2026. Stav tachometru zapisuje technik při prohlídce; o skutečném nájezdu mezi prohlídkami registr nic neví. Popisy závad podle přílohy 1 vyhlášky č. 211/2018 Sb. ve znění platném v den prohlídky (2018–dosud), pro roky 2012–2018 podle instrukce Ministerstva dopravy pro STK č. 1/2012; u prohlídek z let 2008–2012 jsou popisy orientační podle vyhlášky č. 103/1995 Sb.
Časová osa vozidla
-
První registrace (svět i ČR)Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaVybavení zapsané v registru: KATALYZÁTOR
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 22. 2. 2012 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-10-02-0378
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-12-02-0732Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 24. 2. 2014 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-12-09-0082Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝNEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-13-06-0446Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-13-06-0436Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝNEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2016 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 13. 2. 2016 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-14-02-0189
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2018 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝNPravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 10. 2. 2018 · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-16-02-0247
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-17-04-0201
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: NÁDRAŽNÍ 70, 34601, HORŠOVSKÝ TÝN · protokol CZ-3408-17-05-0756
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-17-09-0725
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 16. 2. 2020 · stanice: CHRASTAVICE 111, 34401, DOMAŽLICE · protokol CZ-3419-18-02-0657
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osobaEvidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: RADIMOVA 2327/39, 16900, PRAHA 6 - BŘEVNOV · protokol CZ-3108-19-07-0640
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: dočasně způsobilé k provozu · platnost do 4. 4. 2020 · stanice: VÝPADOVÁ 1559, 15300, PRAHA 5 - RADOTÍN · protokol CZ-3119-20-03-0170
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 5. 3. 2022 · stanice: VÝPADOVÁ 1559, 15300, PRAHA 5 - RADOTÍN · protokol CZ-3119-20-03-0663
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-21-09-0847
-
Nový vlastník a provozovatel fyzická osoba
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2024 · stanice: KOLÍNSKÁ 670, 28504, UHLÍŘSKÉ JANOVICE · protokol CZ-3204-22-02-0443
-
Evidenční kontrola výsledek: způsobilé k provozu · stanice: OVČÁRECKÁ 509, 28002, KOLÍN - SENDRAŽICE · protokol CZ-3210-23-07-1275
-
Nový vlastník a provozovatel Martin Kábele (IČO 09324003)
-
Pravidelná technická prohlídka výsledek: způsobilé k provozu · platnost do 19. 2. 2026 · stanice: PRŮMYSLOVÁ 381, 53301, PARDUBICE · protokol CZ-3619-24-02-0757
-
Konec: vlastník a provozovatel Martin Kábele (IČO 09324003)
Jak číst tento údaj (vlastníci)
Vlastník není totéž co provozovatel: vozidlo může vlastnit například leasingová společnost a provozovat ho někdo jiný. Počet změn sám o sobě nic nedokazuje, nevysvětluje, proč se majitel měnil. Registr se aktualizuje jednou měsíčně, takže poslední změna tu může chybět.
Jak číst tento údaj (STK)
U STK vidíte prohlídky zapsané v registru. Nová prohlídka se v něm objeví až po měsíční aktualizaci, takže čerstvě provedená STK tu může chybět. Údaj o STK nenahrazuje prohlídku vozidla před koupí.
Porovnání s průměrem
- Vlastníků: 10 (ŠKODA FELICIA 1999 v ČR obvykle 2,1, medián 2)
- Podíl dovezených vozidel u tohoto modelu a ročníku: 3,8 % (toto vozidlo dovezeno nebylo)
- Podíl vozidel, která někdy vlastnila firma: 21,9 %
Srovnáváme s 42 997 vozidly stejného modelu a ročníku v registru (včetně vyřazených). Statistika modelu ŠKODA FELICIA
Hlídat toto vozidlo
Toto vozidlo je v registru zaniklé. Zaniklé vozidlo se do provozu nevrací, hlídání u něj nemá smysl.
Výbava zapsaná v registru
- KATALYZÁTOR
- TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Technické údaje z registru
Zobrazit všechny údaje (63)
Identifikace
- Tovární značka
- ŠKODA
- Obchodní označení
- FELICIA
- Typ
- ŠKODA FELICIA LXI EFF613F TMBEFF613 / EFF613F
- Varianta
- LXI
- Typ kód
- EFF613F
- VIN
- TMBEFF613Y0298149
- PČV
- 11712802
- Druh vozidla
- OSOBNÍ AUTOMOBIL
- Druh vozidla 2. ř.
- AB HATCHBACK
- Kategorie vozidla
- M1
- Výrobce vozidla
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Rok výroby
- 1999
- Datum 1. registrace
- 6. 3. 2000
- Datum 1. registrace v ČR
- 6. 3. 2000
- Zařazení vozidla
- RSV
- Účel vozidla
- Běžný provoz
Motor a pohon
- Výrobce motoru
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Typ motoru
- 781.136 M
- Max. výkon [kW] / [min⁻¹]
- 50 / 5000
- Palivo
- benzin (BA)
- Zdvihový objem [cm³]
- 1289
- Plně elektrické vozidlo
- ne
- Hybridní vozidlo
- ne
- Počet náprav - z toho poháněných
- 2/ -1 PŘEDNÍ
- Nejvyšší rychlost [km.h⁻¹]
- 162
Emise a spotřeba
- Emisní limit [EHKOSN/EHSES]
- 83-03 B / 96/69
- Stupeň plnění emisní úrovně
- EURO 2
- Spotřeba předpis
- EU 93/116
- Spotřeba město /mimo město/kombinovaná [l.100km⁻¹]
- 9.3 / 5.1 / 6.7
- Vnější hluk vozidla [dB(A)] - stojícího při ot. [min⁻¹]
- 83/ 0
- Za jízdy
- 72.7
Rozměry a hmotnosti
- Celková délka/šířka/výška [mm]
- 3883/ 1635/ 1415
- Rozvor [mm]
- 2450
- Provozní hmotnost
- 1010
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost [kg]
- 1420/ 1420
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost na nápravu [kg]
- 770/ 770
800/ 800
/
/ - Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] brzděného
- 900/ 900
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost přípojného vozidla [kg] nebrzděného
- 400/ 400
- Největší technicky přípustná/povolená hmotnost jízdní soupravy [kg]
- 2320/ 2320
- Ložná délka
- 0
- Ložná šířka
- 0
- Zatížení střechy
- 50
- Kola a pneumatiky na nápravě - rozměry/montáž [N.1; N.2; N.3; N.4]
- 165/70 R 13 79 T / 4.5J X 13 ET 38
165/70 R 13 79 T / 4.5J X 13 ET 38
/
/
Karoserie a výbava
- Výrobce karoserie
- ŠKODA AUTO, A.S., MLADÁ BOLESLAV, ČESKÁ REPUBLIKA
- Barva
- ZELENÁ
- Počet míst celkem / k sezení / k stání
- 5 / 5 / 0
- Spojovací zařízení - druh
- TŘÍDA A50-X
- ABS
- ne
- ASR
- ne
- Brzdy provozní
- ne
- Brzdy nouzová
- ne
- Brzdy parkovací
- ne
- Brzdy odlehčovací
- ne
- Stupeň autonomity vozidla
- Neuvedeno
Doklady a evidence
- Status
- ZÁNIK
- ZTP
- 3063-047-01
- Číslo TP
- UM887033
- Číslo ORV
- UBE989674
- Druh RZ
- STD. SILNIČNÍ
- Varianta RZ
- 101
- RM zániku
- ČÁSLAV
- Doplňkový text na TP
- barva: zelená základní metal. EKO POPLATEK ZAPLACEN DNE 10.4.2017.
- Další záznamy
- ALTERNATIVNĚ LZE POUŽÍT PNEUMATIKY 165/70 R 13 79 T, 175/60 R 13 76 T,
175/65 R 13 80 T NA RÁFCÍCH 5.5J X 13 ET 36, 175/60 R 14 78 T NA
RÁFCÍCH 5.5J X 14 ET 42, 5.5J X 14 ET 40. PRO ZIMNÍ PROVOZ JE MOŽNO
POUŽÍT PNEUMATIKY 155 R 13 78 Q M+S NA RÁFCÍCH 4.5J X 13.
RÁFKY MOHOU BÝT Z LEHKÉ SLITINY.
ALTERNATIVNĚ MŮŽE BÝT VOZIDLO VYBAVENO KOLEM PRO DOČASNÉ UŽITÍ.
PODLE ROZSAHU MIMOŘÁDNÝCH VÝBAV SE ZVYŠUJE POHOTOVOSTNÍ
A SNIŽUJE UŽITEČNÁ HMOTNOST AŽ O 50 KG.
STATICKÉ ZATÍŽENÍ OD PŘÍVĚSU NA KOULI MAX. 500N.
VOZIDLO PLNÍ USTANOVENÍ VYHLÁŠKY MD Č. 102/95 SB VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍ ZMĚNY A DOPLŇKŮ.
Další ověření (externí odkazy)
- Kontrola tachometru externí – další zdroje nájezdu (servisy, pojišťovny); web si VIN nenechá předvyplnit: TMBEFF613Y0298149
- ČKP: zjištění pojistitele vozidla (pro poškozené při nehodě) externí – Do formuláře zadejte VIN. Nejde o historii pojištění vozidla; registr údaje o pojištění neobsahuje.